1
2
1
87'

Cristiano Ronaldo nie rozgrywa wielkiego spotkania, ale stara się jeszcze rozstrzygnąć pojedynek i zrehabilitować się za zmarnowanie rzutu karnego. Reprezentant Portugalii nie przymierzył i zamiast wrzucić piłkę za kołnierz Pierluigiego Golliniego do siatki, to przeniósł ją nad poprzeczką.

4
1
1
84'
5
2
1
1
3
83'

Wojciech Szczęsny jest w tym meczu niezmiennie rozgrzany oraz skoncentrowany. Polak ponownie stanął na wysokości zadania i poradził sobie ze sparowaniem uderzenia Alejandro Gomeza zza pola karnego. Szóste uderzenie celne przyjezdnych i golkiper Juventusu skapitulował tylko raz.

6
2
2
2
80'

Żółtą kartkę otrzymał Weston McKennie za przewinienie taktyczne.

3
1
1
1
1
79'

Pozostało kilkanaście minut na zadanie ostatecznego ciosu przeciwnikowi. Trudno mówić o wyraźnej przewadze któregokolwiek zespołu. Swoje szanse mają tak gospodarze, jak i przyjezdni. Przed momentem płaskie uderzenie Alexa Sandro zostało obronione przez Pierluigiego Golliniego. Nie minęło dużo czasu i Włoch poskromił strzał głową Westona McKenniego.

3
4
1
1
1
75'
73'

Wojciech Szczęsny popisał się rewelacyjną paradą na linii. Reprezentant Polski nie pozwolił piłce na lądowanie w bramce po uderzeniu Cristiana Gabriela Romeo. Pofrunął w odpowiednim momencie i sparował futbolówkę do boku.

1
3
71'

Atalanta. Schodzi: Duvan Zapata. Wchodzi: Luis Muriel.

69'

Rozegranie podopiecznych Gian Piero Gasperiniego na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Wojciech Szczęsny głośno porozstawiał swoich kompanów z pola. Ostatecznie dośrodkowanie Remo Freulera zostało posprzątane przez przygotowanego Juana Cuadrado.

3
1
1
1
65'

Pierluigi Gollini postanowił nie być mniej wyrazistym uczestnikiem tego widowiska niż Wojciech Szczęsny. Po obronieniu uderzenia Cristiano Ronaldo z rzutu karnego poradził on sobie również w sytuacji sam na sam z Alvaro Moratą. Dlatego pozostaje 1:1 w Turynie.

3
1
3
61'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Cristiano Ronaldo!

Juventusowi nie udało się odzyskać prowadzenia błyskawicznie po trafieniu Remo Freulera. Odpowiedzialność za wykonanie rzutu karnego wziął na siebie oczywiście Cristiano Ronaldo, ale jego płaskie uderzenie w kierunku prawego dolnego narożnika zostało poskromione przez Pierluigiego Golliniego.

25
17
4
2
7
60'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Morata za niesportowe zachowanie.

Juventus FC
4
1
1
1
60'

Rzut karny dla Juventusu po przewinieniu Hansa Hateboera na Federico Chiesie.

5
2
1
5
8
57'

Gol! Strzelił Remo Freuler.

Wyrównanie i ponownie piłka wpadła do bramki w spektakularnych okolicznościach. Remo Freuler oddał uderzenie z dystansu przynajmniej równie efektowne jak to Federico Chiesy. Obrońcy Juventusu byli za daleko od reprezentanta Szwajcarii, a i Wojciech Szczęsny nie zdołał sparować futbolówki. Stara Dama ze straconym golem w meczu, ale to nic nowego.

Atalanta Bergamo
12
6
1
8
55'

Alejandro Gomez powrócił do gry i ma pomóc w wyrównaniu gościom.

2
1
53'

Atalanta. Schodzi: Matteo Pessina. Wchodzi: Alejandro Gomez.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Matteo Pessina #32
52'

Żółtą kartkę otrzymał Marten de Roon za przewinienie na Juanie Cuadrado.

50'

Nie po raz pierwszy gra została przerwana z powodu urazu. Tym razem ucierpiał Pierluigi Gollini po niebezpiecznym zderzeniu. Bramkarz Atalanty wcześniej uchronił zespół przed stratą drugiego gola w konfrontacji z Alvaro Moratą, którego uruchomił podaniem Weston McKennie.

1
1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Rabiot za przewinienie na Rusłanie Malinowskim.

2
46'

Rozpoczęła się druga połowa na stadionie Juventusu. Podopieczni Andrei Pirlo mają czego bronić po powrocie z szatni na boisko. Atalanta potrafiła od czasu do czasu groźnie zaatakować w pierwszej połowie i na pewno nie zrezygnuje z kolejnych prób.

1
1
1
1
Czy Atalanta BC wyrówna po przerwie?
1
45'

Doliczone trzy minuty.

1
41'

Rusłan Malinowskij po raz drugi w meczu próbował pokonać Wojciecha Szczęsnego uderzeniem z rzutu wolnego. Dogodna pozycja dla Ukraińca, ale nie dał się zaskoczyć bramkarz Juventusu. Podręcznikowa interwencja zaprezentowana przez Polaka.

2
38'

Żółtą kartkę otrzymał Cristian Romero za przewinienie na Alvaro Moracie.

1
1
1
38'

Niebezpiecznie dla Wojciecha Szczęsnego. Danilo pogubił się nie po raz pierwszy w pobliżu bramki Juventusu, a Rusłan Malinowskij oddał uderzenie pół metra obok słupka w bramce reprezentanta Polski.

1
36'

Sędzia pokazał żółtą kartkę jednemu ze sztabowców Juventusu, który domagał się pokazania kartonika Duvanowi Zapacie za staranowanie Matthijsa de Ligta. Agresywnie, ale nieskutecznie po zmianie wyniku podopieczni Gian Piero Gasperiniego.

1
1
33'

Możliwość doprowadzenia do remisu. Duvan Zapata dostał podanie prostopadłe w pole karne i w pojedynku z Leonardo Bonuccim wypracował sobie miejsce do oddania uderzenia. Poradził sobie Wojciech Szczęsny i sparował futbolówkę na korner.

1
1
31'

Były gracz Fiorentiny dał prowadzenie Bianconerim.

1
1
1
29'

Gol! Strzelił Federico Chiesa. Asystował mu Rodrigo Bentancur.

Konieczność wymienienia Arthura Melo wprowadziła dezorganizację w poczynaniach Bianconerich i generalnie w nabierającym tempa widowisku. Przebudzili się gospodarze i zdobyli prowadzenie. Rodrigo Bentancur uruchomił podaniem ustawionego blisko pola karnego Federico Chiesę. Reprezentant Włoch ułożył sobie futbolówkę na prawej stopie i oddał perfekcyjne uderzenie w okienko. Paulo Dybala aż złapał się za głowę po rewelacyjnym strzale.

27'
25'

Gra wznowiona po przerwie spowodowanej urazem Arthura Melo. Za moment środkowy pomocnik Juventusu zostanie wymieniony na Adriena Rabiota.

1
22'

Hans Hateboer wywalczył korner w pojedynku z Danilo. Atalanta miała możliwość sprawienia problemu gospodarzom dośrodkowaniem spod chorągiewki. Zakotłowało się na moment, a całe natarcie Neroblu przerwane gwizdkiem przez sędziego po zderzeniu Arthura Melo z Cristianem Romero.

1
18'

Skuteczna interwencja Matthijsa de Ligta, który zablokował uderzenie Duvana Zapaty. Wojciech Szczęsny gratuluje reprezentantowi Holandii skutecznej interwencji. Tym razem Polak nie musiał prezentować swoich umiejętności, ponieważ wyręczył go defensor.

1
1
16'

Juventus zaczął przejmować inicjatywę i choć premierowe ataki w meczu przeprowadzili podopieczni Gian Piero Gasperiniego, to całościowo kwadrans otwierający rywalizację ze wskazaniem na mistrza Włoch. To Cristiano Ronaldo i spółka są aktywniejsi na połowie przeciwnika.

3
12'

Alvaro Morata skompromitował się w polu karnym przeciwnika z Bergamo. Po konfrontacji Cristiano Ronaldo z Pierluigim Gollinim obaj zawodnicy wylądowali na boisku, a Hiszpanowi pozostało umieścić futbolówkę w odsłoniętej siatce. Zaczął kombinować, cudować i posłał futbolówkę piętą po niewłaściwej stronie słupka.

4
1
11'

Wycofanie do Wojciecha Szczęsnego, którego piłkarze z Bergamo rozgrzali już jednym uderzeniem. Tym razem reprezentant Polski wziął udział w rozegraniu Juventusu, które zakończyło się katastrofalnym podaniem Rodrigo Bentancura do Juana Cuadrado.

1
1
8'

Na razie nieśmiałe odpowiedzi Bianconerich. Swojej szansy na obrzeżach pola karnego przeciwnika szukał między innymi Cristiano Ronaldo, ale zorientowali się na czas przyjezdni. Andrea Pirlo namawia swoich podopiecznych do energicznego oraz agresywnego pressingu na połowie Atalanty.

1
1
1
3'

Kluby w tradycyjnych strojach. Juventus w biało-czarnych pasiakach, a Atalanta w czarno-niebieskich. Pierwszą możliwość pokonania bramkarza mieli podopieczni Gian Pieriniego, ale ani Rusłanowi Malinowskiemu, ani Matteo Pessinie nie udało się zaskoczyć Wojciecha Szczęsnego.

1
1
17:37

Wojciech Szczęsny w podstawowym składzie Juventusu.

15:55

Atalanta potrafiła już w tym roku rzucić rękawice gospodarzom z Turynu.

15:55

Atalanta również strzeliła trzy gole w rozegranym w weekend meczu. Neroblu odnieśli zwycięstwo 3:0 z ACF Fiorentina. Do czasu próbował ich powstrzymać efektownymi paradami Bartłomiej Drągowski, ale podopieczni Gian Piero Gasperiniego znaleźli sposób na jego pokonanie.

1
1
15:55

Podopieczni Andrei Pirlo musieli podenerwować się o zwycięstwo w Genui.

15:55

W poprzednim meczu Bianconeri byli lepsi od Genoi CFC.

15:55

Juventus rywalizował w poprzednim meczu o punkty z Genoą CFC. To już mała tradycja, że zapewnia sobie zwycięstwo z tym przeciwnikiem w ostatniej fazie spotkania. Rossoblu odpowiedzieli jeszcze na gola Paulo Dybali, ale później Cristiano Ronaldo doprowadził do rezultatu 3:1.

1
15:55

Juventus potrafił w przeszłości wielokrotnie pokazać swoją wyższość nad przeciwnikiem.

15:55

Juventus FC zmierzy się z Atalantą BC w meczu dwóch z trzech włoskich uczestników Ligi Mistrzów. Klub z Turynu od dekad nie przegrywa na własnym stadionie z przeciwnikiem z Bergamo.