90'

Doliczone trzy minuty.

1
88'

Simeon Nwankwo pokazał się dwukrotnie na obrzeżach pola karnego Juventusu. Dwie próby pokonania Gianluigiego Buffona, ale marnej jakości. Pierwsza niecelna, a druga taka, żeby golkiper Juventusu w ogóle dostał notę w La Gazzetta dello Sport.

86'

Juventus FC. Schodzi: Alex Sandro. Wchodzi: Gianluca Frabotta.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
1
1
84'

Nicolo Fagioli atakował pressingiem i co prawda zabrał piłkę przeciwnikom, ale przy okazji faulował. Od rzutu wolnego FC Crotone, które ma coraz mniej czasu na zdobycie gola honorowego w Piemoncie.

2
82'

Tak bramkostrzelnego Amerykanina jeszcze we Włoszech nie było.

80'

Nieudane podanie na lewe skrzydło i Pedro Pereira nie miał możliwości kontynuowania ataku beniaminka. Po przeciwnej stronie boiska szarżował Federico Chiesa, ale jego wywrotka w szesnastce była bez znaczenia z powodu wcześniejszego spalonego Alvaro Moraty.

2
1
76'

FC Crotone. Schodzi: Samuel Di Carmine. Wchodzi: Emmanuel Riviere.

Samuel Di Carmine #54
1
75'

Rewelacyjna interwencja Alexa Cordaza po uderzeniu Aarona Ramseya. Akurat Walijczyk nie ma szczęścia, a może umiejętności w pojedynkach z doświadczonym bramkarzem FC Crotone.

2
1
74'

Futbolówka blisko pola karnego Bianconerich. Milos Vulić wierzy w swoje uderzenie z dystansu, ale swoimi próbami wykonanymi w Turynie nie przekonuje o ich jakości żadnego widza. Od bramki Gianluigi Buffon.

3
3
72'

FC Crotone. Schodzi: Adam Ounas. Wchodzi: Simeon Nwankwo.

71'

FC Crotone. Schodzi: Salvatore Molina. Wchodzi: Niccolo Zanellato.

Niccolo Zanellato #21
Salvatore Molina #17
1
1
1
1
70'

Juventus FC. Schodzi: Rodrigo Bentancur. Wchodzi: Nicolo Fagioli.

Nicolo Fagioli #41
1
1
69'

Weston McKennie trafił na 3:0! Przewaga gospodarzy już wyraźna.

3
2
1
67'
66'

Gol! Strzelił Weston McKennie.

Bianconeri powiększyli prowadzenie. Odpowiedzieli w najlepszy możliwy sposób na sytuacje podbramkowe FC Crotone. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Matthijs de Ligt. Zablokowali to uderzenie przyjezdni, ale tak niezdarnie, że możliwość wykonania dobitki miał Weston McKennie. Amerykanin nie może narzekać na brak skuteczności w sezonie.

15
6
1
2
4
65'

Gianluigi Buffon powinien pokrzyczeć na swoich obrońców, ponieważ po godzinie bez żadnego zadania do wykonania, musiał obronić dwa celne uderzenia. Tym razem bramkarza przyjezdnych przetestował Junior Messias.

1
62'

Arkadiusz Reca wymienił podania z Adamem Ounasem i prawdopodobnie uderzenie reprezentanta Polski zostanie zaklasyfikowane jako pierwsze celne FC Crotone. Nie stanowiło ono zagrożenia dla żadnego profesjonalnego bramkarza. Spokojnie wyłapał je Gianluigi Buffon.

2
1
60'

Godzina konfrontacji za drużynami i w ostatnich trzech minutach nie wydarzyło się nic przełomowego. Nadal Bianconeri wymieniają podania, a FC Crotone pozbywa się futbolówki krótko po jej ewentualnym odzyskaniu.

4
1
1
57'

Rozegranie pozycyjne zespołu z Turynu. Raczej spokojnie poczyna sobie po przerwie. Tempo co prawda jest szarpane, ale nie przeszkadza to specjalnie będącemu na prowadzeniu Juventusowi.

2
54'

Podeszli wysokim pressingiem piłkarze z Kalabrii. Gianluigi Buffon poradził sobie odrobinę ryzykownie z Adamem Ounasem, ale generalnie wyprowadzenie futbolówki nie wyszło byłemu reprezentantowi Włoch.

3
1
1
1
2
52'

Żółtą kartkę otrzymał Luca Marrone za przewinienie na Dejanie Kulusevskim.

1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo za przewinienie na Adamie Ounasie.

Juventus FC
1
49'

Przewinienie Rodrigo Bentancura po stracie piłki i FC Crotone miało możliwość zagrożenia Juventusowi z rzutu wolnego. Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry i skończyło się to wszystko koszmarnie niecelnym uderzeniem Juniora Messiasa zza pola karnego.

2
1
1
46'

Wojciech Szczęsny dość żwawo biegał po murawie w przerwie. Nie oznacza to jednak, że przygotowuje się do wejścia na boisko. Gianluigi Buffon gra bezbłędnie i nawet nie miał możliwości popełnienia błędu. Może FC Crotone będzie groźniejsze w drugiej połowie.

5
2
komentarz

CR7 strzelił gola wszystkim obecnym klubom w lidze włoskiej.

5
2
1
3
komentarz

Cristiano Ronaldo prowadzi Bianconerich do zwycięstwa.

6
2
1
Czy Cristiano Ronaldo strzeli hat-tricka?
4
3
1
2
2
45+1'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Aaron Ramsey.

Punktowanie beniaminka przez Cristiano Ronaldo. Portugalczyk z dubletem i został ponownie samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców ligi włoskiej. Gwiazdor Juventusu ponownie przymierzył głową. Tym razem wykorzystał chirurgiczne dośrodkowanie Aarona Ramseya.

27
13
6
2
4
45'

Doliczone cztery minuty.

1
2
1
2
43'

Arkadiusz Reca miał możliwość doprowadzenia do remisu. Strzał skrzydłowego FC Crotone po dośrodkowaniu z prawej flanki. Wyprzedził podręcznikowo Danilo, jednak precyzji w jego głowie tyle samo co na początku meczu w stopie. Gianluigi Buffon ponownie nie musiał sięgnąć po futbolówkę do siatki.

3
1
2
1
41'

Cristiano Ronaldo dołączył do Romelu Lukaku na czele klasyfikacji strzelców. Obaj z 17 golami na koncie.

6
1
2
38'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Alex Sandro.

Bianconeri na prowadzeniu w konfrontacji z beniaminkiem. Pogubili się w obronie Milos Vulić, Sebastiano Luperto, a i także Arkadiusz Reca. W tej sytuacji Cristiano Ronaldo wbiegł bezkarnie w pobliże bramki Alexa Cordaza i główkował prosto do sieci po wrzutce z głębi pola Alexa Sandro.

23
9
1
4
4
37'

Aaron Ramsey główkował po dośrodkowaniu Federico Chiesy! Zabrakło centymetrów do prowadzenia Juventusu. Uderzenie byłego zawodnika Arsenalu zostało sparowane przez Alexa Cordaza na poprzeczkę.

1
1
1
1
36'

Tymczasem w ataku FC Crotone. Po nieudanym dośrodkowaniu z rzutu wolnego Milosa Vulicia była jeszcze szansa na pokonanie Gianluigiego Buffona strzałem z dystansu. Próba Juniora Messiasa została zablokowana przez ustawionego w odpowiednim miejscu defensora Juventusu.

2
2
36'

A jednak zmiana anulowana. Niewykluczone, że jeszcze nastąpi kilka razy zmiana planu.

2
1
35'

Konieczna będzie zmiana w FC Crotone spowodowana urazem Sebastiano Luperto.

1
1
1
33'

Gra wznowiona po przerwie spowodowanej urazem Sebastiano Luperto. Osłabiona przez moment była defensywa FC Crotone i nieomal została rozbrojona. Alex Cordaz z niepokojem obserwował miejsce lądowania piłki po uderzeniu Matthijsa de Ligta. Przeleciała ona minimalnie obok słupka.

2
1
30'

Dwa kwadranse spotkania za drużynami i pojawiają się sytuacje podbramkowe dla Juventusu, ale ich liczba raczej nie skłania do piania z zachwytu nad postawą podopiecznych Andrei Pirlo. Zresztą 0:0 w statystyce strzałów celnych jest wymowne.

2
28'

Cristiano Ronaldo powinien wpakować piłkę z metra do bramki. Tak, nie zrobił tego. Trochę utrudnił zadanie Portugalczykowi bramkarz. Alex Cordaz delikatnie zmienił tor lotu futbolówki po płaskim dośrodkowaniu Federico Chiesy. Marne to usprawiedliwienie, ale jednak!

2
1
1
2
1
26'

Piłka ustawiona blisko linii pola karnego FC Crotone. Odpowiedzialność za wykonanie rzutu wolnego wziął na siebie Cristiano Ronaldo, który potężnym strzałem trafił w Westona McKenniego. Szansa na zdobycie prowadzenia z dogodnej pozycji została zmarnowana.

1
1
1
1
25'

Będzie szansa dla Bianconerich na zdobycie prowadzenia z rzutu wolnego. Przewinienie Salvatora Moliny blisko własnego pola karnego na Cristiano Ronaldo.

1
1
1
1
23'

Aaron Ramsey dostał się do futbolówki po płaskim podaniu Alexa Sandro. Strzał Walijczyka był bardzo przypadkowy i nie potrafił skierować piłki w lustro bramki FC Crotone. Alex Cordaz niezmiennie bez wymagającej wysiłku interwencji.

2
20'

Żółtą kartkę otrzymał Aaron Ramsey za przewinienie na Adamie Ounasie.

Juventus FC
1
19'

Zaczęła uwidaczniać się przewaga Juventusu pod względem posiadania piłki. FC Crotone stawia na jej szybkie wyprowadzenie. Oba pomysły na atakowanie nie poskutkowały w ostatnich minutach sytuacjami podbramkowymi.

2
17'

Federico Chiesa zbiegł z prawego skrzydła do środka i oddał piłkę Dejanowi Kulusevskiemu. Dośrodkowanie reprezentanta Szwecji nie trafiło do Cristiano Ronaldo, ponieważ interweniował Lisandro Magallan w pobliżu bramki Alexa Cordaza.

2
15'

Na zakończenie pierwszego kwadransa kombinacja mistrzów Włoch, która przyniosła większe zagrożenie bramce Gianluigiego Buffona niż Alexa Cordaza. Po przechwyceniu podania Alexa Sandro w kierunku Dejana Kulusevskiego był kontratak beniaminka, który podsumował niecelnym uderzeniem Junior Messias.

1
2
1
13'

Juventus w rozegraniu piłki na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Ponownie dośrodkowanie, tym razem z lewego skrzydła i jeszcze raz poradził sobie z nim Alex Cordaz.

1
1
11'

Futbolówka spadła pod nogami Dejana Kulusevskiego, który oddał sytuacyjne uderzenie. Piłka nie poleciała w bramkę Alexa Cordaza i doświadczonemu bramkarzowi pozostało odprowadzić ją wzrokiem poza boisko. Niewiele wcześniej weteran interweniował po dośrodkowaniu Rodrigo Bentancura.

1
1
1
1
8'

Początek spotkania i odważnie beniaminek. Bianconeri jeszcze nie przejęli inicjatywy i nie narzucili swoich warunków przeciwnikowi.

3
1
6'

Arkadiusz Reca miał możliwość zdobycia prowadzenia dla przyjezdnych. Byłoby ciekawie, gdyby skrzydłowy FC Crotone oddał celne uderzenie po dośrodkowaniu Juniora Messiasa. Nie zatrzymał Polaka - Danilo, który zaliczył wywrotkę w pobliżu bramki Gianluigiego Buffona.

2
1
1
4'

Arkadiusz Reca wymienił podania na lewej stronie boiska. Reprezentant Polski starał się rozwinąć wysoką prędkość, jednak nie znalazł drogi do wbiegnięcia w pole karne Juventusu.

2
2'

Bianconeri w strojach adekwatnych do przydomka, a FC Crotone w ciemnozielonych koszulkach i spodenkach z różowymi elementami. Pierwsze dośrodkowanie posłane w pole karne Juventusu zostało poskromione przez Gianluigiego Buffona.

19:35

Arkadiusz Reca zagra od początku w FC Crotone.

4
1
19:35

Jedenastka przygotowana przez Andreę Pirlo.

1
1
19:35

Do najważniejszego pojedynku kolejki doszło w Mediolanie.

1
1
1
19:35

W trwającej kolejce ligi włoskiej przede wszystkim zwyciężył Inter Mediolan. Drużyna prowadzona przez Antonio Conte pokonała 3:0 AC Milan. W lutym zdała egzaminy i coraz trudniej będzie pozbawić ją prowadzenia w tabeli. Być może jeszcze poderwie się do pościgu Juventus FC, ale nie może notować takich wyników jak w poprzedniej kolejce. Stara Dama przegrała 0:1 z SSC Napoli.

1
1
2
19:35

23. kolejka ligi włoskiej zostanie podsumowana meczem Juventusu FC z FC Crotone. W konfrontacji mistrza Włoch z najgorszym klubem rozgrywek obowiązkiem tego pierwszego jest zdobycie kompletu punktów. Ekipa z Kalabrii postara się sprawić niespodziankę.