Żółtą kartkę otrzymał Paweł Dawidowicz za przewinienie na Cristiano Ronaldo.

2
1
88'

Ostatnie szanse na rozstrzygnięcie konfrontacji. Hellas Werona potrafi niebezpieczniej zaatakować bramkę przeciwnika, ale pokonanie Wojciecha Szczęsnego nie jest takie proste.

4
1
85'

Wojciech Szczęsny sparował potężne uderzenie Darko Lazovicia na poprzeczkę! Rewelacyjna interwencja bramkarza Juventusu, który po raz drugi ratował drużynę. Tylko korner po próbie z dystansu i ogromne rozczarowanie gospodarzy.

5
1
80'

Antonin Barak odpowiedział na gola Cristiano Ronaldo.

2
77'

Gol! Strzelił Antonin Barak. Asystował mu Darko Lazović.

Hellas Werona doprowadził do remisu na kilkanaście minut przed końcem podstawowego czasu! Antonin Barak prezentuje w tym sezonie wysoką formę strzelecką, co potwierdził uderzeniem do bramki Juventusu. Poradził on sobie w powietrzu z Alexem Sandro i pokonał bezradnego Wojciecha Szczęsnego po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Darko Lazovicia.

9
8
2
6
7
76'

Była drobna pomyłka przy wyprowadzeniu piłki przez Wojciecha Szczęsnego. Bianconeri podarowali korner przeciwnikom, po czym poradzili sobie z dośrodkowaniem posłanym w pobliże bramki.

2
1
2
74'

Krótka przerwa w grze spowodowana urazem Cristiano Ronaldo. Strzelec dotąd jedynego gola w meczu podniósł się z boiska i zamierza kontynuować rywalizację z podopiecznymi Ivana Juricia. Juventus powoli, ale przybliża się do odniesienia zwycięstwa na Stadio Marcantonio Bentegodi.

2
72'

Hellas Werona na połowie przeciwnika. Podanie na lewe skrzydło, skąd dośrodkowanie Miguela Veloso zostało poskromione przez pracowitego na przedpolu Wojciecha Szczęsnego.

1
68'
68'

Hellas Werona. Schodzi: Stefano Sturaro. Wchodzi: Ronaldo Vieira.

wchodzi Wchodzi
Ronaldo Vieira #26
schodzi Schodzi
1
66'

Cristiano Ronaldo dał prowadzenie Bianconerim.

1
1
2
2
2
64'

Hellas Werona przeprowadził atak między zdezorientowanymi pomocnikami Juventusu. W ostatnim momencie piłka, znajdująca się w pobliżu sposobiącego się do strzału Mattii Zaccagniego, została sprzątnięta przez Wojciecha Szczęsnego.

2
62'

Trudniejszy fragment meczu dla Hellasu Werona, jednak na pewno nie zrezygnował z próby zapunktowania kosztem mistrza Włoch. Na przebudzenie dla gospodarzy celne uderzenie, które nie sprawiło problemu skoncentrowanemu Wojciechowi Szczęsnemu.

2
1
1
60'

Podanie Dejana Kulusevskiego do Aarona Ramseya. Walijczyk starał się pokonać Marco Silvestrego uderzeniem z kilkunastu metrów, jednak nie popisał się i zmarnował szansę na uspokojenie sytuacji Juventusu drugim golem.

3
59'

Przewinienie na Stefano Sturaro i sędzia Fabio Maresca nie pozwolił przyjezdnym na dokończenie ataku w polu karnym Hellasu Werona. Przesadził Federico Chiesa, który kopnął przeciwnika w nogi, zamiast oddać uderzenie z kilkunastu metrów.

3
55'

Juventus pozwolił przeciwnikom na odpowiedzenie jednym niebezpiecznym atakiem na gola Cristiano Ronaldo. Nie było celnego uderzenia z dystansu na bramkę Wojciecha Szczęsnego.

3
1
1
2
54'

Cristiano Ronaldo przymierzył swoim strzałem do bramki. 19. trafienie w sezonie Serie A.

4
2
1
1
49'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Federico Chiesa.

Juventus na prowadzeniu! Tym razem szturm przeprowadzony na początku części meczu okazał się skuteczny. Federico Chiesa dostał podanie w pole karne, przytomnie przytrzymał futbolówkę i po przestawieniu sobie przeciwnika, uruchomił podaniem Cristiano Ronaldo. Gwiazdor Juventusu miał nadspodziewanie dużo miejsca i pokonał swoim uderzeniem Marco Silvestrego.

16
6
7
6
6
48'

Stara Dama wygląda podobnie energicznie jak w początkowych minutach spotkania. Czas pokaże, czy tym razem podopieczni Andrei Pirlo będą w stanie potwierdzić dobre fragmenty w grze prowadzeniem. Hellas Werona ponownie na przeczekanie i pewnie niebawem odpowie Bianconerim.

2
1
1
46'

Rozpoczęła się druga połowa konfrontacji na Stadio Marcantonio Bentegodi. Hellas Werona z jednym nowym zawodnikiem w szeregach, natomiast Juventus postara się o zmianę obrazu tego spotkania w bazowym ustawieniu.