Doliczone cztery minuty.

3
1
89'

Powoli dobiega końca to spotkanie, a wykluczenie Rolando Mandragory było ostatecznym ciosem dla podopiecznych Davida Nicoli. Nie było to pozytywne spotkanie w wykonaniu Granaty i będzie ona szukać punktów potrzebnych do utrzymania w pozostałych meczach przed końcem sezonu.

3
1
2
88'

Podanie na wolne pole do Eljifa Elmasa. Reprezentant Macedonii Północnej zdecydował się na zakończenie solowe ataku. Jego uderzenie po ziemi przeturlało się po niewłaściwej stronie dalszego słupka. Nie udało się powiększyć prowadzenia!

2
86'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Rolando Mandragora za przewinienie na Hirvingu Lozano.

85'
ZMIANA
85'
ZMIANA
82'

Przechwycona piłka przez przyjezdnych. Szybkie jej wyprowadzenie przez podopiecznych Gennaro Gattuso, a uderzenie oddane przez Hirvinga Lozano została sparowana ponad poprzeczkę przez odpowiednio ustawionego Salvatora Sirigu.

1
80'
ZMIANA
77'

Gra przerwana z powodu spalonego Victora Osimhena. Nie miał w tej sytuacji jakichkolwiek wątpliwości sędzia asystent Paolo Valeriego.

2
74'

Pozostało kilkanaście minut w drugiej połowie meczu. Ta część meczu nie jest nudna, ale nie jest również specjalnie pasjonująca. Nie szarpią przyjezdni, a priorytetem jest dla nich utrzymanie korzystnego rezultatu. Przy odrobinie szczęścia podwyższyć prowadzenie mogli Victor Osimhen czy Hirving Lozano.

1
2
1
72'
ZMIANA

Torino FC. Schodzi: Andrea Belotti. Wchodzi: Simone Zaza.

71'
ZMIANA

Torino FC. Schodzi: Wilfried Stephane Singo. Wchodzi: Federico Bonazzoli.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Wilfried Stephane Singo #17
1
1
70'

Bardzo dobra interwencja Kalidou Koulibalego po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Już sposobili się do wykorzystania ewentualnego błędu Senegalczyka piłkarze ofensywni z Turynu.

1
1
68'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Victor Osimhen.

Przewinienie na Karolu Linettym w środkowej strefie boiska. Ucierpieli w tej sytuacji zarówno pomocnik Torino FC, jak również Victor Osimhen.

2
1
1
65'

Liczne uderzenia oddawane przez Victora Osimhena, jednak z większością radzi sobie Salvatore Sirigu. Były reprezentant Włoch został mocno rozgrzany przez Nigeryjczyka i nie daje się pokonać w drugiej połowie meczu.

2
1
1
1
60'

Po serii zmian personalnych minimalnie niecelne uderzenie oddane przez Hirvinga Lozano. Meksykanin mógł zaliczyć bardzo konkretne wejście na boisko z ławki rezerwowych. Już dwa razy trafili w aluminium podopieczni Gennaro Gattuso.

1
1
2
2
2
59'
ZMIANA
58'

Żółtą kartkę otrzymał Rolando Mandragora za przewinienie w centrum boiska.

57'
ZMIANA

Torino FC. Schodzi: Simone Verdi. Wchodzi: Karol Linetty.

55'

Początek drugiej połowy spotkania to generalnie wyrównana rywalizacja. Już po obu stronach boiska było uderzenie celne, jednak bramkarze nie zostali zaskoczeni przez Rolando Mandragorę oraz Victora Osimhena. Szaleje Nigeryjczyk, ale skuteczność nie jest jego atutem.

1
1
53'

Do oddania kolejnego strzału po dośrodkowaniu sposobili się Tomas Rincon oraz Andrea Belotti, jednak futbolówka wyłącznie prześlizgnęła się po ich stopach. W odpowiedzi próba skompletowania dubletu przez Victora Osimhena została wyekspediowana nogami przez Salvatora Sirigu.

1
50'

Uderzenie celne na bramkę Napoli. Rolando Mandragora próbował pokonać Alexa Mereta po dośrodkowaniu Wilfrieda Stephane'a Singo wybitym niefortunnie przez jednego z defensorów Azzurrich.

1
1
48'

Domagali się przyznania rzutu rożnego przyjezdni. Najmocniej protestował po wskazaniu sędziego Victor Osimhen, jednak nie przekonał Paolo Valeriego. Piłka przyznana Salvatorowi Sirigu, który zainicjował atak pozycyjny Torino FC.

1
46'

Rozpoczęła się druga połowa spotkania. Gospodarze mieli trochę czasu na porozmawianie ze swoim szkoleniowcem i zmobilizowanie się do pościgu. Napoli liczy na kontynuację i przynajmniej na utrzymanie dwubramkowego prowadzenia.