Trzydzieści sekund do końca. Jedna z ostatnich szans dla Napoli.

10
5
2
90+3'

Politano złamał akcję do środka, ale strzelił za lekko i w środek bramki. Pewnie interweniował Berardi.

2
5
90+3'

Upadł w polu karnym Zaccagni, ale i tu nie było mowy o faulu zawodnika Napoli.

4
3
1
1
2
90+2'

Rzut wolny dla Hellasu na połowie Napoli. Gościom się nie spieszy. Oni nic już nie muszą.

6
3
1
2
3
90'

Wybronili się goście, a tymczasem sędzia doliczył minimum cztery minuty do drugiej połowy.

8
4
2
3
6
90'

Rzut rożny dla gospodarzy.

6
2
1
3
2
89'

Rozpaczliwe próby Napoli, ale Hellas dobrze się broni.

2
2
88'

Jeden z asystentów trenera Gattuso ukarany żółtą kartką za protesty.

3
88'

Mertens upadł w polu karnym, ale sędzia pokazał, że nie ma mowy o przewinieniu! Gospodarze protestują, lecz chyba nic im to nie da.

1
1
3
2
86'

Politano miał trochę miejsca na szesnastym metrze, ale nieczysto trafił w piłkę i ostatecznie uderzył obok słupka.

1
84'

Minuty płyną, a Napoli w dalszym ciągu jest bezradne w ofensywie. Dość powiedzieć, że lepiej w ostatnim czasie wyglądają goście z Werony.

1
3
4
82'

Napoli rzuca wszystkie siły do ataku. Gospodarze nie mają nic do stracenia.

12
2
2
2
3
81'
79'

Faul Bakayoko, po którym goście domagali się drugiej żółtej kartki dla zawodnika Napoli. Upiekło mu się w tej sytuacji.

2
2
1
76'

Hellas Werona. Schodzi: Davide Faraoni. Wchodzi: Kevin Ruegg.

wchodzi Wchodzi
Kevin Ruegg #19
schodzi Schodzi
2
76'

Hellas Werona. Schodzi: Federico Ceccherini. Wchodzi: Matteo Lovato.

Matteo Lovato #6
1
1
75'

Zakotłowało się w polu karnym Hellasu. Najpierw jeden z obrońców zablokował strzał Bakayoko z pięciu metrów, po chwili próbowali uderzać jeszcze Mertens i Insigne, ale nie dali rady pokonać rezerwowego bramkarza gości.

2
1
4
4
74'

Będzie rzut rożny dla Napoli.

2
1
73'

Napoli wciąż pod ścianą. Gospodarze potrzebują zwycięstwa, by zagrać w następnej edycji Ligi Mistrzów. Tymczasem gra w dalszym ciągu im się nie klei.

1
2
7
71'

SSC Napoli. Schodzi: Elseid Hysaj. Wchodzi: Mario Rui.

71'
71'

Żółtą kartkę otrzymał Tiemoue Bakayoko.

1
1
2
69'

Gol! Strzelił Davide Faraoni.

Mamy wyrównanie! Zagranie na kilkadziesiąt metrów, Faraoni wygrał pojedynek biegowy z Hysajem i uderzył przy dalszym słupku, nie dając szans na skuteczną interwencję Meretowi.

Hellas Werona
7
7
8
14
28
68'
66'

Di Lorenzo wyjaśnia całą sytuację dalekim wybiciem. To będą długie minuty dla Napoli.

2
2
65'

Rzut rożny dla Hellasu po interwencji Manolasa.

1
1
64'

Mamy decyzję! Bramka została uznana.

23
13
2
1
63'

Hellas Werona. Schodzi: Ivor Pandur. Wchodzi: Alessandro Berardi.

Alessandro Berardi #22
Ivor Pandur #25
1
1
63'

Zamieszanie przy linii bocznej z udziałem trenerów i piłkarzy.

4
2
6
1
62'

Wygląda na to, że trenerzy obu drużyn zostali ukarani żółtymi kartkami.

2
2
3
1
61'

Sędziowie analizują jeszcze całą sytuację na wozie VAR.

4
2
1
60'

Gol! Strzelił Amir Rrahmani.

Zieliński zacentrował z rzutu rożnego, a Rrahmani strzelił w Osimhena. Piłka jednak szczęśliwie spadła pod nogi obrońcy Napoli, który z paru metrów bez problemu dał prowadzenie gospodarzom!

30
16
4
2
3
60'

Długo budowali akcję piłkarze Napoli. Wreszcie na strzał z dystansu zdecydował się Insigne, ale trafił w stojącego tuż obok rywala.

1
2
1
57'

Zieliński faulowany przez Dimarco. Musi uważać zawodnik gości, bo dopiero co obejrzał żółtą kartkę.

1
2
3
1
56'

Dobre dośrodkowanie Zielińskiego z rzutu wolnego, ale wybijają piłkę goście z Werony.

2
2
2
55'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Dimarco. Lozano został uderzony w twarz.

3
1
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Destiny Udogie.

Destiny Udogie #13
1
53'

Fatalne zagranie Insigne i Napoli w prosty sposób oddaje za darmo piłkę gościom. Nic się nie klei zespołowi z Neapolu.

1
1
1
1
52'

Zdecydowanie lepsze wrażenie na początku drugiej połowy sprawiają przyjezdni. Hellas utrzymuje się przy piłce na połowie Napoli.

2
3
50'

Dimarco przed znakomitą szansą, ale uderzenie broni Meret. Napoli w dalszym ciągu stłamszone.

1
1
49'

Zaccagni zacentrował z lewej strony boiska, jednak kolejny raz nie popełnił błędu na przedpolu Meret.

1
47'

Kontratak Napoli, Fabian Ruiz miał dobry pomysł z podaniem na lewą stronę do Insigne, ale znakomitą interwencją popisał się Ceccherini. Gdyby nie on, Insigne znalazłby się w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

3
46'

1
45+2'

Świetna kontra w wykonaniu Napoli, Ilić zagrywał wzdłuż pola karnego, ale wybili piłkę gospodarze. Korner.

1
1
1
1
45'

Sędzia doliczył minimum dwie minuty.

43'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Napoli. Kalinić był bliski strzelenia gola dla gości, ale jakimś cudem wybronili się zawodnicy w niebieskich koszulkach.

2
1
1
43'

Niewiele dzieje się na boisku. Gospodarze wydają się być sparaliżowani rangą spotkania.

1
3
41'

Hellas Werona. Schodzi: Paweł Dawidowicz. Wchodzi: Destiny Udogie.

1
2
3
5
41'

Klubowi lekarze Hellasu natychmiast pojawili się na boisku. Dawidowicz nie jest w stanie kontynuować zawodów.

1
3
40'

Wygląda to na jakiś uraz Dawidowicza. Polak nagle usiadł na murawie.

4
6
38'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Dawidowicz. Prosta strata Polaka, który sekundę później faulował taktycznie swojego rywala.

1
3
37'

Napoli ma przewagę w posiadaniu piłki, ale praktycznie nic z tego nie wynika. Gospodarze rzadko goszczą w okolicach pola karnego Hellasu.

2
2
3
3
36'

Goście potrafią się odgryźć. Dimarco miał mnóstwo miejsca na dwudziestym metrze od bramki Napoli, ale trochę spanikował i kompletnie nie wyszedł mu strzał.

1
33'

Trochę przypadkowa akcja Napoli. Kończył ją uderzeniem z szesnastu metrów Insigne i piłka przeleciała minimalnie obok słupka! Dosłownie chwilę wcześniej Dawidowicz zablokował strzał Zielińskiego.

1
1
4
32'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Ilić. Faulowany w tej sytuacji Fabian Ruiz.

Ivan Ilić #14
1
31'

Złe dośrodkowanie Insigne i wybijają piłkę goście.

2
1
1
30'

Korner dla Napoli po akcji Fabiana Ruiza.

2
1
30'

Ceccherini oddał celny strzał z ponad trzydziestu metrów, jednak bez żadnych problemów złapał piłkę bramkarz Napoli.

1
28'

Zaccagni w kolejnej akcji lewą stroną, dośrodkowanie na dalszy słupek, ale pewnie na przedpolu broni Meret.

1
27'

Zaccagni założył siatkę przeciwnikowi, pognał lewym skrzydłem, ale był osamotniony i nic nie zdołał zrobić z tej akcji.

1
2
24'

Bardzo źle rozegrali ten stały fragment gry miejscowi. Insigne szukał dośrodkowania na dalszy słupek, jednak kopnął zdecydowanie za mocno.

1
1
23'

Kontratak Napoli, Insigne dostał podanie na wolne pole, przebiegł kilkadziesiąt metrów, wreszcie poszukał strzału z narożnika pola karnego, ale został zablokowany przez rywala. Będzie korner dla gospodarzy.

1
1
1
1
21'

Mimo iż Hellas nie gra już o nic w tym sezonie, to goście od początku są bardzo dobrze zorganizowani na boisku. Nie odpuszczają. Szczególnie dobrze funkcjonują w defensywie.

2
1
1
20'

Żółtą kartkę otrzymał Hirving Lozano. Brzydki faul przy linii bocznej, zupełnie niepotrzebny.

1
1
18'

Napoli wreszcie ma trochę oddechu w środku pola i może spokojnie rozegrać piłkę.

17'

Dośrodkowanie w pole karne Napoli, ale po chwili mieliśmy gwizdek sędziego. Faul w ataku jednego z graczy Hellasu.

3
15'

Dośrodkowanie Dimarco, wyskoczył wysoko Guenter, ale nie udało mu się oddać strzału. Gospodarze oddalają zagrożenie od własnej bramki.

2
14'

Prosta strata Napoli na środku boiska, ale na szczęście gospodarzy skończyło się tylko na rzucie rożnym.

2
12'

Lozano zagrał na szesnasty metr do Insigne, ale ten oddał bardzo niecelny strzał. Warto dodać, że tym razem akcję zapoczątkował świetnym podaniem Zieliński.

1
11'

Juventus objął prowadzenie w meczu z Bologną, a więc w wirtualnej tabeli Napoli wypada poza pierwszą czwórkę. Przypomnijmy, że gospodarze potrzebują dziś zwycięstwa.

1
3
10'

Zieliński chciał przyspieszyć grę i zagrać prostopadle w kierunku Lozano, ale nie rozumieli się zawodnicy Napoli. Dość spokojny początek tego spotkania.

1
7'

Dwójkowa akcja Osimhena z Zielińskim, ale po kiepskim zagraniu Polaka gospodarze stracili piłkę.

1
1
2
6'

Dośrodkowanie Zielińskiego z rzutu wolnego, ale zdecydowanie za wysoko. Żaden z partnerów nie miał szans, by powalczyć o piłkę.

1
1
1
1
3'

Ceccherini bliski straty piłki na własnej połowie na rzecz Osimhena, ale sędzia ocenił, że napastnik Napoli faulował w tej sytuacji. Gdyby nie gwizdek, gospodarze mieliby akcję trzech na jednego.

2'

Zaccagni stanął oko w oko z Meretem, ale górą bramkarz Napoli. Inna sprawa, że po chwili sędzia asystent zasygnalizował pozycję spaloną zawodnika gości.

1
20:01

Zwycięstwo sprawi, że Napoli zapewni sobie udział w kolejnej edycji Ligi Mistrzów.