0:0
Zakończony
Hiszpania
90+2'

Diogo Jota próbował rozstrzygnąć pojedynek swoim rajdem. Wrócili na czas podopieczni Luisa Enrique i po zablokowanym strzale korner. Dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry i Joao Felix nieomal wepchnął piłkę do siatki Kepy Arrizabalagi po zgraniu Renato Sanchesa.

1
90'

Doliczone trzy minuty.

1
1
88'

Szansa na zaskoczenie Ruiego Patricio po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Dochodząca piłka od Jose Campani wylądowała na głowie Sergio Ramosa, którego strzał głową był niecelny. Futbolówka przeleciała ponad poprzeczką.

1
86'

Gerard Moreno nie był zadowolony z podania Daniego Olmo. Futbolówka uciekła Hiszpanom poza boisko i sędzia Paolo Valeri zalecił wznowienie rywalizacji od pola bramkowego Ruiemu Patricio.

3
84'

Pora na ostatnie ataki w rywalizacji na Estadio Jose Alvalade. Ciekawe, że Portugalia strzeliła minimum jednego gola 11 poprzednim przeciwnikom, a Hiszpania zdobyła minimum bramkę w 42 spotkaniach z rzędu. Dwie serie mogą być przerwane za jednym zamachem.

1
82'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: Eric Garcia. Wchodzi: Sergio Ramos.

81'

Adama Traore popisuje się rajdami na prawej stronie boiska. Tym razem nie zdecydował się na próbę uruchomienia któregokolwiek z kompanów, a sam zamierzał pokonać Ruiego Patricio. Nieznacznie niecelne uderzenie debiutanta.

77'

Hiszpania miała ogromną przewagę pod względem posiadania piłki w pierwszej połowie, ale rywalizacja wyrównała się. Po raz pierwszy od dłuższego czasu przyjezdni mieli możliwość wykonania kilkudziesięciu podań bez ciężaru pressingu Portugalii.

1
75'

Coraz większe ryzyko podejmowane przez obie reprezentacje. Portugalia odpowiedziała atakiem z wykorzystaniem lewego skrzydła. Francisco Trincao miał możliwość pokonania strzałem Kepy Arrizabalagi po podaniu Joao Felixa.

1
72'
ZMIANA
72'

Dani Olmo jest nieskuteczny. Po rajdzie na prawym skrzydle Adamy Traore zawodnik RB Lipsk dostał podanie kilkanaście metrów przed bramkę Ruiego Patricio. Płaskie uderzenie zostało obronione nogami.

1
67'

Po raz drugi poprzeczka bramki Hiszpanii! Konfiguracja tego ataku była podobna jak kilkanaście minut temu. Cristiano Ronaldo zebrał piłkę w kontrataku i uruchomił podaniem w pole karne swojego kompana z reprezentacji. Renato Sanches oddał uderzenie i zabrakło mu centymetrów do szczęścia.

2
1
66'

Adama Traore w swoim stylu przeszkadza przeciwnikom swoimi dryblingami. Po wygraniu pojedynku z Raphaelem Guerreiro było co prawda dośrodkowanie zawodnika Wolverhampton Wanderers, ale prosto pod nogi Portugalczyka.

64'

Dośrodkowanie w gąszcz Hiszpanów w pobliżu bramki Kepy Arrizabalagi. Poradzili sobie w tym zamieszaniu przyjezdni i nie pozwolili żadnemu z Portugalczyków na oddanie uderzenia.

1
61'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: Sergio Canales. Wchodzi: Rodri.

60'

Minęła godzina konfrontacji i niezmiennie bezbramkowo. Hiszpania już nie jest równie przebojowa jak na początku spotkania. Po przerwie to Portugalia była bliżej otworzenia rezultatu.

57'

Jose Campana tym razem nie zdecydował się na dogranie, a bezpośrednio kopnął futbolówkę z rzutu wolnego w lustro bramki Portugalii. To nie mogło zaskoczyć odpowiednio ustawionego na linii Ruiego Patricio.

1
1
56'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Semedo za faul w pobliżu narożnika własnego pola karnego.

1
55'

Odpowiedź Daniego Olmo. Próba z prawej stopy wyraźnie ponad poprzeczką w bramce Ruiego Patricio. Dostał on podanie po krótkim rozegraniu rzutu rożnego od Jose Campani.

1
1
53'

Poprzeczka! Cristiano Ronaldo nieomal pokonał swoim strzałem z kilkunastu metrów Kepę Arrizabalagę. Zabrakło centymetrów zawodnikowi Juventusu. Jeszcze dobitka Renato Sanchesa, jednak jeszcze wyraźniejsze pudło zawodnika, który w przeszłości mocno zaszkodził reprezentacji Polski.

4
1
1
1
50'

Dłużej utrzymują się w posiadaniu futbolówki podopieczni Fernando Santosa. Gospodarze szukają podaniami Cristiano Ronaldo, którego w atakowaniu po przerwie ma wspomagać Bernardo Silva.

46'

Po przeprowadzeniu kilku zmian w obu reprezentacjach sędzia Paolo Valeri rozpoczął rywalizację w drugiej połowie. Portugalia nie zamierza ponownie oddać pole swojemu regionalnemu przeciwnikowi.