90'

Dwie minuty dłużej pogramy na Emirates.

1
89'

Smith-Rowe próbuje dośrodkowywać w pole karne, ale chęci do ataku u kolegów niewiele.

87'

Zinczence teraz piłka bardziej zeszła niż celowo poleciała w stronę bramki Arsenalu.

84'

Ładny techniczny strzał Pepe z dystansu, ale nad bramką.

komentarz

1
80'

Piłkarzom Arsenalu chyba odechciewa się już gry. W sumie się nie dziwimy.

2
2
77'

Arsenal. Schodzi: Alexandre Lacazette. Wchodzi: Folarin Balogun.

74'

Manchester City. Schodzi: Gabriel Jesus. Wchodzi: Sergio Aguero.

73'

Gol! Strzelił Aymeric Laporte. Asystował mu Phil Foden.

Krótko rozegrany rzut rożny, Foden popisał się pięknym zwodem, którym zamarkował dośrodkowanie, a tak naprawdę przykleił piłkę do nogi. Zacentrował dopiero w drugie tempo, prosto do Laporte'a. Ależ to była śliczna akcja City!

6
7
72'

Szarża Mahreza w pole karne. Powstrzymuje go Gabriel, piłka nawet trafia go w rękę, ale obrońca Arsenalu upadał, więc rzutu karnego za to nie będzie. Ale rożny - i owszem.

70'

Man City. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Ferran Torres.

68'

Powoli uspokaja się to spotkanie. Gospodarze chyba już nie wierzą, że odwrócą losy tego spotkania.

66'

Arsenal. Schodzi: Mohamed Elneny. Wchodzi: Emile Smith Rowe.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Bernardo Silva.

Manchester City
64'

Próba dośrodkowania Bernardo Silvy, lecz nieskuteczna.

62'

Dośrodkowanie Kolasinaca zatrzymane przez obrońców z Manchesteru.

59'

Gol! Strzelił Phil Foden. Asystował mu Fernandinho.

Podanie na dobiegnięcie Fernandinho do Fodena, ale... gdyby był VAR, wychwyciłby spalonego Anglika. A tak akcja poszła dalej i jest gol numer trzy dla City.

5
5
2
4
57'

Przecięte podanie Kolasinaca do Ceballosa.

55'

Gol! Strzelił Riyad Mahrez.

Bezpośredni strzał rzutu wolnego! Piłka po rękawicach Runarssona wpada do bramki! Ma sobie bramkarz Arsenalu bardzo wiele do zarzucenia!

6
4
2
54'

Rzut wolny dla City po faulu Gabriela przed własnym polem karnym.

52'

Pepe również nieprzepisowo zatrzymuje rywala na jego połowie.

2
50'

Przerywają grę faulem piłkarze City.

1
49'

Arsenal FC. Schodzi: Gabriel Martinelli. Wchodzi: Nicolas Pepe.

47'

Chyba jednak Martinelli nie będzie w stanie kontynuować gry.

czas Druga połowa
komentarz

Wygląda na to, że Gabriel Martinelli wyjdzie na drugą część meczu. Oba zespoły już na murawie.