Liga Europy: Grupa D
05 lis 2020 18:55
90+1'

Gol! Strzelił Darwin Nunez. Asystował mu Luca Waldschmidt. Co za sprint do piłki! Sytuacja sam na sam i remis!

73
28
11
2
7
90'

Doliczono 2 minuty.

2
2
2
87'

Kocioł w polu karnym Portugalczyków, Morelos strzela prosto w wychodzącego Vlachodimosa!

2
4
5
85'

Rangersi, gdy odzyskują piłkę, zwalniają maksymalnie grę.

4
81'

Benfica na razie nie rzuca się do szaleńczego ataku, stara się kontrolować tempo gry.

1
3
1
4
77'

Gol! Strzelił Rafa Silva. Asystował mu Darwin Nunez. Nunez mija bramkarza, wystawia koledze na pustą bramkę i jest 2:3!

7
74'

Benfica się rozkręca, tempo akcjom nadaje Darwin Nunez.

1
1
1
3
69'

Rangers FC. Schodzi: Joe Aribo. Wchodzi: Scott Arfield.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Joe Aribo #8
2
3
1
69'

Kąśliwy strzał Kenta tuż obok bramki Benfiki.

1
4
1
1
2
67'

Benfica Lizbona. Schodzi: Everton. Wchodzi: Luca Waldschmidt.

Everton #7
1
1
1
1
66'

Benfica całkowicie zaskoczona, jakby zamroczona, a Rangersi robią swoją robotę.

1
1
1
3
63'

Katastrofalny błąd Gilberto, kontra Rangersów. Kent sam na sam i... słupek! To mógł być nokaut!

2
1
1
1
4
60'
58'

Obie ekipy mają teraz problem ze wykonaniem serii dobrych podań.

1
1
1
1
3
54'

Rafa Silva po ziemi z ostrego kąta, ale piłka turla się daleko od linii bramkowej...

2
3
1
3
1
51'

Gol! Strzelił Alfredo Morelos. Asystował mu James Tavernier. Grimaldo źle ustawiony nie przejął podania i prawa flanka otwarta. Potem płaskie zagranie pod bramkę do Morelosa, który wybiegł zza pleców obrońców i zapakował piłkę do bramki. Rangersi odskakują!

2
49'

Benfica gra piłką, szuka luki w obronie, ale defensywa Rangersów jest bardzo szczelna.

1
3
3
46'

Benfica Lizbona. Schodzi: Nuno Tavares. Wchodzi: Alejandro Grimaldo.

Nuno Tavares #71
1
1
1
1
2
46'

Benfica Lizbona. Schodzi: Diogo Goncalves. Wchodzi: Gilberto.

1
46'

Ciekawostka - w pierwszej połowie był tylko jeden celny strzał.

1
3
1
1
1
komentarz

Wracamy do gry! Ile jeszcze goli tu padnie?

2
2
1
3
2
44'

Jeszcze próbują rozgrywać Rangersi, szukają dośrodkowań, ale wybijają je bez problemu obrońcy.

1
1
2
1
1
41'

Długa piłka na Kenta, ale spalił akcję.

1
1
1
3
3
39'

Rafa Silva zaryzykował centrostrzał, ale złapał piłkę bramkarz.

1
1
1
2
3
36'

Taarabt z dystansu, ale to uderzenie było dalekie od doskonałości.

1
1
2
1
3
33'

Morelos powalony przez Rafę Silvę w jednym ze starć.

1
1
1
2
1
30'

Kolejne oberwanie chmury w Lizbonie.

1
2
2
1
3
29'

Benfica mocniej angażuje bocznych obrońców, ale mimo ich wsparcia brak miejsca i pomysłu na skrzydłach.

1
1
1
3
4
25'

Gol! Strzelił Glen Kamara. Szybka akcja po przejęciu piłki, płaski strzał z dystansu i nagle Rangersi prowadzą!

Rangers FC
12
8
2
6
5
24'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Diogo Goncalves. Mocna piłka Taverniera z prawej strony trafia w nogę Goncalvesa i piłka ląduje w siatce! Kuriozalne pierwsze 24 minuty meczu!

11
9
6
3
7
21'

Benfica Lizbona. Schodzi: Pizzi. Wchodzi: Jardel. Taktyczna zmiana, żeby załatać dziurę w obronie.

3
2
20'

Rangersi mają rzut wolny, jakieś 23-24 metry od bramki, ale zmarnowana sytuacja.

1
1
1
1
19'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Nicolas Otamendi. Sfaulował Kenta wychodzącego do sytuacji sam na sam!

3
1
1
9
1
18'

Dobre dośrodkowanie i Seferović zdjął piłkę Evertonowi sprzed nogi, nie powinien tego robić...

2
1
2
1
2
15'

Akcja Rangersów, ale uciekła piłka Davisowi przed strzałem. Od razu kontra rywala, ale futbolówka po zagraniu Goncalvesa prześlizgnęła się po murawie i uciekła jego kolegom.

2
1
1
3
13'

Oberwanie chmury nad Estadio da Luz, już deszcze daje się we znaki przy dośrodkowaniach, idą za wysoko i za mocno.

1
1
1
10'

Szybka kontra Benfiki, dołącza się do niej Pizzi, dostaje piłkę na lewą nogę, strzela, ale tuż obok słupka! Mogło być 2:0 i nawet powinno być 2:0 dla gospodarzy.

1
1
9'

Dobra teraz akcja Taverniera na prawej stronie, wywalczył rzut rożny.

2
1
7'

Rangersi próbują przedzierać się przez środek boiska, ale ta strefa jest już zdominowana przez graczy z Lizbony.

1
1
1
5'

Przerwa w grze, leży Rafa Silva, ucierpiał w jednym z pojedynków.

1
1
4'

Na razie Rangersi są całkowicie zamknięci na swojej połowie. Benfica opiera grę na prawym skrzydle.

1
2
1'

Gol samobójczy! Connor Goldson. Wpadł Rafa Silva w pole karne, chciał zagrać na 5. metr i trafił w nogę Goldsona. Ale otwarcie Benfiki!