Liga Mistrzów: Grupa A
25 lis 2020 21:00
90+6'

Adeyemi ruszył sam na Neuera i przegrał ten pojedynek. Jeśli jednak strzeliłby gola, to nie zostałby on uznany. Sędzia ostatecznie odgwizdał spalonego.

7
7
1
3
5
90+4'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mohamed Camara.

9
90+4'

Nieco ponad 2 minuty do końca. Przy piłce Bayern.

29
14
8
5
10
90+2'

Już niewiele się może zmienić. Bayern nie pozwoli sobie na żadne straty.

27
11
9
5
7
90'

Sędzia doliczył aż 6 minut.

8
10
30
3
12
89'

Sam poszkodowany chciał wymierzyć sprawiedliwość. Przestrzelił.

20
14
6
6
11
88'

Berisha faulowany przez Alabę. Szansa dla RB.

3
1
10
3
13
84'

Mogło być 3:2! Koita wypuścił Sukicia, ten minął Neuera, ale później stracił nieco równowagę i z bardzo ostrego kąta jego strzał otarł się o słupek.

18
13
12
8
18
83'

Nie wiedzieli jak rozegrać ten rzut wolny gospodarze i wyglądało to jak w PKO Ekstraklasie. Płaskie podanie do tyłu, kolejne również i piłka trafiła do... Neuera.

17
11
13
12
19
82'

Woeber sfaulował Lewandowskiego. Będzie szansa na dośrodkowanie.

25
5
5
3
9
81'

W odpowiedzi Lewandowski strzelał na bramkę Stankovicia. Golkiper RB również spokojnie interweniował.

14
5
9
8
14
80'

Tym razem Sukić szukał gola, ale i on uderzył wprost w Neuera.

7
5
4
6
14
80'

Ulmer ładnie uderzył z obrębu pola karnego, ale wprost w ręce Neuera.

7
6
3
4
11
79'
12
7
3
2
5
78'
11
3
5
6
9
78'

Goście chyba znowu uwierzyli, że jeszcze nie wszystko stracone i ruszyli do ataku.

4
3
3
7
11
76'

Gol uznany. 3:1 i około kwadrans do końca meczu.

7
3
2
13
21
74'

Sędziowie analizują jeszcze czy strzelec gola nie był na spalonym.

15
10
2
5
11
73'

Gol! Strzelił Mergim Berisha. Asystował mu Rasmus Kristensen. Płaskie dogranie z prawej strony i Berisha z kilku metrów pakuje piłkę do siatki.

46
73'

Red Bull Salzburg. Schodzi: Dominik Szoboszlai. Wchodzi: Luka Sucić.

9
72'

Red Bull Salzburg. Schodzi: Enock Mwepu. Wchodzi: Majeed Ashimeru.

6
71'

Red Bull Salzburg. Schodzi: Zlatko Junuzović. Wchodzi: Karim Adeyemi.

Karim Adeyemi #27
2
3
3
4
9
70'

Mwepu mógł uratować honor RB. Najpierw strzał Berishy odbił Neuer, ale do piłki na piątym metrze dopadł Mwpeu. Skrzydłowy uderzył bez zastanowienia i trafił w bramkarza.

5
3
6
4
9
68'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Kingsley Coman. Goście może przez chwilę uwierzyli, ale Bayern szybko zamyka sprawę. Szybka akcja monachijczyków, Lewandowski odegrał w pole karne do Comana, ten miękko dorzucił na głowę Sane, a zmiennik Flicka rozstrzyga ten mecz. 3:0!

Bayern Monachium
93
48
14
11
22
66'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Marc Roca. Głupi faul Hiszpana w niegroźnej sytuacji, który chciał naprawić stratę Comana. Pomocnik debiutował dzisiaj w LM, ale w swoim pierwszym występie schodzi z boiska z czerwoną kartką.

13
8
4
10
25
65'

Coman próbował znaleźć podaniem Lewandowskiego, ale źle dogrywał z lewego skrzydła.

1
1
5
21
7
63'
62'
17
9
7
4
5
61'

"Lewy" dostał piłkę przed polem karnym i nie do końca wiedział co z nią zrobić. Dopadli do niego rywale i łatwo ją odebrali.

6
4
6
32
24
60'

Bawarczycy szukają kolejnego gola. Piłkarze RB już raczej bez wiary w korzystny wynik.

6
7
3
6
9
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sekou Koita.

Sekou Koita #7
12
3
3
8
3
56'

Goście z kolei mogą powoli żegnać się z Ligą Mistrzów. Po czterech meczach będą mieli na koncie zaledwie punkt.

4
8
1
3
7
54'

Bayern w drugą połowę wszedł zdecydowanie lepiej, aniżeli w pierwszą. Dzięki temu szybko podwyższył i w zasadzie może być pewny awansu do fazy pucharowej.

19
10
3
8
15
52'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Maximilian Woeber. Coman uderzył sprzed pola karnego lekko i Stanković z pewnością bez problemu złapały piłkę. Tę jednak po drodze trącił Woeber, czym totalnie zmylił swojego bramkarza. Futbolówka wpadła do siatki obok bezradnego bramkarza. 2:0!

173
74
21
13
22
50'

Szoboszlai uderzył ponad bramką. Chociaż i tak lepiej niż w sytuacji, gdy był bliżej bramki i miał przed sobą tylko Neuera.

15
12
9
8
8
49'

To będzie wyborna okazja do wyrównania. Pavard sfaulował Mwepu tuż przed polem karnym.

5
4
5
7
22
48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marc Roca.

5
2
5
13
5
46'

Gra wznowiona. Przy piłce Bayern.

22
8
3
4
10
45'

Doliczona minuta.

46
13
12
10
23
43'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Nic tego nie zapowiadało, ale stało się! Muller uderzył z 18 metrów, Stanković odbił piłkę przed siebie i dopadł do niej Lewandowski. Polak strzelił w zasadzie do pustej bramki i wyprowadził Bayern na - co by nie mówić - niezasłużone prowadzenie. "Lewy" zdobył jednak 71 gola w LM i jest już na podium wszech czasów ex aequo z legendarnym Raulem!

823
343
86
27
57
39'

Bayern - szczególnie w tyłach - przypomina nam obrońcę niegdyś m.in. Piasta Gliwice. Był sobie taki Adrian Klepczyński, który zamykał oczy i kopał przed siebie byle dalej. Jemu można było to wybaczyć. Od Alaby czy Boatenga wymagać trzeba więcej. Chaos goni chaos.

7
7
7
11
30
37'

Jeśli Bayern lada moment się nie obudzi, to będzie przegrywał. Dramatyczny strzał Szoboszlaia powinien być dla gospodarzy ostatecznym ostrzeżeniem.

12
8
10
14
30
35'

Ojojoj... Co zrobił Szoboszlai!? Węgier dostał kapitalne podanie z lewej strony i stanął oko w oko z Neuerem. Zdecydował się jednak huknąć w trybuny. Gdyby ktoś siedział za bramką mógłby potrzebować pomocy.

19
18
11
8
22
33'

Kiepsko wygląda Bayern. Zdecydowanie lepsze wrażenie sprawiają gracze Salzburga.

11
7
9
10
40
31'

Goretzka przewrócił się w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale sędzia zdecydował, że faulował zawodnik Bayernu.

7
6
16
14
27
30'

Świetnie piłkę na połowie RB przejął Goretzka i ruszył do przodu. Jego strzał został zablokowany.

12
5
8
6
12
28'

Główkował Lewandowski po wrzutce z narożnika. Piłka poleciała daleko od celu.

6
3
8
15
23
26'

Szoboszlai dośrodkował z rzutu wolnego, a w polu karnym najwyżej wyskoczył Richards i oddalił zagrożenie.

10
6
8
8
11
24'

Manuel Neuer jak zwykle szukał piłki daleko od bramki. Wybił ją poza boisko i nie chcąc dopuścić do szybkiego wznowienia gry odkopał jeszcze tę leżącą na ziemi i staranował rywala. Sędzia musiał go upomnieć.

9
13
8
12
36
21'

Mają problemy gospodarze, aby dojść do dobrych sytuacji. Póki co lepszą okazję mieli Austriacy.

5
2
9
8
13
19'

Nieco rozkojarzeni wydają się gracza Bayernu, którzy momentami w bardzo łatwy sposób tracą piłki. Póki co RB nie potrafi tego wykorzystać.

6
5
10
9
14
16'

Berisha główkował po dograniu z lewej strony. Obok słupka.

7
7
15
8
10
15'

I mogło być 0:1! Fatalna strata Alaby, piłkę przejął Koita, ale strzały gości dalekie były od ideału. Poradził sobie Neuer.

12
7
8
10
17
15'

Bayern kontroluje już to spotkanie. RB czeka na kontry na własnej połowie.

20
9
9
5
9
12'

Tym razem o strzał pokusił się Lewandowski. Jego próba z ok. 18 metrów poleciała ponad poprzeczką.

29
12
9
10
9
11'

Coman dośrodkowaniem szukał Lewandowskiego. Piłka w rękach Stankovicia.

12
4
7
7
6
10'

Kapitalnie z dystansu z powietrza uderzył Gnabry i pomylił się nieznczanie.

18
8
7
9
10
7'

Muller uderzył sprzed pola karnego, lecz zablokował go Ramalho.

15
2
11
8
5
7'

Bayern stara się opanować sytuację na boisku.

12
6
2
2
7
5'

Szoboszlai dorzucał piłkę z lewej strony, głową na rzut rożny wybił Gnabry.

7
3
12
2
4
4'

Gnabry ładnym dograniem szukał Lewandowskiego, ale tego uprzedzili obrońcy.

10
2
6
13
5
2'

Od początku inicjatywę przejął... RB Salzburg. Austriacy rozgrywają na połowie Bayernu.