27 paź 2020 21:00
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Casemiro. Asystował mu Sergio Ramos.

Piłka ponownie w bramce gospodarzy. Real Madryt doprowadził do remisu w doliczonym czasie! Casemiro dorzucił trafienie do asysty. Gospodarze nie mogą w to uwierzyć. Jeszcze kilka minut temu mieli dwubramkowe prowadzenie i zmarnowali je. Królewscy wyszarpnęli punkt swoim finiszem, choć mało na to wskazywało.

27
15
8
17
65
90'

Doliczone cztery minuty.

7
3
4
7
13
90'

Karim Benzema na 1:2. Ile doliczy sędzia?

1
1
3
89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro za ostre przewinienie.

Real Madryt
8
3
4
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Casemiro.

Jest trafienie kontaktowe w końcówce podstawowego czasu. Głębokie dośrodkowanie zostało zgrane w środek pola karnego przez Casemiro, a uderzenie pod poprzeczkę oddał Karim Benezma. Real Madryt w kontakcie z gospodarzami. Yann Sommer bez czystego konta, a jego drużyna nie może liczyć na spokojne ostatnie minuty.

30
23
4
18
47
85'

Żółtą kartkę otrzymał Florian Neuhaus za przytrzymanie Luki Modricia.

Borussia M'gladbach
2
2
2
1
2
84'
ZMIANA
83'

Na pewno ewentualne trafienie kontaktowe Realu Madryt doda pikanterii ostatnim minutom spotkania, jednak aktualnie podopieczni Zinedine'a Zidane'a snują się po boisku i tylko pojedynczymi zrywami starają się zagrozić Źrebakom.

2
4
3
1
81'

Wynik już ustalony?

4
1
1
1
1
79'
ZMIANA
79'

Żółtą kartkę otrzymał Ramy Bensebaini za spóźniony wślizg w nogi przeciwnika.

2
1
1
1
1
77'

Niebawem wbiegną na boisko kolejni zmiennicy trenera Borussii M'gladbach. Pozostało kilkanaście minut, w których gospodarze muszą utrzymać koncentrację, i będą cieszyć się z prestiżowego zwycięstwa.

2
2
1
74'

Świetna szansa na gola kontaktowego i mają czego żałować piłkarze ze stolicy Hiszpanii. Karim Benzema uruchomił podaniem w pole karne Edena Hazarda, a przed wprowadzonym z ławki rezerwowych Belgiem był wyłącznie Yann Sommer. Zmiennikowi nie udało się jednak przymierzyć w bramkę Borussii M'gladbach.

3
3
1
1
71'
ZMIANA
71'
ZMIANA

Real Madryt. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Luka Modrić.

6
4
2
2
1
70'
ZMIANA
6
3
4
3
3
68'

Rzut wolny w pobliżu pola karnego Borussii M'gladbach. Zbyt krótko wybita piłka została przechwycona przez Marco Asensio. Jego uderzenie zostało powstrzymane przez Yanna Sommera, który poza momentem zawahania z piłką przy nogach w pierwszej połowie, spisuje się nienagannie.

5
2
1
1
1
66'

Dłonie składają się do oklasków po atakach Borussii M'gladbach w ostatnich minutach, natomiast opadają do samej ziemi, kiedy spojrzy się na działania Sergio Ramosa oraz Raphaela Varane'a. Tym razem piłka przeleciała obok bramki przyjezdnych.

2
7
2
1
64'

Thibaut Courtois ma w ostatnich minutach więcej pracy niż Yann Sommer. Interwencja bramkarza Realu Madryt po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Nie pozwolił on na oddanie uderzenia Alassane'owi Plei.

2
3
3
3
1
63'

Marcus Thuram z dubletem. 2:0 dla Źrebaków!

4
2
2
2
2
61'

Gdyby nie interwencja Thibauta Courtoisa w sytuacji sam na sam z Alassane Pleą, byłoby praktycznie po zawodach. Golkiper Realu Madryt utrzymał zespół na powierzchni w Moenchengladbach, ale błędy w defensywie przyjezdnych są po prostu karygodne.

2
1
1
1
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcus Thuram.

Borussia M'gladbach zdobyła dwubramkowe prowadzenie. Coraz więcej wskazuje na to, że dojdzie do niespodzianki. Marcus Thuram z dubletem! Francuz przyczaił się blisko bramki Realu Madryt i wykonał dobitkę uderzenia obronionego przez Thibauta Courtoisa. Nie było spalonego, ponieważ został Ferland Mendy. Real Madryt już nie w opałach, a w tarapatach.

54
27
5
5
13
57'

Uciekła piłka Królewskim. Próba przyspieszenia gry na prawym skrzydle, tyle że Lucasowi Vazquezowi nie udało się opanować sunącego po murawie podania. Zachwyceni takim obrotem wydarzeń są gospodarze.

1
1
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Lars Stindl za przewinienie w centrum boiska.

1
2
1
2
55'

Gospodarze konsekwentnie robią swoje na boisku. Ich ostatni wypad poskutkował rzutem rożnym. Dośrodkowanie spod chorągiewki poszybowało w rękawice Thibauta Courtoisa, którego w momencie wykonania chwytu sfaulował Ramy Bensebaini.

2
51'

Borussia M'gladbach pozwoliła przeciwnikom na przeprowadzenie dwóch niebezpiecznych ataków po przerwie. Gospodarze muszą mieć się na baczności, jeżeli nie zamierzają niebawem zapomnieć o swoim prowadzeniu.

2
1
49'

Rajd na prawym skrzydle w wykonaniu Fede Valverde. Podanie pomocnika Realu Madryt na przedpole do Viniciusa Juniora, którego uderzenie z kilkunastu metrów było niecelne. Yann Sommer z przerażeniem obserwował piłkę, ale nie poleciała ona do siatki.

1
1
1
46'

Rozpoczęła się druga połowa spotkania w Niemczech. Zinedine Zidane nie zdecydował się na przeprowadzenie jakiejkolwiek zmiany w przerwie. Podstawowi piłkarze mają możliwość poprawienia wyniku i nie minęła minuta i było uderzenie w poprzeczkę Marco Asensio!