7
1
3
88'

Nic nie potrafi zdziałać Real, czasu na doprowadzenie do remisu ma już bardzo mało.

8
12
1
3
85'
ZMIANA

Szachtar Donieck. Schodzi: Dentinho. Wchodzi: Fernando.

4
1
3
85'
ZMIANA
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Manor Solomon. Solomon niczym Szelągowski w PKO Ekstraklasie przebiegł z piłką przez pół boiska i z okolic linii pola karnego uderzył nie do obrony! 2:0!

Szachtar Donieck
81
34
10
6
10
79'

Niepewnie w bramce zachował się Trubin. Przed jego bramką doszło do małego zamieszania, gola jednak nie ma.

1
1
2
1
3
77'
ZMIANA

Real. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Vinicius Junior.

77'
ZMIANA

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Mariano Diaz.

1
1
2
1
2
77'
ZMIANA

Real. Schodzi: Martin Odegaard. Wchodzi: Isco.

3
1
1
75'

Mocne uderzenie oddał Mendy, Trubin na posterunku!

1
1
2
74'
ZMIANA
2
1
1
73'
ZMIANA

Szachtar Donieck. Schodzi: Marlos. Wchodzi: Maycon.

1
3
2
1
71'

Na strzał z dystansu zdecydował się Tete. Piłkę pewnie złapał Thibaut Courtois.

2
2
2
3
3
69'

Mendy z piłką w okolicach bramki gospodarzy, ale niewiele zdziałał.

2
1
5
4
3
67'

Powinno być 2:0 Jednak Kowalenko nie potrafił pokonać bramkarza. Zabrakło dokładności i spokoju.

2
2
4
4
7
66'

Zagranie do Benzemy, ten jednak na spalonym.

4
4
3
5
3
63'

Mendy dogrywał, a może uderzał. Piłka wyszła na aut.

1
5
1
3
62'

Minuty płyną, Real przegrywa i może znacznie skomplikować swoją sytuację w grupie.

6
7
3
4
5
59'

Po dośrodkowaniu z kornera Kroosa Varane uderzał głową. Wprost w bramkarza.

4
3
4
5
2
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dentinho. I mamy sensację w Kijowie! Kontra Szachtara, wszystko dość wolno szło, ale w końcu udało się dograć piłkę w pole karne. Dentinho natychmiast uderzył i jest 1:0!

56
24
5
8
17
56'

Po przerwie nikt już nie zamierza kalkulować. Z każdą kolejną minutą powinno być ciekawiej na boisku.

1
2
53'

Odpowiedź gospodarzy, strzelał Taison, jednak zbyt anemicznie.

1
1
2
3
4
52'

Uderzenie Nacho, poszybowało dość daleko od celu.

1
2
51'

Akcja Realu, strzelał Benzema, trafił jednak wprost w bramkarza.

1
1
2
48'

Rzut rożny dla Szachtara, jednak niewiele z niego wyszło.

2
1
46'

Goście rozpoczęli 2. połowę.

4
3
1
1
1
45+2'

Do piłki doszedł Martin Odegaard, jednak piłka poszybowała daleko od celu.

1
1
2
1
1
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
44'

Szybka akcja Realu, ale strzał Benzemy był bardzo niecelny.

2
2
2
42'

Z rogu dogrywał Kroos, piłkę wybili obrońcy Szachtara.

1
1
3
1
39'

Kontra Szachtara, ale gospodarze nie potrafili akcji sfinalizować uderzeniem.

1
4
37'

Słabszy fragment gry, piłkarze już chyba nie chcą sobie zrobić krzywdy. Niewiele dzieje się na boisku.

1
3
2
34'

Real aktywniejszy w ataku. Gospodarze nie kwapią się do ataku. Może bardziej zaryzykują po przerwie.

1
2
2
31'

Prosta strata Szachtara. Piłkę przejął Martin Odegaard, strzał został przyblokowany, a po chwili złapał futbolówkę bramkarz.

2
1
2
30'

Kolejny raz Trubin! W świetnej sytuacji uderzał Asensio, bramkarz zdołał odbić piłkę!

2
29'

Po dograniu z rogu uderzał Nacho. Zbyt anemicznie i piłkę złapał bramkarz.

1
2
28'

Real początkowo wyraźnie przeważał. Teraz mecz się wyrównał. Brakuje jednak spięć podbramkowych.

1
1
2
1
25'
ZMIANA
22'

Asensio przeprowadził indywidualną akcję, minął kilku rywali. W końcu jednak został zatrzymany.

2
1
1
20'

Groźna wrzutka w pole karne Realu, piłkę zdołał jednak wybić Vazquez.

1
1
1
18'

Cuda w Kijowie. Moraes wrócił na plac gry. Wydawało się, że napastnik już nie będzie w stanie kontynuować meczu.

3
3
4
2
1
15'

Po wejściu Varane'a problemy ma Moraes. Będzie konieczna zmiana.

1
1
3
4
14'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Raphael Varane.

2
3
11'

Akcja Królewskich, strzelał Benzema, jednak próba Francuza zatrzymana przez bramkarza.

2
11'

Real podrażniony wynikiem z pierwszego meczu szuka szybkiego gola. Gospodarze świadomi, że muszą wygrać, ale bardzo stonowani.

3
8'

Pierwsze groźniejsze wyjście gospodarzy. Akcję niecelnym uderzeniem zakończył jednak Taison. Czekają gracze Szachtara na swój moment.

3
1
5'

Ładnie rozegrali piłkę Królewscy. W końcowej fazie futbolówkę uderzał Asensio, trafił jednak w słupek!

4
2
2
1
2'

Pierwsza próba Realu. Dogrywał Rodrygo, piłkę jednak przejęli obrońcy gospodarzy.