90'

Doliczone 3 minuty.

2
87'

Ogromny spokój graczy BVB, mądrze rozprowadzają piłkę. Byleby tylko rywale nie stworzyli sytuacji i nie skontrowali.

2
2
3
2
1
83'

BVB ma pewną wygraną, a mimo to wciąż stara się grać intensywnie.

1
2
2
81'

Borussia Dortmund. Schodzi: Erling Haaland. Wchodzi: Marco Reus.

1
78'

Okereke powalony pod polem karnym gospodarzy, ale bez faulu. Potem kontra BVB powstrzymana przez ostatniego obrońcę.

1
74'

Club Brugge. Schodzi: Krepin Diatta. Wchodzi: David Okereke.

4
74'

Club Brugge. Schodzi: Noa Lang. Wchodzi: Siebe Schrijvers.

Siebe Schrijvers #13
Noa Lang #10
2
72'
1
1
1
3
2
72'
1
1
1
1
2
71'

Żółtą kartkę otrzymał Mats Rits.

Club Brugge
69'

Sancho szaleje na lewej stronie, nie są w stanie za nim nadążyć rywale... Ale dogrywa niedokładnie.

66'

Club Brugge. Schodzi: Michal Krmencik. Wchodzi: Youssouph Badji.

Youssouph Badji #16
64'

Zbyt prosta i czytelna jest gra Brugii, widać różnicę klas...

1
1
2
1
60'

Gol! Strzelił Erling Haaland. Zmasowany atak BVB i przy wybiciu piłki Vormer tak naprawdę podał ją Haalandowi jak na tacy. Norweg bezlitośnie to wykorzystał.

3
59'

1
57'

Brugia próbuje podejść pod pole karne, ale robi to w dość nieporadny sposób.

2
1
54'

Haaland, sam na sam, dopada go obrońca, Norweg oddaje jednak strzał, ale obok bramki.

3
2
48'

BVB nie zmienia taktyki - wysoki pressing, odcinanie podań, to działa na Brugię.

1
1
czas Druga połowa
45'

Gol! Strzelił Jadon Sancho. Co za trafienie z rzutu wolnego!

19
10
1
3
43'

Płaski strzał Delaneya, Mignolet prawie wypuścił piłkę z rąk, ale się poprawił. Ułamek sekundy i Haaland wbiłby gola na 2:0.

3
1
3
40'

Ależ koszmarne wybicie obrony gości. Spada pod nogi Reyny, który od razu uderza, ale nad bramką.

1
1
36'

Uspokoiło się nieco tempo gry, ale Dortmund wciąż kontroluje sytuację.

3
2
2
33'

Od jakiegoś czasu Brugia wygląda jak małe dzieci na Orliku, tylko biega za piłką i nie może jej zdobyć.

4
2
1
1
32'

Delaney z pierwszej piłki i odbija to Mignolet! Haaland mija się z piłką przy dobitce.

1
1
31'

Kolejna szansa BVB, ale Haaland uprzedzony tuż przed bramką.

1
1
29'

Borussia się już bawi, Sancho przyjmuje piłkę w powietrzu krzyżakiem! Ale to jest przepaść jakościowa...

1
1
1
26'

Krmencik teraz zaryzykował strzał z ponad 40 metrów, ale była to próba niecelna.

1
23'

Vormer zza pola karnego, technicznie i... tuż obok słupka! Ale to była nieprzyjemna piłka dla bramkarza!

1
1
1
21'

Reyna nie dał rady w polu karnym, był sam na czterech rywali.

1
18'

Gol! Strzelił Erling Haland. Asystował mu Jadon Sancho. Przejęcie piłki w środku pola, Norweg wypuszczony do sytuacji sam na sam i się nie myli! BVB realizuje swój plan!

#9
24
8
1
1
5
16'

Brugia jakimś cudem wypycha BVB spod swojego pola karnego, ale brakuje gościom pewności siebie w rozegraniu.

3
2
3
4
13'

Krmencik napędzony na lewej stronie, gra w pole karne, ale za lekko, Hummels łatwo to zgarnia.

3
2
11'

Brugia ma spore problemy z wyjściem z własnej połowy.

1
2
1
1
8'

Sancho z dystansu - odbita piłka, jest korner dla BVB.

2
6'

Uwaga, ładnie Krmencik wypuszczony, ale trafił nieczysto w piłkę i przeniósł ją wysoko nad poprzeczką. Na domiar złego spalił akcję.

2
5'

BVB kontroluje grę, ale coraz więcej posyła długich piłek.

2
2'

Akcja BVB, Haaland zza pola karnego tuż obok bramki! Dortmund będzie dominować, na to wygląda.

2
1
czas Start meczu
20:56

Na ławce Dortmundu 16-letni Youssoufa Moukoko, najmłodszy debiutant w historii Bundesligi.

1
2
1
1
20:56

Obie ekipy wygrały w weekend. BVB z Herthą 5:2, Brugge z Kortijk 1:0.

1
20:56

W poprzednim meczu tych drużyn BVB wygrało 3:0 dzięki hat-trickowi Erlinga Haalanda.

1
2
1
1
1
20:56

Sędzią meczu Słowak Ivan Kurzljak, a na VARze Paweł Gil i Bartosz Frankowski.

1
20:56

Na ławce rezerwowych BVB Łukasz Piszczek!

1
1
1
4
20:56

Dobry wieczór Państwu, serdecznie zapraszamy na relację live ze spotkania Ligi Mistrzów z polskimi akcentami! Borussia Dortmund zagra z Club Brugge!