2
4
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Juan Cuadrado.  Pierwsza od dobrych kilku minut akcja Juve. Dośrodkowanie Cuadrado idealnie na nabiegającego Moratę, który wyprzedził rywala i strzałem głową nie dał szans bramkarzowi na interwencję. 2:0 dla mistrza Włoch, który raczej już tego nie wypuści!

29
17
7
6
11
80'
ZMIANA
79'
ZMIANA
78'

Słaby strzał Verbicia zablokowany, potem poprawka Bujalskiego również kiepska i łapie ją Szczęsny.

1
77'

Juventus cofnięty do defensywy, ale świadomie pozwala rozgrywać Ukraińcom piłkę.

3
1
1
1
75'

Sydorczuk z półwoleja, pewnie łapie Szczęsny.

5
1
1
1
73'

Rodrigues chce wypuścić Kędziorę, ale zagrywa fatalnie...

2
1
3
72'

Mocno niecelny teraz strzał Ramseya w polu karnym.

3
2
1
4
70'
ZMIANA

Dynamo Kijów. Schodzi: Ołeksandr Karawajew. Wchodzi: Denys Popov.

1
69'

Szykuje się podwójna zmiana, a obie ekipy grają dość wolno.

2
1
2
66'

Garść statystyk:

Posiadanie piłki: 46-54 w proc.

Sytuacje bramkowe: 3-9

2
2
63'

Juve ma możliwość prowadzenia szybkich akcji, ale z tego nie korzysta. Gra ekonomicznie, woli trzymać piłkę.

2
1
1
2
3
60'
ZMIANA

Dynamo Kijów. Schodzi: Carlos De Pena. Wchodzi: Gerson Rodrigues.

Gerson Rodrigues #22
3
1
1
3
59'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Merih Demiral. Ostry wślizg.

2
3
2
3
4
58'

Ładna klepka Dybali z Bentancurem, ale gwiazdor Juve zablokowany w polu karnym tuż przed strzałem.

2
2
4
2
2
56'
ZMIANA
54'

Problemy zdrowotne Tsyganova po jednym ze starć, padł na murawę, ale może grać dalej.

1
3
50'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado.

1
1
3
50'

Dynamo jest zmuszone się otworzyć, szarpie grę, ale Juventus wydaje się mieć sytuację pod kontrolą.

9
2
3
3
2
46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Ładne wejście Chiesy, zagranie do Ramseya, ten piętą wystawił Kulusevskiemu na strzał. Uderzenie Szweda obronił Bushchan, ale odbił piłke prosto pod nogi Moraty, który po prostu musiał to trafić. Pierwszy gol tej edycji LM stał się faktem!

czas Druga połowa
45+1'

Nieprzyjemny strzał Tsygankova, kozłująca piłka, ale pewnie łapie ją Szczęsny.

6
2
1
3
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Bentancur. Przerwał groźny rajd Shaparenki, ładnie grało piłką Dynamo.

1
2
1
1
2
41'

Supriaga odważnie, sam na czterech rywali, ale nie miał szans ich minąć.

1
1
2
40'

Wolno buduje atak Juve, rozciąga grę maksymalnie, a wszystko psuje Rabiot kiepskim podaniem. Jest dziś najsłabszy w kadrze drużyny z Turynu.

1
2
1
1
37'

Dynamo chce za wszelką cenę uspokoić grę. Na trybunach Andrij Szewczenko, maseczka zsuwa mu się z nosa. Z kolei Paulo Dybala siedział bez maseczki, bo żuł gumę.

2
1
2
2
34'

Świetny rajd i zagranie Ramseya, Kulusevski strzela piętą i cudem na linii wyciąga to Bushchan!

1
1
1
1
32'

Uwaga, kontra Juve, samolubnie gra Rabiot, ale wywalczył korner.

1
2
3
4
5
31'

Dużo miejsca ma teraz Kędziora na dośrodkowanie, ale gra za lekko...

1
1
2
1
1
29'

Cuadrado dorzuca piłkę, Bushchan niepewnie piąstkuje. Ma szczęście, że nie było nikogo na poprawkę.

1
27'

Szarpie grę Juventus, Dynamo stara się robić to samo. Kędziora gra dzisiaj bardzo defensywnie.

1
1
1
24'

Kulusevski z dystansu, ale zablokowany.

3
1
1
1
5
22'

Akcja za akcją, ale strzałów nie ma. Obie ekipy rozgrywają dość niedbale, chaotycznie.

2
3
18'

Chiellini oddaje opaskę Bonucciemu, chce zmiany.

1
1
1
2
3
17'

Poturbowany teraz Shaparenko w środku pola. Wydaje się, że to on będzie nadawać tempo akcjom Dynama.

3
1
1
1
15'

Nakręca się Chiesa, tym razem techniczne uderzenie mija bramkę Dynama.

3
1
1
2
3
14'

Akurat takich błędów po Bushchanie można się spodziewać, bowiem w starciu Ukrainy z Niemcami raz wypadła mu piłka z rąk i od razu padł drugi gol dla rywali.

1
2
13'

Ostra wrzutka Chiesy, Bushchan piąstkuje prosto na głowę Chielliniego i ma ogromne szczęście bramkarz, że piłka nie wpadła do siatki! Kędziora zagapił się też przy kryciu Włocha.

1
2
12'

Sprytny strzał Chiesy w polu karnym, ale czujny jest Bushchan! Mamy korner.

2
3
1
3
3
10'

Na razie bardzo spokojny początek meczu, może nieco mniej pewnie weszła w mecz "Stara Dama".

4
3
2
3
3
8'

Pojedynek główkowy Sydorczuk kontra Chiellini wygrany przez Ukraińca.

1
1
6
7'

Wysokie dośrodkowanie na pole karne Juve, wybija Szczęsny, ale jest wściekły na kolegów za nieostrożność. Kompletnie nieuważny był Rabiot. Potem faulowany Kulusevski.

2
1
2
1
4
5'

Pierwsze wyjście Szczęsnego z bramki, żeby wybić piłkę po błędzie Cheilliniego.

6
5
1
3'

Bushchan pewnie łapie dośrodkowanie Kulusevskiego. Sporo piłkarzy Dynama grało w październikowych meczach Ukrainy, w tym Bushchan.

3
1
3
2'

Rzut wolny dla Juventusu na prawej stronie boiska, może być groźna wrzutka.

18:42

Dynamo całe na biało, Juve na pomarańczowo.

2
2
3
18:42

Ach, ten hymn... Cudowny... KASZAAANKAAA!

18:42

Wychodzą sędziowie, wychodzą piłkarze! Są kibice na trybunach!

1
1
1
1
1
18:42

Ciekawostka - Pirlo grał w Interze Mediolan, a zadebiutował tam, gdy trenerem był... Lucescu. Miało to miejsce w 1998 r. Mało tego - obaj współpracowali ze sobą jeszcze wcześniej, w Brescii.

2
1
1
18:42

U gospodarzy na ławce trenerskiej zasiądzie znany z pracy w Szachtarze Donieck Mircea Lucescu. Co ciekawe, przed sezonem ogłaszał już odejście, ale jednak został w klubie. Goście przed sezonem zmienili trenera. Jest nim teraz Andrea Pirlo, dla którego Juventus to początek kariery trenerskiej.

2
3
1
18:42

Z kolei Juve gra w kratkę w Serie A - wygrane przeplata remisami, w efekcie czego jest na piątym miejscu w tabeli. Nie ma na koncie porażki.

1
2
1
18:42

Dynamo jest w formie - w eliminacjach pewnie pokonało AZ Alkmaar i Gent, wygrało SUperpuchar Ukrainy i prowadzi w lidze bez porażki.

1
1
1
18:42

Od pierwszej minuty zagra dwóch Polaków! U gospodarzy wystąpi na prawej obronie Tomasz Kędziora, a w bramce gości Wojciech Szczęsny.

2
2
18:42

Sędzią starcia w Kijowie jest Rumun Ovidiu Hategan.

2
1
1
18:42

Z kolei o 18:55 mamy jeszcze drugie spotkanie. Zenit St. Petersburg podejmie Club Brugge.

2
1
18:42

Spotkanie jest rozgrywane w ramach 1. kolejki grupy G. O godz. 21:00 drugi mecz w tej grupie - FC Barcelona podejmie u siebie węgierski Ferencvaros.

2
1
2
18:42

Tęskniliście? Tak, my też! Wraca cudowna Liga Mistrzów i na dzień dobry serwuje nam naprawdę interesujące spotkanie. W meczu otwarcia Dynamo Kijów zagra z Juventusem! Dobry wieczór Państwu, serdecznie zapraszamy na relację live z tego meczu!