Liga Mistrzów: Grupa G
24 lis 2020 21:00
90+2'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Jordi Alba. Czwarty cios Barcelony! Rozmontowali obronę Dynama goście. W polu karnym Alba do Griezmanna, ten przyjął piłkę i mocnym strzałem ustalił wynik gry. 0:4!

25
11
4
5
3
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

5
3
2
90'

Jeszcze Dynamo szuka honorowego gola. Defensywa gości jednak jest czujna do końca.

4
1
1
1
86'

Końcowe minuty spotkania. W meczu już nic ważnego nie ma prawa się wydarzyć. Barcelona spokojnie rozgrywa piłkę.

3
1
1
1
83'

Dynamo Kijów. Schodzi: Wołodymyr Szepeliew. Wchodzi: Tudor Baluta.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Wołodymyr Szepeliew #8
1
1
83'

Gra zatrzymana, na spalonym Verbić.

1
3
1
2
80'

Kolejna próba gości. Tym razem niecelnie uderzył Matheus Fernandes.

1
1
2
1
2
77'

Uderzał Riqui Puig, piłka jednak poszybowała ponad bramką.

1
3
3
76'

Niespełna kwadrans do końca. Barcelona ma spotkanie pod kontrolą. Dynamo nie potrafi zagrozić wicemistrzom Hiszpanii.

3
1
1
73'

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Matheus Fernandes.

2
1
2
1
2
71'

Dynamo Kijów. Schodzi: Mykola Shaparenko. Wchodzi: Bogdan Lednev.

Bogdan Lednev #17
Mykola Shaparenko #10
3
2
2
71'

Dynamo Kijów. Schodzi: Carlos De Pena. Wchodzi: Vladyslav Supryaha.

Vladyslav Supryaha #89
4
2
1
2
70'

Gol! Strzelił Martin Braithwaite. Do piłki podszedł Martin Braithwaite, bramkarz bez szans. 0:3!

22
11
3
2
6
70'

3
69'

Rzut karny dla Barcelony! Faulował Popow!

7
6
2
3
4
68'

Dynamo nie potrafi zagrozić Barcelonie. Goście cały czas mają spotkanie pod kontrolą.

6
5
1
2
2
65'
65'
63'

Po zdobyciu drugiego gola Barcelona już jest nasycona i zaczyna oszczędzać siły.

3
2
2
60'

W kwadrans załatwili gracze Barcelony to, co chcieli. Dynamo raczej nie będzie w stanie się już podnieść.

5
4
4
5
1
59'

Dynamo Kijów. Schodzi: Oleksandr Karavaev. Wchodzi: Denis Popow.

Oleksandr Karavaev #20
1
59'

Dynamo Kijów. Schodzi: Denis Garmasz. Wchodzi: Oleksandr Andriyevskiy.

Oleksandr Andriyevskiy #18
3
1
57'

Gol! Strzelił Martin Braithwaite. Asystował mu Oscar Mingueza. I już chyba po emocjach. Po dograniu z rogu Mingueza głową zgrał piłkę, a Braithwaite z bliska trafił na 0:2!

6
56'

Katalończycy prowadzą i szukają drugiej bramki. Przed momentem strzał Coutinho po raz kolejny zablokowany przez obrońcę.

1
1
2
6
4
54'

Barcelona mogła pójść za ciosem. Akcję uderzeniem zakończył Trincao, na posterunku Bushchan.

1
1
1
6
52'

Gol! Strzelił Sergino Dest. Asystował mu Martin Braithwaite. Niemalże środkiem pola piłkę doholowali w okolice piątego metra gracze Barcelony. Braithwaite krótko do Desta, a ten uderzeniem w kierunku dalszego słupka do bramki. 0:1!

27
15
8
4
8
50'

Tempo gry po zmianie stron nie różni się od tego przed przerwą. Cały czas czekamy na dużo więcej.

2
1
3
2
47'

Ruszyło Dynamo, do uderzenia doszedł Verbić. Marc-Andre ter Stegen błędu jednak nie popełnił.

4
3
2
46'

Rozpoczęła się 2. połowa.

4
4
2
45'

Jeszcze minuta gry przed nami.

1
1
1
3
1
45'

Denis Garmasz miał drobne problemy, ale już się pozbierał.

1
2
42'

Zbliżamy się do przerwy. W 1. połowie chyba nie doczekamy się bramek.

1
5
1
39'

Więcej z gry ma Barcelona, jednak goście nie kwapią się szybszego ataku.

3
1
2
4
36'

Strzał Trincao, jednak próba podobnie słaba jak cały mecz w Kijowie.

1
3
1
5
35'

Sędzia konsultował się z VAR-em, ale na podyktowanie rzutu karnego nie zdecydował się.

4
2
2
3
1
34'

Denis Garmasz padł w polu karnym. Gospodarze domagają się rzutu karnego.

2
2
1
2
31'

Ponad dwa kwadranse za nami. Czekamy na większe emocje, ale musimy przyznać, że się ich nie spodziewamy.

4
2
3
1
28'

Aktywny jest Coutinho. Pomocnik przed momentem znalazł sobie miejsce do uderzenia. W bramkę jednak nie trafił.

1
4
2
26'

Grają, grają, ale jak na razie mecz nam się niezbyt podoba.

1
4
23'

Po dograniu z rzutu rożnego do uderzenia doszedł Martin Braithwaite, jednak został przyblokowany.

3
1
3
2
22'

Coutinho stara się nakręcać akcje Barcelony. Jednak jego koledzy jak na razie nie kwapią się do szybszego biegu.

3
3
5
19'

Starają się atakować gospodarze, jednak osłabiona kadrowo Barcelona nie ma problemów z rozbijaniem prób Dynama.

4
3
1
1
16'

Żółtą kartkę otrzymał Miralem Pjanić.

5
3
2
5
6
14'

Rzut rożny dla Barcelony. Dogranie Aleny, piłkę wybił obrońca.

3
2
2
6
5
11'

Dość spokojne tempo gry. Dynamo ostrożnie, Barcelona z kolei nie kwapi się do ataku. Goście awans mają niemal w garści.

4
3
3
8'

W końcu zaatakowało Dynamo. Strzelał Verbić, piłkę ofiarnie zablokował Mingueza.

7
1
7'

Coutinho znalazł miejsce do uderzenia, został jednak przyblokowany.

2
3
8
6'

Pierwsza ciekawsza akcja Katalończyków. W pole karne zdołał dośrodkować Dest, jednak bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

2
1
6
4
3'

Problemy ma Witalij Bujalski. Zawodnik Dynama jednak powoli dochodzi do pełni sił.