3
1
1
87'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Paul Pogba. Francuz do Anglika, ten wbiega w pole karne i płaskim strzałem z ostrego kąta na dalszy słupek nie daje szanse Navasowi. Znowu Manchester prowadzi!

Manchester United
70
42
5
4
19
86'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Layvin Kurzawa. Wchodzi: Mitchel Bakker.

2
86'
84'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo Pereira.

1
1
1
82'

Bomba Neymara i znowu świetnie de Gea.

12
6
4
80'

Kolejny świetny strzał Rashforda i kolejna jeszcze lepsza interwencja Navasa!

3
2
1
2
1
79'
77'

Ładna klepka Martiala z Pogbą, ale napastnik MU fauluje w ataku.

1
75'

Teraz Kean główkuje, ale daleko od bramki.

1
1
2
1
1
74'

Rajd Mbappe i znowu odbija się od Tuanzebe jak od ściany.

10
4
2
1
2
72'

Żółtą kartkę otrzymał Axel Tuanzebe.

1
72'

Ten mecz jest prowadzony na naprawdę dużej intensywności

3
1
2
1
1
69'

Rashford z dystansu i jakoś to wyciąga zasłonięty Navas!

4
3
2
2
2
67'
66'

Rajd Kurzawy powstrzymany przez Aarona Wślizg-Bissakę.

2
2
2
2
1
63'

Nad Parc des Princes pada coraz mocniej, a PSG naciera...

2
2
2
1
60'

Upada Kean na linii pola karnego, jest kontrowersja, był podcinany. Potem kontra MU, strzał Rashforda ląduje na trybunach. VAR analizuje sytuację z Keanem. Decyzja - nie ma karnego!

12
6
2
2
2
59'

Uwaga, Martial główkuje i piłka ląduje na górnej siatce. Tym razem strzelał do właściwej bramki.

5
5
3
58'

Pędzi Rashford i na wślizgu wybija mu piłkę spod nóg pod bramką Danilo Pereira.

2
2
1
57'

Uwaga, Mbappe sam na sam i w ostatniej chwili dopada go Wan-Bissaka!

4
3
2
55'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Anthony Martial. Korner PSG, Francuz skacze najwyżej do piłki i strzela do własnej siatki. Mamy remis!

19
19
10
14
38
54'

Kylian płasko w pole karne, świetnie to czyta Lindelof. Naciska Paryż.

2
1
1
2
3
51'

Pewnie łapie teraz mocny strzał Navas. Od razu kontra PSG, Neymar ciągnie ją z Di Marią, ale wpychają się w gąszcz obrońców i tracą piłkę.

2
1
1
1
49'

Herrera z dystansu obok bramki.

3
1
3
1
48'

Mbappe łatwo w polu karnym, dobry strzał i świetnie broni de Gea!

2
2
2
1
2
47'

Kontra Manchesteru, ale zawalił ją Rashford. Nie musiał szukać Martiala, miał sporo miejsca, żeby sam to skończyć...

1
1
1
1
czas Druga połowa
46'
3
1
1
1
3
45+2'

Kylian z dystansu, ale trafia w Neymara i piłka wylatuje za boisko.

6
6
1
45'

Jeszcze dwie minuty doliczone.

3
3
2
43'

PSG wciąż szuka szybkich, długich piłek na Kyliana, ale ten jest pieczołowicie kryty. Dużo spokojniej grają goście.

5
3
2
1
39'

McTominay główkuje, rykoszet, słupek! Gorąco pod bramką PSG.

6
3
3
2
2
39'

Przepiękny strzał Fernandesa z dystansu, ale czujny jest Navas na linii! Trzech rywali miał wokół siebie Fernandes i nic sobie z tego nie robił!

9
6
2
2
3
38'

Zbyt głęboka wrzutka Di Marii, pewnie łapie ją de Gea.

3
2
1
2
36'

Żółtą kartkę otrzymał Scott McTominay. Podciął Neymara.

5
1
3
1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Neymar. Niepotrzebnie dyskutuje z sędzią.

13
7
1
2
34'

Świetna akcja PSG, ale kapitalnie wypycha Kyliana Tuanzebe, wszystko zgodnie z przepisami.

1
1
1
1
31'

Świetna piłka na Di Marię, wychodzi de Gea i idealnie w tempo wybija Argentyńczykowi futbolówkę spod nóg!

6
6
2
1
30'

Wciąż ostra gra w środku pola, pozwala na taką męską walkę Mateu Lahoz, ale Manchester wygląda fizycznie lepiej.

6
3
2
26'

Szybko powstrzymana kontra paryżan, Neymar szukał Mbappe. Na razie Kylian zupełnie niewidoczny.

3
6
4
1
25'

Manchester zaczyna spychać PSG do ich własnego pola karnego...

13
9
4
2
6
23'

Gol! Strzelił Bruno Fernandes. Strzelił w swoje prawo, a Navas poszedł w drugą stronę. Prowadzą goście!

63
32
7
6
14
23'

Uwaga, będzie powtórka karnego! Navas oderwał obie nogi od linii, a musi zostać jedna noga!

21
21
7
5
7
22'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Bruno Fernandes! Wyczekał bramkarz do końca, rzucił się w swoją lewą stronę i to obronił!

15
8
10
14
27
20'

RZUT KARNY DLA MANCHESTERU UNITED! Ewidentnie faulowany był Martial.

40
27
8
4
7
19'

Martial technicznie, ale nie dokręcił odpowiednio do bramki.

4
4
5
3
3
17'

Dużo walki, gry 1 na 1, teraz jakiś mikrouraz Di Marii...

1
2
2
2
12'

Nieprzyjemny strzał Di Marii i pewnie broni De Gea.

6
3
3
2
10'

Na razie obie ekipy dość zachowawczo. Gospdoarze chcą polegać na Neymarze, goście szukają piłek na Rashforda.

1
1
8'

Świetna wrzutka Fernandesa, Diallo popełnia błąd i o mały włos, a byłoby 1:0 dla United! Na szczęście dla PSG czujny jest Navas, który uprzedził Rashforda.

3
2
1
1
1
5'

Agresywnie naciskany Neymar, ale Manchester United po przejęciu piłki też popełnia błędy.

3
1
3'

Na razie dużo walki w środku pola, aż tu nagle niezła piłka prostopadłą do Rashforda, którą w ostatniej chwili przeciął ktoś z obrońców.

20:50

To jest mecz w ramach grupy H. W drugim spotkaniu w tej grupie RB Lipsk zagra z Istanbul Basaksehir.

2
1
20:50

Sędzią spotkania jest Mateu Lahoz z Hiszpanii, który będzie też prowadzić weekendowe El Clasico.

4
2
1
1
1
20:50

Z kolei "Czerwone diabły" grają w kratkę. Dobre mecze i wygrane przeplatają porażkami, m.in. z Crystal Palace czy Tottenhamem (tutaj aż 1:6).

2
3
1
2
1
20:50

PSG ma dość pechowy początek sezonu - lawina czerwonych kartek, kontuzji, zakażeń koronawirusem... Ale wydaje się wracać na dobre tory.

4
3
2
1
1
20:50

Na myśl o tym starciu przypomina się 1/8 finału z 2019 r., kiedy to MU wyeliminowało Paryżan po karnym w doliczonym czasie gry.

2
1
1
1
2
20:50

PSG chce w tym sezonie spełnić marzenie, którego nie udało się urzeczywistnić w sierpniu - wygrać w Ligę Mistrzów. Manchester United marzy za to o powrocie na najwyższą światową półkę.

3
1
1
1
1
20:50

Dobry wieczór Państwu, zapraszamy na relację live z hitu Ligi Mistrzów PSG - Manchester United!