Minimum trzy minuty dłużej potrwa druga połowa spotkania.

2
2
1
88'

Przechwyt Bruno Fernandesa na 20 metrze, podanie do Cavaniego, ten sam na sam i jest gol. Ale jest też spalony Urugwajczyka.

1
4
2
2
87'

Gol! Strzelił Anthony Martial.

Pewnie wykorzystana jedenastka. Gulacsi rzucił się w odpowiedni róg (lewy dolny), ale nie sięgnął piłki.

Manchester United
14
7
3
3
3
86'

Żółtą kartkę otrzymał Marcel Sabitzer.

3
2
1
86'

Rzut karny dla gospodarzy! Marcel Sabitzer faulował Rashforda wychodzącego na czystą pozycję w polu karnym!

9
4
2
1
2
85'

Nie rezygnują lipszczanie z walki o gola honorowego, ale ewidentnie mają podcięte skrzydła...

1
84'

A teraz jeszcze skrzydłowy RB Lipsk złapany na spalonym.

1
83'

Angelino za bardzo wczuł się w akcję ofensywną i sfaulował Tuanzebe.

1
82'

Man United. Schodzi: Aaron Wan-Bissaka. Wchodzi: Axel Tuanzebe.

81'

Man United. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Edinson Cavani.

80'

Rożny dla RB Lipsk. Zamyka akcję Sorloth główką, ale nad poprzeczką.

78'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. 3:0!

Strata Sabitzera na własnej połowie okazała się bardzo kosztowna. Po przechwycie piłki Freda popędził Rashford i nie dość, że znów nie dał złapać się obrońcom, to jeszcze znów pokonał Gulacsiego.

23
9
2
1
2
77'

Żółtą kartkę otrzymał Justin Kluivert.

77'

RB Lipsk. Schodzi: Kevin Kampl. Wchodzi: Justin Kluivert.

76'

Tak jest! Gol uznany!

15
8
2
75'

Jeszcze mamy VAR, ale tu nie może być innej decyzji niż uznanie gola, bo Rashford w momencie podania był na własnej połowie.

1
3
74'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Paul Pogba.

Przytomne zagranie Pogby na połowę boiska, gdzie wybiegał już Rashford. Ten wykorzystał swoją szybkość, uciekł obrońcom z piłką i po akcji sam na sam pokonał bramkarza RB Lipsk.

21
5
1
1
73'

Fernandes centruje po raz trzeci, teraz na Pogbę. Trochę zabrakło dokładności.

2
71'

Jeszcze jedna wrzutka Fernandesa, tym razem wybita przez obrońców.

1
1
70'

Dośrodkowanie Fernandesa na Martiala, ten strzela z bliska, ale dobrze broni Gulacsi.

1
1
69'

Faul Halstenberga na Rashfordzie. Będzie rzut wolny blisko pola karnego.

1
68'

Man United. Schodzi: Donny van de Beek. Wchodzi: Daniel James.

66'

Jeszcze rzut rożny mieli goście, ale nie zakończył się on nawet mocnym strzałem w kierunku bramki de Gei.

1
1
65'

RB Lipsk. Schodzi: Christopher Nkunku. Wchodzi: Alexander Sorloth.

65'

Świetna szansa Dayota Upamecano, który główkował minimalnie nad bramką po wrzutce z rzutu wolnego!

2
64'

RB Lipsk. Schodzi: Benjamin Henrichs. Wchodzi: Marcel Sabitzer.

63'

Man United. Schodzi: Mason Greenwood. Wchodzi: Marcus Rashford.

63'

Man United. Schodzi: Nemanja Matić. Wchodzi: Scott McTominay.

62'

A teraz gracz RB Lipsk zatrzymuje van de Beeka, do którego zaadresowane było podanie Martiala.

61'

Rajd Halstenberga zatrzymuje Greenwood dobrym wejściem.

1
60'

Konate powstrzymał wbiegającego z piłką Martiala. Zrobił to tak, że nie ma nawet rzutu rożnego dla ekipy z Premier League.

59'

Zdjęta piłka w ostatniej chwili Martialowi znajdującemu się w polu karnym. Jeszcze akcję ubezpieczał Pogba, ale wywalczył tylko aut.

58'

Tym razem to Pogba ostro potraktowany przez Henrichsa. To było tzw. "skrobanie marchewki".

57'

Koniec zagrożenia, piłka za linią końcową. Od bramki de Gea.

56'

Wrzutka w pole karne zablokowana, ale jeszcze mają rzut rożny goście z Lipska.

55'

Faul Paula Pogby. To wszystko dzieje się blisko pola karnego Manchesteru United.

53'

Nkunku w pole karne z prawego skrzydła, lecz piłka zaplątała się między nogami Czerwonych Diabłów.

52'

Poulsen ucierpiał w starciu z Maticiem. Mamy przerwę w grze.

51'

Jeszcze akcję zamykał Greenwood strzałem, ale został zablokowany.

1
50'

Domagają się karnego za zagranie ręką piłkarze Manchesteru, ale nic z tego.

1
1
Czy to jest spalony?
48'

A tymczasem przyglądamy się uważniej akcji bramkowej...

47'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Henrichs.

46'

komentarz

A tymczasem za chwilę rozpoczynamy drugą połowę.

1
1
45'

Co najmniej minutę dłużej potrwa pierwsza połowa meczu.

1
1
1
1
44'

Piłka centrowana przez RB Lipsk z rzutu rożnego. Dochodzi do niej Angelino, dośrodkowuje na pole bramkowe i co? I... nic. Nikogo tam nie było. Jego koledzy jakby zaskoczeni, że to zrobił.

1
2
43'

Zagranie Pogby w pole karne, lecz za ostro przepychali się jego koledzy.

1
1
2
42'

Faul na Martialu powstrzymuje kontrę United. Ale to nie pierwszy raz goście są spóźnieni...

2
1
1
2
1
40'

To miałą być kontra United, ale faulował w ataku Luke Shaw. Sam nie zgadza się z tą decyzją.

1
1
38'

Strzał Olmo z dystansu, ale stracił na mocy, bo jest tam Maguire w obronie.

1
39'

Angelino spróbował tzw. "centrostrzału", ale połapał się de Gea i złapał piłkę.

1
2
1
37'

Rozpędzał się Pogba, ale został sfaulowany w środku pola. Obejdzie się bez kartek? Chyba tak.

36'

Nkunku rozpoczął obiecujący rajd prawą stroną, ale faulował przy tym rywala.

1
1
2
34'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Matić.

1
33'

Strzał Nkunku broni de Gea. Piłka odbita jeszcze po drodze od jednego z obrońców.

1
1
1
1
32'

Piłka wrzucona w szesnastkę, ale Upamecano za bardzo się tam rozpychał.

31'

I jeszcze Pogba nieprzepisowo zatrzymuje Daniego Olmo. Rzut wolny blisko narożnika pola karnego.

1
30'

Chwilę później faulowany też Poulsen.

29'

Faul Wan Bissaki blisko pola karnego gospodarzy.

1
28'

Znów poszukiwanie podaniem Greenwooda. Przecina Upamecano.

27'

Jest strzał Upamecano, ale bardzo niecelny. Nawet gdyby de Gea chciał, to by do tego nie doskoczył.

26'

Znów mamy fragment, w którym RB Lipsk przyciska rywali do defensywy, ale nie jest w stanie zadać mocnego ciosu.

25'

Blokowany strzał Poulsena po centrze z rzutu rożnego.

24'

A już w odpowiedzi Nkunku w polu karnym strzela wysoko, tuż pod poprzeczkę, ale świetnie broni De Gea.

1
3
23'

Gol uznany, choć...

1
1
1
22'

Mamy jeszcze VAR. Sprawdzane jest, czy Anglik nie był na spalonym...

3
1
3
2
1
21'

Gol! Strzelił Mason Greenwood. Asystował mu Paul Pogba.

Pogba rozpoczął rajd z piłką na 30. metrze, przyspieszył i podał na dobiegnięcie do Greenwooda. Ten miał piłkę pod kątem około 45 stopni, ale zdołał pokonać Gulacsiego! 1:0!

15
7
1
1
19'

Tak rzeczywiście było przez pierwszy kwadrans.

17'

Nie naciskają już tak pressingiem lipszczanie. United mają miejsce na rozegranie piłki na własnej połowie.

1
16'

Trochę za mocne podanie do Pogby na lewe skrzydło, przez co Francuz stracił piłkę pod chorągiewką narożną rywala.

14'

W posiadaniu piłki na razie 57% dla gości, a 43% dla gospodarzy.

1
13'

Arbiter po raz pierwszy musiał upomnieć obie drużyny za przesadną ostrość w grze.

1
12'

Zagranie Forsberga w kierunku Nkunku przecina Wan-Bissaka. Dynamiczny początek tego spotkania mamy zdecydowanie.

1
9'

Teraz udało im się przechwycić piłkę na połowie RB Lipsk, popędził Martial prawą stroną, dośrodkował po ziemi, ale... źle tę piłkę zaadresował.

1
8'

Nie są w stanie przeprowadzić składnej akcji gospodarze. Nie mają na to miejsca i są zmuszeni do dalekiego wybicia piłki i straty.

1
7'

Jeszcze rzut rożny miała ekipa trenera Solskajera, ale umiejętnie zabierają miejsce do strzału rywalom piłkarze RB Lipsk.

1
6'

Piłka zagrana w pole karne, ale wybita. Jeszcze z dystansu próbował akcję zamykać Shaw i interwencja bramkarza z Lipska ustrzegła gości przed stratą gola.

2
5'

Przewinienie Kampla, który zbyt mocno odpychał Pogbę. Rzut wolny dla Czerwonych Diabłów 30 metrów od bramki Gulacsiego.

2
4'

Ale goście cały czas naciskają na rywali. Są na 20-25 metrze i chcą przejąć piłkę jak najszybciej. United ma kłopoty z wyprowadzeniem jej.

2
1
3'

Wyswobodzili się z tego pressingu gospodarze.

2
2'

Dobra interwencja Shawa, aut na wysokości pola karnego rywali będą mieli piłkarze z Lipska.