Liga Mistrzów: Grupa H
02 gru 2020 21:00
90+1'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Rafinha. Zabójcza kontra PSG. Neymar zaczął akcję, dograł do Mbappe, który podał do Rafinhi, a ten następnie wyłożył piłkę Neymarowi. Brazylijczykowi pozostało tylko skierować piłkę do pustej bramki.

Paris Saint-Germain
21
8
3
4
7
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

1
1
1
1
3
90'
3
1
1
2
4
90'

MU. Schodzi: Aaron Wan-Bissaka. Wchodzi: Odion Ighalo.

89'

Kontra Mbappe. Francuz przebiegł z piłką niemal całe boisko, ale zamiast odegrać do Neymara, to zdecydował się na strzał. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

1
3
2
1
87'

Di Maria długo czekał na zmianę, ale ostatecznie trener Tuchel podjął inną decyzję i Argentyńczyk wrócił na trybuny.

2
5
5
85'

Mbappe ruszył z akcją, ale poślizgnął się w polu karnym i stracił piłkę.

3
3
1
4
2
84'

Uderzenie głową Fernandesa. Poradził sobie z nim Navas.

3
1
80'

Pogba dostał piłkę na dwudziestym metrze i huknął bez zastanowienia. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

1
1
3
2
78'

MU. Schodzi: Anthony Martial. Wchodzi: Mason Greenwood.

78'

MU. Schodzi: Edinson Cavani. Wchodzi: Donny van de Beek.

78'
77'

Manchester United atakuje i musi uważać na kontry ze strony rywali.

74'

Manchester United. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Paul Pogba.

2
1
1
1
3
72'

Manchester United w trudnej sytuacji. PSG będzie bronić korzystnego wyniku.

1
1
70'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną za faul otrzymał Fred.

Manchester United
4
4
1
2
69'

Gol! Strzelił Marquinhos. Asystował mu Abdou Diallo. Fatalne zachowanie defensywy gospodarzy. Neymar dośrodkował z rzutu rożnego, ale piłkę wybił obrońca rywali. Ta trafiła do Herrery, który uderzył zza pola karnego. Wyszło z tego podanie do Diallo, który dograł do Marquinhosa. Ten z najbliższej odległości pokonał de Geę.

13
6
1
5
4
68'

Dobra akcja PSG i niewiele brakło, by było 2:1. De Gea uratował zespół przed stratą gola po strzale Neymara.

2
2
1
1
1
67'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Tellesa.

1
2
1
2
64'
64'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Moise Kean. Wchodzi: Mitchel Bakker.

2
64'

Dogranie do Marquinhosa, który uderzył głową. Piłka odbiła się od poprzeczki i opuściła boisko.

2
2
2
1
1
62'

Duża przewaga Manchesteru United, ale gospodarzom brakuje skuteczności.

2
2
1
1
1
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marco Verratti.

1
2
57'

Ależ kontra Manchesteru United. Cavani starał się przelobować Navasa, ale piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę. Piłkę przechwycił Fernandes, który dograł do Martiala. Jego potężne uderzenie zostało zablokowane.

1
53'

Uderzenie Freda z dystansu. Piłka po rykoszecie opuściła boisko.

1
1
52'

PSG atakuje i musi uważać na kontry Manchesteru United.

1
1
1
49'

To powinno być 2:1 dla gospodarzy! Rashford wyłożył piłkę Martialowi, ten przed sobą miał tylko bramkę i uderzył wysoko nad poprzeczką.

1
1
2
3
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
1
1
1
45'

Sędzia przedłużył mecz o minutę.

2
1
43'

Neymar zwija się z bólu po tym, jak na kostkę nadepnął mu McTominay.

2
1
2
2
41'

De Gea w ostatniej chwili ubiegł w polu karnym Mbappe.

3
1
2
40'

Neymar dograł do Mbappe, a ten oddał strzał z ostrego kąta. Nie miał z nim problemów de Gea.

5
2
2
2
1
37'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Leandro Paredes.

3
1
34'

Neymar dośrodkował z rzutu rożnego, ale bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

3
1
1
32'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Aaron Wan-Bissaka. I mamy wyrównanie. Gospodarze mieli sporo szczęścia. Najpierw strzelał Martial, a piłkę odbił Navas. Następnie dopadł do niej Wan-Bissaka i dograł do Rashforda, który zdecydował się na uderzenie zza linii pola karnego. Piłka odbiła się od nogi Danilo i kompletnie zmyliła Navasa.

21
12
4
7
6
31'

Akcja PSG przerwana z powodu spalonego.

1
2
30'

Martial wdał się w drybling w polu karnym i stracił piłkę.

29'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Tellesa z rzutu wolnego.

1
1
26'

Fernandes dograł z rzutu rożnego w pole karne. Tam głową uderzył McTominay. Bez problemów obronił Navas.

1
1
4
1
1
25'

Wan-Bissaka ruszył skrzydłem i wywalczył rzut rożny.

2
1
1
1
23'

Żółtą kartkę otrzymał Fred.

1
1
1
1
5
22'

Spięcie między Fredem i Paredesem. Gracz Manchesteru United uderzył głową rywala. Arbiter sprawdził sytuację na monitorze i podjął decyzję o żółtej kartce dla Freda.

1
2
4
20'

Gospodarze powoli konstruują swoje akcje, ale nie są w stanie zagrozić rywalom.

3
1
2
17'

Neymar, Kean i Mbappe bawili się z rywalami w polu karnym. Ostatecznie akcja zakończona strzałem Neymara z przewrotki. Dobra interwencja de Gei.

5
1
2
1
3
16'

Łatwy do obrony strzał Rashforda z dwudziestu metrów. Piłkę złapał Navas.

4
1
5
14'

Kean wyszedł z kontrą, ale za chwilę zwolnił grę, by PSG zbudowało kolejną akcję. Jej zwieńczeniem było dośrodkowanie Florenziego w kierunku Neymara. Brazylijczykowi niewiele brakło, by wślizgiem zdobyć gola.

2
1
13'

Manchester United nieudolnie atakuje. Gospodarze nie istnieją w ofensywie.

1
1
4
10'

Fatalny błąd Freda, który podał pod nogi rywala. Momentalnie na strzał zdecydował się Florenzi, ale kapitalną interwencją popisał się de Gea.

3
1
1
1
2
8'

Manchester United cofnięty do defensywy. PSG ma dużą przewagę.

4
1
2
6'

Gol! Strzelił Neymar. Mamy prowadzenie PSG. Mbappe zdecydował się na strzał zza linii pola karnego, ale piłka po rykoszecie trafiła do Neymara. Ten uderzył z ostrego kąta i bez problemów pokonał de Geę.

21
9
4
7
12
5'

Wrzutka Neymara z rzutu rożnego, ale bez zagrożenia pod bramką Czerwonych Diabłów.

3
1
1
1
4'

Nieporozumienie pomiędzy Rashfordem i Fernandesem. Akcja gospodarzy zakończona stratą.

1
2
1
3'

Spokojny początek spotkania. Żadna z drużyn nie postawiła na frontalne ataki. Grę prowadzą paryżanie.

1
1
czas Start meczu
20:04

Rozbrzmiał hymn Ligi Mistrzów. Za chwilę początek meczu.