Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Sverrir Ingason.

Gylfi Sigurdsson dostał piłkę na szóstym metrze. Po rykoszecie uderzył tuż nad poprzeczką.

2
3
6
90+2'

Gol! Strzelił Dominik Szoboszlai. Kontra Węgrów zakończona strzałem Szoboszlaia. Islandczycy z niedowierzaniem patrzą na to, co się wydarzyło na boisku. Jeszcze przed chwilą to oni mieli szansę na gola. Węgier uderzył z blisko trzydziestu metrów, piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki.

9
90+1'

Odpowiedź Islandczyków, ale uderzenie jednego z nich zostało zablokowane.

4
1
2
90+1'

Zamieszanie w polu karnym gości. Halldorsson tym razem zdołał skutecznie interweniować.

1
1
2
2
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

3
2
2
4
2
88'

Gol! Strzelił Loic Nego. Fatalny błąd defensywy Islandii wykorzystał Nego. Piłka odbijała się od nóg Islandczyków i trafiła do Nego, ten przed sobą miał tylko bramkarza i wygrał pojedynek sam na sam.

4
87'

Islandia blisko drugiego gola. Gudmundsson z najbliższej odległości nie trafił do pustej bramki.

2
1
2
2
86'

Ofensywny napór Węgrów. Islandczycy rozpaczliwie się bronią.

4
1
1
2
1
85'

Halldorsson tym razem wypiąstkował piłkę po wrzutce z rzutu rożnego.

1
1
1
85'

Po wrzutce ze skrzydła piłkę wypiąstkował Halldorsson.

2
84'

Węgry. Schodzi: Adam Szalai. Wchodzi: Norbert Koenyves.

wchodzi Wchodzi
Norbert Koenyves #19
schodzi Schodzi
1
84'

Węgry. Schodzi: Adam Nagy. Wchodzi: Loic Nego.

1
1
1
82'
81'

Szybka akcja Islandii zakończona błędem Bodvarssona.

79'

Islandia niemal w całości cofnięta do defensywy. Goście odpierają ataki rywali.

1
76'

Szalai przerwał akcję Bodvarssona. Węgrzy coraz częściej atakują.

1
1
73'

Islandia. Schodzi: Alfred Finnbogason. Wchodzi: Johann Berg Guomundsson.

Johann Berg Guomundsson #20
72'

Węgry. Schodzi: Filip Holender. Wchodzi: Nemanja Nikolić.

Filip Holender #11
1
70'

Kontra Węgrów zakończona stratą. Szoboszlai stracił piłkę.

1
2
67'

Nieudane rozegranie rzutu rożnego przez Węgrów. Z kontrą wyszli Islandczycy. Finnbogason starał się przelobować Gulacsiego, lecz ten zdążył wrócić i złapać piłkę.

1
1
65'

Nagy przewrócił się w polu karnym, ale sędzia nie dopatrzył się faulu. Pamiętajmy jednak, że mamy system VAR.

2
64'

Kolejny spalony ze strony Islandii. Tym razem złapany na nim Palsson.

1
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Attila Szalai.

Attila Szalai #4
Węgry
1
1
61'

Węgry. Schodzi: Zsolt Kalmar. Wchodzi: David Siger.

David Siger #18
61'
58'

Finnbogason złapany na spalonym.

1
55'

Węgrzy starają się doprowadzić do wyrównania. Islandia nastawiła się na grę z kontry.

52'

Po rzucie rożnym piłkę chwycił Halldorsson.

51'

Attila Szalai oddał groźny strzał, ale zabrakło skuteczności.

48'

Nieudane rozegranie rzutu wolnego przez Magnussona.

46'

Początek drugiej połowy.

1
1
1
1
45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

45'

Potężny strzał Szoboszlaia z ponad trzydziestu metrów. Na posterunku był Halldorsson.

2
1
42'

Gulacsi bez problemów złapał piłkę po strzale Gudmundssona.

1
42'

Szoboszlai uderzył z osiemnastu metrów tuż nad poprzeczką.

41'

Faul tuż przed polem karnym. Będzie szansa dla Węgrów.

1
1
39'

Węgrzy coraz lepiej radzą sobie w ofensywie, ale nie potrafią oddać groźnego strzału, który pozwoliłby dać wyrównanie.

2
1
36'

Szalai szukał w polu karnym Sallaia. Piłka trafiła w ręce Halldorsona.

1
1
1
35'

Holender ruszył skrzydłem i znów strzałem z okolic narożnika pola karnego próbował zaskoczyć bramkarza rywali. Nie był to udany strzał.

33'

Sallai strzelił po ziemi z dwudziestu metrów. Dobra interwencja bramkarza.

32'

Sallai zbyt lekko dograł w pole karne. Interwencja islandzkiego obrońcy przerwała akcję rywali.

29'

Blisko drugiej bramki dla Islandii. Gdyby nie interwencja Botki, to Bjarnason prawdopodobnie wpakowałby piłkę do siatki.

2
3
2
2
3
29'

Nieudana akcja Islandczyków. Z autu zaczęli gospodarze.

26'

Kolejny rzut wolny dla Węgrów. Głową strzelił Botka, ale nad poprzeczką.

2
2
24'

Po wrzutce z prawego skrzydła piłka trafiła do Finnbogasona. Z jego strzałem głową bez problemów poradził sobie Gulacsi.

1
2
2
22'

Po wrzutce z rzutu rożnego głową uderzył Orban. Pewna interwencja bramkarza.

2
3
2
21'

Sallai po wrzutce z rzutu wolnego uderzył głową. Interweniował obrońca rywali i wybił piłkę poza boisko.

2
1
1
20'

Węgrzy z biegiem czasu przejmują inicjatywę, ale wciąż nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką rywala.

2
1
17'

Strzał Holendera z okolic narożnika pola karnego. Bez problemów - i to pomimo rykoszetu - piłkę złapał Halldorsson.

16'

Niedokładne podanie do Sallaia. Piłka dla Islandczyków.

13'

Islandczycy częściej są przy piłce. Węgrzy w defensywie.

4
1
11'

Gol! Strzelił Gylfi Sigurdsson. Katastrofalna interwencja Gulacsiego! Ten gol nie miał prawa paść. Sigurdsson z rzutu wolnego z osiemnastu metrów uderzył w środek bramki. Stał tam Gulacsi, wyskoczył do piłki, ale ta przeleciała mu między rękoma i wpadła do bramki. Kuriozalny gol.

13
13
5
9
3
10'

Faul tuż przed linią szesnastego metra. Rzut wolny i doskonała okazja dla Islandii.

1
1
1
9'

Dośrodkowanie w pole karne Islandii. Piłkę przechwycił bramkarz.

2
1
1
7'

Ofensywny faul Bjarnasona. Akcja Islandczyków przerwana.

1
1
1
1
2
5'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gylfi Sigurdsson.

1
1
1
1
1
4'

Pierwsza interwencja Gulacsiego, który bez problemów złapał piłkę po strzale rywala.

1
1
1
2
1
2'

Od pierwszego gwizdka bardziej ofensywnie usposobieni są Islandczycy.