Zakończony
Andora
90+3'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alaez. Kozłowski bardzo brzydko sfaulowany przez rywala.

41
16
12
18
30
90+2'

Dośrodkowanie Piątka na dalszy słupek, ale Świderski tym razem strzelił nad poprzeczką.

38
22
19
15
8
90'

Druga połowa potrwa przynajmniej o cztery minuty dłużej.

34
11
8
9
6
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karol Świderski. Asystował mu Kamil Grosicki.

Fantastyczne dośrodkowanie Grosickiego, a Świderski zachował się jak lis pola karnego i tylko musnął piłkę z paru metrów, strzelając gola w debiucie. 3:0 dla biało-czerwonych!

348
143
40
15
25
87'
ZMIANA

Andora. Schodzi: Aaron Sanchez. Wchodzi: Luigi San Nicolas.

15
87'
ZMIANA

Andora. Schodzi: Marc Rebes. Wchodzi: Marcio Vieira.

10
5
7
2
14
86'

Dośrodkowanie Grosickiego, ale nieczysto trafił w piłkę Krychowiak.

8
13
4
12
24
84'

Andora w dzisiejszym meczu jest bezradna. Polacy jednak nie forsują tempa.

19
11
5
8
25
83'

Jóźwiak raz jeszcze wywalczył rzut rożny, a chwilę wcześniej w dobrej sytuacji był Piątek, ale za długo zwlekał z podaniem albo oddaniem strzału.

27
15
11
13
21
81'

Źle, fatalnie wręcz wykonał ten stały fragment gry Grosicki. Zagranie w kierunku dalszego słupka, ale nie było tam żadnego z reprezentantów Polski. Piłka oddana za darmo.

11
14
11
16
65
80'

Faulowany Jóźwiak i kolejny rzut wolny dla Polski. Takich okazji do dośrodkowania było w dzisiejszym meczu całe mnóstwo.

27
8
5
9
11
79'

Dośrodkowanie w kierunku Glika, jednak ten nie zdołał oddać strzału. Goście na moment oddalają zagrożenie od własnej bramki.

19
10
8
13
14
79'

Ponownie z prawej strony Jóźwiak, piłka odbita od obrońcy i będzie rzut rożny dla Polski.

27
7
5
4
6
78'

Dobra akcja Polaków. Piątek podawał prostopadle w kierunku Grosickiego, ale szybszy przy piłce bramkarz gości.

26
4
6
8
7
76'

Dalekie podanie w stronę Piątka. Ponownie za mocne... nie miał szans dojść do piłki nasz napastnik.

7
5
6
15
22
74'
ZMIANA

Andora. Schodzi: Christian Martinez. Wchodzi: Alex Martinez.

Christian Martinez #2
2
2
3
1
5
74'

Przerwa w grze. Skurcze łapią zawodnika Andory.

5
8
20
16
11
73'
ZMIANA
72'

Dośrodkowanie Płachety z lewej strony i pewnie piąstkuje Iker Alvarez.

3
4
11
7
21
71'

Kontratak gości, lecz fatalnie zagrywał Rebes. Inna sprawa, że na połowie Polaków był zaledwie jeden zawodnik gości i cała akcja nie miała szans na powodzenie.

22
13
10
8
13
69'

Przewaga Polaków w posiadaniu piłki jest olbrzymia. Liczba dośrodkowań? Również. Brakuje jednak konkretów w polu karnym. Prowadzenie, mimo wszystko, jest dość skromne.

19
11
3
8
24
67'

Groźnie w polu karnym biało-czerwonych. Dośrodkowanie po krótkim rozegraniu rzutu wolnego, zawahał się Szczęsny, jednak ostatecznie gościom nie udało się oddać strzału.

7
15
12
8
29
65'

Piłka w rękach bramkarza gości. Złe dośrodkowanie Grosickiego z rzutu rożnego.

5
6
7
18
41
64'

Urwał się lewą stroną Grosicki, ale w ostatniej chwili zdołał go zablokować Garcia. Rzut rożny dla Polaków.

26
6
17
6
7
64'

Nie będzie zatem hat-tricka Roberta Lewandowskiego. Na boisku zameldował się Karol Świderski, dla którego jest to debiut w pierwszej reprezentacji Polski!

34
9
12
6
38
63'
ZMIANA
42
12
22
16
65
62'

Blisko gola na 3:0. Piątek był najprzytomniejszy w polu karnym, ale piłkę z linii bramkowej wybijają goście.

10
2
13
14
23
61'

Grosicki do Lewandowskiego, jednak strzał kapitana reprezentacji Polski z dwudziestu metrów został zablokowany. Będzie jednak korner dla Polski.

17
16
10
3
2
60'
ZMIANA
60'
ZMIANA
60'
ZMIANA

Polska. Schodzi: Maciej Rybus. Wchodzi: Kamil Grosicki.

43
11
5
3
12
59'

Widać, że Polska gra teraz z dużo większą swobodą. Są podania na jeden kontakt, pojawia się element finezji.

26
12
6
5
4
58'
ZMIANA

Andora. Schodzi: Marc Pujol. Wchodzi: Jordi Alaez.

11
7
6
5
14
58'
ZMIANA

Andora. Schodzi: Marc Garcia. Wchodzi: Joan Cervos.

Joan Cervos #17
4
2
3
6
8
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Kamil Jóźwiak.

Kolejne w tym meczu dośrodkowanie Jóźwiaka, ale w końcu przynosi to asystę. Lewandowski na raty, ale podwyższa prowadzenie biało-czerwonych. Kapitan naszej reprezentacji najpierw nie trafił w piłkę, jednak po chwili się zrehabilitował i bez najmniejszych problemów pokonał bramkarza gości.

445
156
31
19
32
54'

Piątek źle trafił w piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony, w efekcie czego oddał słaby i niecelny strzał. Szkoda, że nie przepuścił tej piłki Milikowi, który wbiegał z drugiej linii i był jeszcze lepiej ustawiony.

9
9
7
25
11
52'

Piłka wycofana przed pole karne do Bereszyńskiego, jednak ten fatalnie zagrywał w "szesnastkę". Polacy mają mnóstwo stałych fragmentów gry, jednak niewiele z nich wynika. Oczywiście poza strzelonym golem.

10
12
11
12
28
51'

Ależ piękna centra w wykonaniu Zielińskiego. Z dobrą siłą, na dobrej wysokości. Przyblokowany jednak Milik i będzie jeszcze korner dla Polski.

33
16
5
4
13
50'

Efektownym szczupakiem strzelał teraz Glik. Niestety obok słupka.

16
12
14
15
16
49'

Rzut rożny nie przyniósł korzyści biało-czerwonym. Wciąż jednak w posiadaniu piłki gospodarze.

12
5
8
6
13
48'

Złe dośrodkowanie Zielińskiego, ale po chwili Jóźwiak wywalczył rzut rożny.

27
6
5
3
9
47'

Szczęsny interweniował daleko poza własnym polem karnym. Najważniejsze, że skutecznie.

20
12
8
7
10
46'

Obyśmy w drugiej połowie oglądali więcej takich obrazków.

20
9
3
2
5
46'

Początek drugiej połowy! Oba zespoły bez zmian w przerwie.

12
Czy jesteś zadowolony z gry Polaków w pierwszej połowie?
81
45+1'

Niecelny strzał głową Milika, ale będzie jeszcze rzut rożny dla Polski.

19
22
30
11
17
45'

Minimum jedna minuta doliczona do pierwszej połowy.

22
10
17
11
19
44'

Piątek przewrócił się w polu karnym, jednak nie mogło być mowy o przewinieniu zawodnika Andory. Próbował nabrać sędziego napastnik biało-czerwonych.

11
23
20
15
39
43'

Nieudane dośrodkowanie Lewandowskiego, który dość nieoczekiwanie wcielił się w rolę skrzydłowego.

9
14
33
11
14
42'

Nic z tej sytuacji nie wyszło, w dodatku Rebes dopuścił się faulu w ofensywie i piłka dla Polaków.

17
20
9
11
15
41'

Andora ma aut na wysokości pola karnego Polaków. Jedna z niewielu szans dla gości w pierwszej połowie.

27
12
21
16
20
40'

Sędzia dopatrzył się faulu Piątka. Napastnik Polski zdziwiony, jego zdaniem rywal dołożył dużo od siebie. Możemy żałować, bo nieźle zapowiadała się ta akcja Polaków.

15
12
28
15
26
38'

Nieprawdopodobne, powinno być 2:0! Dośrodkowanie z prawej strony, Lewandowski dość przypadkowo trącił piłkę, która przeleciała między nogami bramkarza, a następnie przetoczyła się tuż obok słupka...

33
18
45
21
25
38'

Jóźwiak wywalczył rzut rożny.

48
11
12
7
11
36'

Dobre dośrodkowanie Jóźwiaka, ale nad poprzeczką główkował Milik.

24
17
12
5
23
36'

Przed momentem jeden z niewielu kontaktów z piłką zanotował Wojciech Szczęsny. Trzeba powiedzieć, że nie ma dziś zbyt wiele pracy.

25
15
12
8
9
35'

Piątkowski dłuższym podaniem próbował uruchomić z prawej strony Jóźwiaka, ale zagrał delikatnie za wysoko i były zawodnik Lecha nie opanował piłki.

13
10
13
7
16
33'

Strzał Krychowiaka, ale nasz reprezentant chwilę wcześniej faulował swojego rywala i gra została przerwana.

21
10
16
11
17
32'

Wydaje się, że teraz Polakom powinno grać się łatwiej. Andora nie będzie już mogła bronić się tak głęboko, co otworzy korytarze m.in. dla dynamicznego Jóźwiaka.

30
15
8
8
11
30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Maciej Rybus.

Nie szło z gry, więc z pomocą przyszedł stały fragment. Dośrodkowanie Rybusa, piłka poszukała w polu karnym Roberta Lewandowskiego, który otwiera wynik tego spotkania. Futbolówka odbiła się jeszcze od jednego z zawodników gości, co mocno zmyliło bramkarza. Najważniejsze jednak, że biało-czerwoni wreszcie wyszli na prowadzenie!

520
235
47
32
50
29'

Faulowany Jóźwiak. Zawodnik gości po raz kolejny oszczędzony przez arbitra. Tylko rzut wolny dla Polski, bez kary indywidualnej.

21
11
11
15
46
28'

Za wolno i zbyt czytelnie grają Polacy. Nawet teoretycznie słabszy zespół pokroju Andory nie daje się tak łatwo zaskoczyć.

12
15
8
15
57
26'

Kolejne dośrodkowanie Jóźwiaka. Piątek uwolnił się spod krycia rywali, oddał celny strzał głową, ale w sam środek bramki i bez problemu interweniował golkiper gości.

29
23
15
10
16
24'

Świetne zagranie Lewandowskiego. Piątek nieźle przyjął piłkę w polu karnym, ale oddał nieczysty strzał lewą nogą. Futbolówka o dobre dwa metry minęła słupek bramki Andory.

34
20
14
13
29
23'

Wrzutka Jóźwiaka, piłka dość przypadkowo spadła pod nogi Piątka, który oddał sytuacyjny strzał, lecz został zablokowany.

22
20
11
18
17
22'

Cały czas aktywny jest przy linii bocznej selekcjoner Paulo Sousa. Trudno powiedzieć czy jest zadowolony z gry swoich zawodników. Wynik, póki co, jest mało korzystny.

19
11
10
10
29
21'

Z rzutu rożnego Zieliński, trącił piłkę przy bliższym słupku Piątek, lecz żaden z kolegów nie zdołał zamknąć akcji.

23
15
16
21
29
20'

Bardzo ładna akcja Polaków. Jóźwiak do Lewandowskiego, ten do Piątka, którego strzał został zablokowany. Rzut rożny.

35
15
12
11
11
19'

Spore zamieszanie w polu karnym. Strzelali Krychowiak, następnie Piątek, ale dobrze i dość szczęśliwie bronią się goście.

27
12
13
7
20
18'

Jóźwiak faulowany przy linii końcowej. Polska będzie mieć coś w rodzaju skróconego rzutu rożnego.

36
16
13
7
17
18'

Ogromny chaos w zespole Andory. Goście rozpaczliwie wybijają piłkę poza boisko.

14
22
12
8
19
17'

W narożniku ponownie Zieliński, lecz kolejny raz nie udało się nawet oddać strzału.

10
12
6
11
24
16'

Zablokowany strzał Lewandowskiego. Akcja była jeszcze zamknięta z prawej strony i goście wybijają piłkę na rzut rożny.

25
13
11
11
12
16'

Kolejny faul zawodników gości... są dziś nastawieni bardzo agresywnie.

13
6
10
11
26
15'

Ciekawa próba w wykonaniu Krychowiaka. Dłuższe podanie w stronę Piątka, ale delikatnie zbyt mocne. Piłka padła łupem bramkarza gości.

33
13
8
10
10
13'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Zieliński, jednak bez najmniejszych problemów złapał piłkę Iker Alvarez.

16
8
10
8
27
12'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Garcia. Zbyt ostre wejście w nogi Rybusa.

9
11'

Bereszyński pokusił się o uderzenie z dystansu, jednak piłka w znacznej odległości minęła bramkę Andory.

23
15
12
13
21
9'

Czekamy na pierwszego gola dla biało-czerwonych. Na razie jednak dobrze bronią się przyjezdni, którzy zaryglowali dostęp do własnej bramki. Polacy na razie nie mają pomysłu na przedostanie się przez zasieki.

21
12
12
16
13
8'

Pujol próbował uruchomić kontratak gości, lecz zagrał niedokładnie. Sugerowali zagranie ręką u jednego z Polaków nasi rywale, jednak sędzia pozostał niewzruszony.

27
13
8
12
15
7'

Trzy, cztery podania bez przyjęcia w wykonaniu zawodników Andory, ale po chwili doszedł bardziej agresywny pressing Polaków i goście byli zmuszeni do dalekiego wykopu. Niewiele jest miejsca na boisku.

19
10
7
6
7
5'

Dzisiejszy mecz na stadionie Legii rozgrywany jest bez udziału publiczności...

21
11
11
14
14
4'

Od początku widać jak będzie przebiegał ten mecz. Polacy non stop w posiadaniu piłki, goście jedynie biegają za futbolówką.

42
30
12
14
18
3'

Brzydki faul na Krychowiaku. Przesadził Vales, ale oszczędził go arbiter, bo to spokojnie mogła być żółta kartka.

22
12
13
14
36
2'

Dośrodkowywał Zieliński, ale nie było zagrożenia pod bramką Andory. Próbował jeszcze ponowić akcję Jóźwiak, jednak przegrał pojedynek bark w bark z rywalem i grę wznowi bramkarz gości.

25
14
10
9
22
1'

Od razu akcja Jóźwiaka prawą stroną i będzie rzut rożny dla Polski.

44
15
9
5
13
1'

Polacy grają oczywiście w biało-czerwonych stronach, Andora na niebiesko.

28
13
12
6
8
19:47

Dzisiejszy mecz sędziować będzie Erik Lambrechts z Belgii.