Liga Mistrzów: 1/8 finału, pierwsze mecze
90+3'

Jeszcze na koniec szansa dla BMG, Wolf strzela, ale prosto w Edersona.

1
90+2'

Ferran Torres z dystansu, ale trafił w obrońcę. Gracza BMG zamroczyło, sędzia przerwał grę.

1
90'

Doliczone 3 minuty, ale oba zespoły jakby odpuściły już granie...

2
87'
1
2
1
1
2
84'

Hofmann wpada w pole karne, naciera na niego rywal. Niemiec upada, ale nie ma rzutu karnego! Piłkarz będzie jednak potrzebować pomocy medycznej.

3
3
4
83'

Dobra szansa dla Mahreza, strzela w polu karnym i świetnie broni Sommer!

1
1
1
80'
80'
78'

Cancelo na głowę Gundogana, ten zgrywa do Fodena, strzał z woleja, ale nad bramką.

2
1
1
1
2
76'

Gladbach teraz gra więcej piłką, ale nie może skierować dobrego podania pod pole karne rywala. City zachowuje spokój.

2
1
74'
69'
65'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Bernardo Silva. Cancelo znowu gra na głowę Silvy, ale ten zgrywa do Jesusa, który wbija piłkę z najbliższej odległości. 2:0 dla City!

16
14
5
8
9
63'

Borussia M'gladbach. Schodzi: Stefan Lainer. Wchodzi: Valentino Lazaro.

2
63'

Uwaga, kontra Gladbach, Zakaria dośrodkowuje, Plea piętą z powietrza i niewiele brakowało, by piłka wpadła do siatki!

1
1
2
1
2
62'

City teraz dłużej przy piłce, mozolnie buduje akcję.

1
1
1
57'

Znowu prostopadła piłka do Plei i.... Nie zgadniecie, znowu do niej nie dochodzi.

4
1
53'

Gabriel Jesus w polu karnym, ale totalnie się pogbuił, jakby zapomniał o strzale.

1
1
2
1
52'

Stindl prostopadle do Plei, znowu szybszy Ederson. Francuz się pokazuje do gry, ale nawet nie może powąchać piłki.

2
1
48'

Początek drugiej części taki sam jak pierwszej - wysoki pressing City, szybka próba odebrania piłki i potem granie po łańcuchu.

1
czas Druga połowa
44'

Zatrzymany teraz rozpędzony Jesus pod polem karnym.

2
1
2
43'

Świetna akcja City na prawej flance, miała iść piłka na wbiegającego Gundogana, ale uprzedza go stoper w ostatniej chwili pod bramką!

2
2
3
40'

Cancelo strzela z dystansu, ale wysoko nad bramką.

2
36'

Statystyka posiadania piłki w proc.: BMG 43 - 57 MCI.

W strzałach 2:0 dla gości, oba celne.

2
2
33'

City nie zwalnia tempa, teraz Sterling chciał koronkowo pograć, ale powstrzymał go obrońca.

2
1
2
29'

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Asystował mu Joao Cancelo. Bardzo ładne dośrodkowanie za obronę, Silva główkuje na dalszy słupek i gol! City obejmuje prowadzenie!

23
15
5
9
14
26'

Gladbach próbuje grać długimi piłkami, City wyłącza strefy. Obu zespołom daleko od stworzenia klarownej sytuacji...

2
1
2
23'

Ostra centra Silvy, radzą sobie z nią obrońcy Gladbach. Goście jednak wciąż w ataku.

7
2
21'

Prawie ćwierć meczu za nami, a emocje są większe podczas zbierania grzybów lub porzeczek niż w Budapeszcie. Oby mecz się rozkręcił.

2
3
1
1
2
19'

Pędzi Lainer lewą stroną, czeka na piłkę w polu karnym Plea i tuż przed Francuzem ktoś z obrońców zagarnia futbolówkę!

1
1
1
18'

Prostopadła piłka w kierunki Plei, ale uprzedza napastnika BMG Ederson.

2
1
4
17'

Wysokie dośrodkowanie Fodena na Sterlinga, ale za wysokie dla kapitana City.

4
2
15'

Sterling wpada w pole karne i tuż przed strzałem jest uprzedzony przez obrońcę, piłka w rękach Sommera.

4
1
2
13'

Gladbach podeszło nieco wyżej i faktycznie to sprawia rywalowi problemy w rozgrywaniu piłki.

5
2
6
10'

Dobry rajd Cancelo lewą stroną, ale już kiepsko dorzucał piłkę...

2
4
4
2
5
8'

Gladbach na razie nie wychodzi ze swojej połowy, choć na to się nie zapowiadało...

1
6
3
2
3
6'

Teraz strzał Fodena i łapie pewnie piłkę Sommer.

3
1
2
6'

City naciska, teraz Sterling wypuszczony w polu karnym, ale odskoczyła mu piłka przy przyjęciu, mógł ją wybić Ginter.

3
1
3'

Wysoki pressing City przyniósł efekty. Przejęli goście piłkę, wymieniają serię podań jak po łańcuszku.