Liga Mistrzów: 1/8 finału, rewanże
09 mar 2021 21:00
90+7'

Sevilla miała jeszcze jedną okazję, ale przekombinowali goście w polu karnym BVB!

13
6
5
16
5
90+6'

Gol! Strzelił Youssef En-Nesyri. Asystował mu Ivan Rakitić.

Znakomite dośrodkowanie Rakiticia z prawej strony i En-Nesyri z bliska pakuje piłkę do siatki! 2:2!

47
14
6
7
23
90+5'
5
1
2
3
3
90+3'

Trzy minuty do końca, przy piłce Borussia. Trudno sobie wyobrazić, że cokolwiek złego może się w tym meczu przytrafić gospodarzom.

11
2
4
2
6
90+2'

Ryzykował teraz Hummels. Wsadził głowę tam... gdzie niejeden nie wstawiłby nogi. Munir zbyt wysoko podniósł nogę i sędzia odgwizdał faul.

3
2
5
2
90'

Sędzia doliczył aż sześć minut.

4
2
9
6
12
89'
88'

Dahoud oddał mocny strzał zza pola karnego i z problemami interweniował bramkarz Sevilli.

6
2
2
1
86'

Po centrze z rzutu rożnego strzelał Kounde, jednak świetnie w bramce Borussii spisał się Hitz.

8
2
1
1
2
86'

Sevilla FC. Schodzi: Suso. Wchodzi: Munir El Haddadi.

2
1
3
86'

Sevilla FC. Schodzi: Fernando. Wchodzi: Ivan Rakitić.

3
1
1
2
3
84'

Fantastyczny kontratak BVB! Czterech na dwóch. Haaland nie strzelał, ale zagrywał do Dahouda, ale świetnie w bramce spisał się Bono.

3
1
2
1
82'

Sevilla się nie poddaje. Kolejne w tym meczu dośrodkowanie Navasa, ale Hitz uprzedził zawodnika gości i złapał piłkę.

1
1
2
80'

Kolejny faul po stronie gości. Tempo meczu siadło. Nie ma akcji, a praktycznie non stop oglądamy wślizgi, nieczyste zagrania.

2
79'

Kompletnie nieudany strzał Reusa z dystansu. Taki na uniknięcie kontry.

1
1
3
79'

Sevilla FC. Schodzi: Oscar Rodriguez. Wchodzi: Oliver Torres.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Oscar Rodriguez #14
1
2
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Carlos.

5
2
1
1
4
76'

Żółtą kartkę otrzymał Fernando. Polowanie na nogi zawodników Borussii.

Sevilla FC
5
3
1
74'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową strzelał De Jong, ale był w trudnej sytuacji i piłka przeleciała nad poprzeczką.

6
1
2
1
2
72'

Goście rzucają całe siły do przodu. Po golu na 2:1 chyba na nowo zaczęli wierzyć, że ten dwumecz jeszcze nie jest rozstrzygnięty.

3
1
1
1
2
71'

Żółtą kartkę otrzymał Oscar Rodriguez. Wściekły zawodnik gości. Kopnął piłkę w bandę po gwizdku sędziego.

4
68'

Gol! Strzelił Youssef En-Nesyri.

Ależ huknął napastnik Sevilli. Mocno, w sam środek bramki. Goście łapią kontakt.

35
12
1
6
9
67'

Żółtą kartkę otrzymał Emre Can.

Borussia Dortmund
3
1
2
3
67'

Rzut karny dla Sevilli! De Jong był faulowany przez Emre Cana.

5
1
4
2
3
67'

Z rzutu wolnego strzelał Oscar Rodriguez, ale kolejny raz czujnie w bramce Hitz.

2
1
65'

Kapitalne podanie od Haalanda w pole karne, ale ani Bellingham, ani Reus nie zdołali zamknąć akcji.

1
1
1
64'

Alejandro Gomez strzelał zza pola karnego, ale nie dał się zaskoczyć Hitz.

1
1
3
63'

Można odnieść wrażenie, że z minuty na minutę narasta frustracja wśród zawodników Sevilli.

2
1
4
61'

Suso zbiegł z piłką z prawej strony do środka, poszukał strzału zza pola karnego, ale został zablokowany przez Hummelsa.

1
2
3
60'
60'

Sevilla FC. Schodzi: Joan Jordan. Wchodzi: Papu Gomez.

3
58'

Akcja gości. Wrzutka z prawej strony, Jordan miał okazję do oddania strzału, ale zupełnie niepotrzebnie szukał uderzenia piętką. Pewnie interweniował Hitz.

1
1
2
57'

Mecz zrobił się bardzo brzydki. Haaland otrzymał żółtą kartkę za podbiegnięcie do bramkarza Sevilli po powtórzonym rzucie karnym i jakieś gesty w jego kierunku.

1
1
2
7
55'

Żółtą kartkę otrzymał Joan Jordan.

Sevilla FC
2
1
8
8
55'

Żółtą kartkę otrzymał Erling Haaland.

22
10
2
1
6
54'

Gol! Strzelił Erling Haaland.

Tym razem pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Norweg. 2:0 dla BVB!

40
12
6
11
47
54'

Mamy powtórkę rzutu karnego.

14
1
5
1
14
53'

Sędzia wraca jednak do tego rzutu karnego... bramkarz Sevilli nie stał na linii bramkowej w momencie oddania strzału przez Haalanda.

6
3
5
3
20
52'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Erling Haaland!

Co tu się wydarzyło? Bono obronił strzał Haalanda ze jedenastu metrów, poradził też sobie z dobitką!

30
13
7
2
10
51'

Żółtą kartkę otrzymał Jules Kounde.

6
1
5
1
10
50'

Niesamowita historia. Sędziowie nie uznali tego gola Haalanda, a... wrócili do akcji sprzed kilkudziesięciu sekund, gdy Kounde faulował Haalanda. Mamy rzut karny dla BVB!

1
6
5
3
8
48'

2:0 dla Borussii po dynamicznym kontrataku. Haaland był w tej sytuacji jak czołg, by w końcowej fazie akcji wpakować piłkę do siatki z niewielkiego kąta. Mamy jednak jeszcze wideoweryfikację.

11
2
3
1
8
46'

Haaland do gola mógł dołożyć asystę już w pierwszej akcji po przerwie. Dobre wycofanie piłki, ale źle uderzył Hazard i piłka minęła bramkę.