1
1
2
90'

Ależ rajd Mbappe! Lenglet został ograny niczym junior, napastnik PSG uciekł na lewą nogę, huknął potężnie, ale nie trafił w bramkę!

5
2
2
1
3
89'

Żółtą kartkę otrzymał Mauro Icardi. Faul taktyczny.

Paris Saint-Germain
6
3
3
3
5
88'

Alba wykonał dziś niezliczoną liczbę dośrodkowań w pole karne. Górą, dołem, podcinką... na jego nieszczęście ani jedno podanie nie zamieniło się w asystę.

1
2
1
3
3
85'

Po szybkiej akcji Barcelony bardzo niecelne z dwudziestego metra strzelał Griezmann.

2
12
1
6
2
84'
2
3
4
3
3
83'

Wreszcie akcja PSG! Icardi łatwo ograł de Jonga z boku pola karnego, ale wszystko zakończył niecelnym strzałem.

4
3
3
3
2
82'

Bardzo długo rozgrywają akcje piłkarze Barcelony. Za długo. Przekombinowali. A czas ucieka...

5
7
2
3
4
80'

Nieco ponad dziesięć minut do końca meczu. PSG nie atakuje, ale nie musi tego robić. Gospodarze skupiają się na obronie. Barcelona niby atakuje, ale w ostatnim czasie jest to bicie głową w mur.

2
3
1
3
3
79'
79'

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Miralem Pjanić.

3
1
1
4
78'

Na spalonym Dembele. Nie jest to dobry mecz tego zawodnika. Niby jest aktywny, pokazuje się do gry, ale zmarnował parę kapitalnych sytuacji.

1
2
3
75'

Dośrodkowanie Alby, ale spóźniony był Dembele i nie zdołał oddać strzału. Ponownie znakomicie interweniował rezerwowy Diallo.

4
4
2
2
1
74'

Potężny strzał Trincao z dystansu, lecz piłka trafiła w jednego z ofiarnie interweniujących zawodników PSG.

2
5
1
1
1
74'

Barcelona ma przewagę, dominuje, ale ewidentnie brakuje ostatniego podania.

5
5
1
1
2
73'

Florenzi dalekim wykopem oddala zagrożenie od własnego pola karnego. PSG łatwo oddaje piłkę Barcelonie.

1
2
3
2
4
70'

Barcelona w posiadaniu piłki. Tu nic się nie zmienia. W statystyce jest to pewnie około 70 proc. czasu gry.

3
2
2
2
7
69'

Keylor Navas bohaterem PSG! Kolejna świetna interwencja bramkarza gospodarzy po strzale głową Busquetsa.

7
2
2
2
4
68'

Messi w indywidualnej akcji. Dośrodkowanie prawą nogą... nieudane. Piłka poza boiskiem.

4
4
2
1
3
66'
65'

Busquets podawał w kierunku Griezmanna, ale ten nie zdołał opanować piłki.

2
1
1
64'

Chwila oddechu dla defensywy PSG. Gospodarze wymieniają sporo podań na połowie przeciwnika.

5
1
2
2
3
62'

Mieliśmy jeszcze analizę VAR, ale Marquinhos interweniował czysto. Nie było tam zagrania ręką.

3
2
1
1
5
61'

Piękna akcja Barcelony. Alba w cudowny sposób zagrał do Messiego, ten oddał strzał z pięciu metrów, ale ofiarnie rzucił się do piłki Marquinhos i zdołał jakimś cudem zablokować to uderzenie.

3
3
1
7
5
59'
1
1
3
3
1
59'
57'

Przedzierał się lewą stroną Mbappe, ale w rolę defensywnego pomocnika wcielił się Griezmann i odebrał piłkę koledze z reprezentacji.

3
2
1
4
3
55'

Navas pewnie interweniował na przedpolu po dośrodkowaniu z lewej strony.

2
1
1
4
4
53'

Dembele w polu karnym, ale tym razem Francuz nie próbował strzelać. Szukał podania, jednak nie dotarł do piłki żaden z kolegów.

1
2
2
52'

Próba kontrataku PSG, ale Mbappe nie poradził sobie z dwójką rywali. Goście łatwo odzyskują piłkę.

2
2
1
4
51'

Barcelona potrzebuje trzech goli, żeby doprowadzić do dogrywki. Goście grają w tym meczu bardzo dobrze, ale czy są w stanie odwrócić losy rywalizacji?

8
1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro Paredes.

2
1
2
1
1
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Idrissa Gueye.

1
1
1
1
48'

Verratti kopnięty przez Busquetsa. Włoch potrzebował chwili przerwy, ale gra została już wznowiona.

2
1
1
47'

Wysoki pressing PSG na początku drugiej połowy. Coś czego nie oglądaliśmy przed przerwą.

1
1
2
3
2
46'

1
45+3'

Sędziowie sprawdzają jeszcze na powtórkach czy Navas stał obiema nogami na linii w momencie obrony strzału.

21
13
15
9
11
45+3'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Lionel Messi!

Nie trafia Messi! Źle uderzony ten rzut karny przez Messiego i broni Navas!

FC Barcelona
62
69
31
29
47
45+2'

Decyzja podtrzymana. Barcelona ma rzut karny.

32
19
7
10
20
45+1'

Jeden z piłkarzy PSG leżał na boisku, ale goście nie wybili piłki. Kurzawa kopnął Griezmanna na linii pola karnego. Jest jednak ingerencja VAR-u.

15
9
4
5
15
45+1'

Rzut karny dla Barcelony! Faulowany Griezmann!

22
14
1
5
13
45'

Pierwsza połowa została przedłużona o minimum trzy minuty.

5
3
2
3
9
45'

Obraz gry się nie zmienia. PSG czeka na jakiś błąd gości i ewentualną kontrę.

5
1
4
2
3
43'

Barcelona cały czas w ataku. Płasko wrzucał Dest, ale dobrze ustawiony był Paredes, który nie pozwolił piłce trafić do Griezmanna.

6
4
4
2
1
42'

Zaskakujący strzał Busquetsa z dystansu! Navas broni instynktownie, nogami.

6
6
2
4
41'

Nie trwało to jednak zbyt długo. Środkowi pomocnicy Barcelony są dziś bardzo dobrzy w odbiorze. Atak pozycyjny gości.

3
2
2
2
40'

PSG wreszcie jest w stanie dłużej utrzymać się przy piłce.

4
1
2
2
2
39'

Goście protestują, bo ich zdaniem Navas faulował jednego z piłkarzy Barcelony we własnym polu karnym. Sędziowie uznali jednak, że o przewinieniu nie było mowy.

6
4
1
3
5
38'

Żółtą kartkę otrzymał Frenkie De Jong.

7
2
1
5
2
37'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Co za gol! Messi oddał zaskakujący strzał z dalszej odległości, po którym piłka wpadła do bramki w samo okienko. 1:1!

82
31
8
16
29
36'

Dośrodkowanie Alby, Griezmann strzelał tyłem głowy, ale pewnie broni Navas. Zresztą Francuz prawdopodobnie i tak był na spalonym.

2
2
2
3
2
35'
34'

Dembele marnuje kolejną sytuację! Świetne prostopadłe podanie od Griezmanna, ale młodszy kolega zachował się fatalnie i strzela prosto w Navasa!

4
4
2
2
7
Czy Barcelona jest w stanie doprowadzić do dogrywki?
6
5
4
4
5
32'

Sytuacja Barcelony jednak niewiele się zmieniła. W dalszym ciągu goście muszą strzelić cztery gole, żeby myśleć przynajmniej o dogrywce.

2
3
4
6
4
31'

Futbol jest przewrotny. Barcelona była do tego momentu znacznie lepsza, ale jeden indywidualny błąd sprawił, że to PSG wychodzi na prowadzenie.

9
6
3
7
3
30'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe.

Gospodarze otwierają wynik tego spotkania. Mbappe pewnym egzekutorem rzutu karnego!

63
26
13
13
24
30'

Żółtą kartkę otrzymał Clement Lenglet.

14
10
1
8
8
29'

I mamy rzut karny dla PSG!

25
10
5
12
22
29'

Sędzia sprawdza sytuację na monitorze.

5
1
2
1
8
28'

Powtórki pokazały, że Icardi był nadepnięty przez Lengleta.

8
2
1
3
7
28'

Starcia Minguezy z Icardim w polu karnym Barcelony. Sytuacja jest sprawdzana przez VAR. Icardi nie podnosi się z murawy.

4
5
3
3
5
27'

Rzut rożny dla PSG. Wrzucał Draxler, bliski oddania strzału był Marquinhos, lecz nie trafił w piłkę.

3
1
4
2
26'

Mingueza z żółtą kartką, a tymczasem chwilę później bardzo ostro zaatakował Mbappe. W dodatku mocno protestował po tym, jak arbiter odgwizdał faul. Może mówić o sporym szczęściu, że sędzia nie wyrzucił go z boiska, bo miał ku temu pełne prawo.

1
2
26'

Żółtą kartkę otrzymał Oscar Mingueza.

5
1
4
25'

Może się dziś podobać gra Barcelony. Absolutnie nie ma porównania z pierwszym meczem obu tych drużyn.

7
5
1
2
24'

Jakim cudem tu nie ma jeszcze bramek?! Długie podanie do Dembele, ten wystawił piłkę Messiemu, który nie zdołał oddać strzału. Argentyńczyk atakował futbolówkę na wślizgu... był minimalnie spóźniony.

1
5
1
1
2
23'

Powinno być 1:0 dla Barcelony! Dest przeprowadził dynamiczną akcję prawą stroną, wbiegł w pole karne, ale mocny strzał w świetnym stylu obronił Navas.

2
3
1
4
2
22'

Messi do Alby, ten natychmiast wrzucał piłkę w pole karne, ale będzie tylko rzut rożny. Szybko rozegrali go goście, jednak nie było zagrożenia pod bramką Navasa.

4
1
20'

Oblężenie bramki PSG. Barcelona wysoko odbiera piłkę i non stop stara się sforsować defensywę gospodarzy.

1
1
8
18'

Kolejny strzał Dembele, ale ponownie broni Navas! Znakomita interwencja bramkarza z Kostaryki.

6
4
4
2
4
18'

Krótko rozegrany rzut rożny przez gości. Dobre dośrodkowanie Alby, ale Gueye w ostatniej chwili zablokował strzał Griezmanna.

5
5
3
3
3
16'

Teraz Mbappe strzelał z szesnastego metra, ale za lekko i w środek bramki. Pewna interwencja ter Stegena.

1
2
2
16'

Pierwszy raz urwał się lewą stronę Mbappe. Francuz szukał dośrodkowania, ale żaden z kolegów nie zamykał tej akcji.

2
3
2
2
3
14'

Mecz w Paryżu przypomina trochę wczorajszą rywalizację Borussii Dortmund z Sevillą. Ekipa z Andaluzji również wyglądała dobrze, atakowała, a rywal wyprowadził jedną akcję, która od razu zakończyła się golem. Dziś, póki co, lepsze wrażenie sprawiają przyjezdni. Goli wciąż jednak brakuje.

2
3
1
1
13'

Ależ teraz nadziali się na kontrę zawodnicy PSG. Dembele ograł Kimpembe, oddał mocny strzał, ale nie za dobrze trafił w piłkę. To była dobra okazja, a uderzenie okazało się bardzo niecelne.

1
3
1
2
12'

Zablokowany strzał Messiego z dwudziestu metrów. Goście chcieli jeszcze otrzymać rzut wolny, jednak tym razem sędzia pozostał niewzruszony.

2
2
1
2
1
10'

Znakomite podanie Alby w kierunku Dembele. Ten oddał strzał z narożnika pola karnego, ale zbyt lekko, żeby zaskoczyć Navasa.

4
10'

Dobry pressing gospodarzy, ale prosty błąd w środku pola skutkuje natychmiastową stratą.

3
2
1
9'

Strzelał oczywiście Messi, ale piłka przeleciała jakiś metr nad poprzeczką.

2
2
2
5
5
8'

Żółtą kartkę otrzymał Layvin Kurzawa. Faulowany był w tej sytuacji Dembele. Barcelona będzie mieć rzut wolny tuż przed polem karnym PSG. Znakomita okazja dla gości!

3
2
4
5
7'

Busquets zbiegł na bliższy słupek, trącił piłkę głową, jednak ta wyleciała poza boisko.

2
6'

Podanie za linię obrony PSG i Kurzawa wybija piłkę na rzut rożny.

1
1
2
6'

Florenzi ze spokojem odegrał piłkę do Navasa. Musiał jednak uważać obrońca PSG, bo tuż za jego plecami czaił się Alba.

1
1
2
1
5'

W odpowiedzi Barcelona. Dembele wycofał piłkę do Messiego, ten zgubił obrońcę w polu karnym samym przyjęciem, jednak został zablokowany.

1
3
4'

Kolejny stały fragment gry dla PSG. Dośrodkowanie Draxlera i tym razem niecelnie strzelał Gueye.

2
2
3'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelał Marquinhos, ale nieczysto trafił w piłkę i nie zmusił do interwencji ter Stegena.

3
1
2'

Goście od początku przyspieszyli. PSG ewidentnie ustawione pod kontratak.

2
2
4
20:52

Aktorzy tego widowiska są już na murawie. Czas na hymn Ligi Mistrzów.

3
1
2
1
20:52

Piłkarze już w tunelu prowadzącym na murawę...