Granada inteligentnie wybija Napoli z rytmu, faulowany Soldado. Hiszpanie grają na czas i świetnie im to wychodzi.

1
4
10
90+1'

Ghoulam głową i cudownie broni Silva! Jeszcze Zieliński z dystansu, ale obok bramki.

3
2
2
13
6
90'

Doliczono aż 7 minut.

7
5
2
2
1
90'

Żółtą kartkę otrzymał Dimitri Foulquier.

3
1
1
1
1
89'

Żółtą kartkę otrzymał Kalidou Koulibaly.

1
1
1
1
3
89'

Nerwowo, robią się przepychanki, Napoli nie wytrzymuje ciśnienia tego meczu.

2
1
1
5
88'

Coraz słabsze jest Napoli w ataku, gra bez pomysłu, wdaje się w grę fizyczną.

2
1
1
1
3
88'

Żółtą kartkę otrzymał Tiemoue Bakayoko.

2
1
1
1
3
83'
83'

Granada CF. Schodzi: Angel Montoro. Wchodzi: Jesus Vallejo.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Angel Montoro #6
1
83'

Ostro gra Granada, chce powstrzymać akcje Napoli w zarodku.

1
1
5
80'

Kenedy pędzi pod bramkę i w ostatniej chwili Rrahmani wybija mu piłkę spod nóg wślizgiem!

2
3
2
1
1
78'

Granada mocno zawęża pole gry Napoli, trudno o stworzenie klarownej sytuacji. Dobra organizacja defensywy Hiszpanów.

1
3
8
76'

Kolejna szansa Napoli i znowu fauluje przy strzale Bakayoko.

1
1
1
6
74'

Zielińsk, troszkę nie w tempo, ale z konieczności do Mertensa, ten cofa do Ruiza, a Hiszpan posyła piłkę w trybuny.

2
1
1
5
72'

Granada teraz głównie się broni, ale nie stawia autobusu. Wychodzi agresywnym pressingiem.

3
1
1
1
1
70'

Gol dla Napoli nieuznany! Bakayoko faulował w polu karnym przed strzałem!

1
1
3
5
6
67'

Uwaga, Mertens głową, ale obok bramki.

1
1
1
3
63'

Uwaga, Mertens sam na sam, lobuje bramkarza i piła ląduje... na górnej siatce! Belg jednak palił akcję przy świetnym podaniu Insigne.

1
1
3
5
62'

Żółtą kartkę otrzymał Yangel Herrera. Ostro wyciął Zielińskiego, który gra z zabandażowanymi i usztywnionymi palcami w lewej dłoni. Polak jest pierwszoplanową postacią Napoli.

Yangel Herrera #19
Granada CF
10
1
61'

Kontra Granady, ale Molina niepotrzebnie zwlekał ze strzałem. Strata.

1
1
3
2
60'

SSC Napoli. Schodzi: Eljif Elmas. Wchodzi: Dries Mertens. All in one. Zieliński przechodzi na lewą stronę boiska.

59'

Gol! Strzelił Fabian Ruiz. Asystował mu Lorenzo Insigne. Włoch wypuszcza Hiszpana, a ten nie myli się w sytuacji sam na sam! Napoli wciąż w grze! Brawa też dla Zielińskiego, który fajnie napędził akcję.

27
18
1
4
55'

Żółtą kartkę otrzymał German Sanchez. Przedłużanie procesu zmiany.

German Sanchez #3
Granada CF
2
1
55'

Granada CF. Schodzi: German Sanchez. Wchodzi: Yangel Herrera.

1
1
1
55'

Tymczasem German Sanchez nie daje już rady, kolejna kontuzja w kadrze Granady.

1
1
1
54'

Napoli naciska, ale za bardzo kombinuje w swoich akcjach i nie może oddać celnego strzału.

1
1
49'

Kolejna akcja Napoli, próba Politano z dystansu, ale daleka od doskonałości...

1
1
49'

Politano ściga się z Germanem Sanchezem o piłkę, wyścig wygrywa stoper Granady.

1
2
46'

Granada CF. Schodzi: Carlos Neva. Wchodzi: Nehuen Perez.

Nehuen Perez #14
Carlos Neva #5
2
czas Druga połowa
45+6'

Kontra Granady, pasywna obrona Napoli, jest strzał Moliny i łapie to Meret!

2
1
1
1
45+4'

Mocne dośrodkowanie, wbiega Rrahmani, ale strzela z kilku metrów nad poprzeczką.

1
45+3'

Neva teraz cierpi, dla niego to chyba też koniec meczu...

1
45+2'

Granada CF. Schodzi: Maxime Gonalons. Wchodzi: Victor Diaz.

Victor Diaz #17
1
45+2'

Piłka w siatce Granady, ale nie ma gola! Strzelec, Di Lorenzo, spalił akcję.

2
2
45'

Doliczono aż 5 minut.

1
1
45'

Francuz nabawił się urazu w którymś z poprzednich starć i daje on się we znaki.

1
44'

Napoli gra piłką, Gonalons pada na murawę, sędzia nie przerywa gry. Krzyczą gracze Granady, gospodarze wybijają piłkę fair play.

2
1
1
42'

Brice potrzebuje pomocy lekarzy po starciu z Insigne.

1
3
41'

Żółtą kartkę otrzymał Domingos Duarte.

Domingos Duarte #4
Granada CF
2
41'

Żółtą kartkę otrzymał Lorenzo Insigne.

1
1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Nikola Maksimović. Jest ostro, jest gorąco.

39'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Montoro. Był zagrożony, więc nie zagra w kolejnym meczu Granady w europejskich pucharach.

Granada CF
2
36'

Żółtą kartkę otrzymał Matteo Politano. Zupełnie niepotrzebne spięcie z rywalem, doszło do utarczki słownej. Wtrącił się w to wszystko Insigne, aż sędzia rozgonił towarzystwo.

1
2
36'

Żółtą kartkę otrzymał Kenedy.

Granada CF
1
2
35'

Insigne... I POPRZECZKA RATUJE GRANADĘ! Otarł jeszcze piłkę opuszkami palców Rui Silva!

1
1
3
33'

Insigne teraz samolubnie, niepotrzebnie wdał się w drybling, a mógł zostawić piłkę na strzał lepiej ustawionemu Zielińskiemu. Potem Bakayoko daje się faulować, rzut wolny dla Napoli blisko pola karnego.

1
1
2
3
2
29'

Zieliński narzeka na ból palców u ręki. Ręka musiała ucierpieć przy jednym ze starć, chyba był nadepnięty.

1
2
3
3
25'

Gol! Strzelił Angel Montoro. Asystował mu Dimitri Foulquier. Miękkie dośrodkowanie na głowę Montoro, Rrahmani całkowicie odpuszcza rywala, który strzela pod poprzeczkę! Meret bez szans. Sytuacja Napoli jest jeszcze trudniejsza niż przed meczem. Włosi muszą strzelić jeszcze trzy gole!

Granada CF
9
10
10
10
10
22'

Niepotrzebnie teraz Insigne rozciągał i zwalniał grę. Mógł wypuszczać Zielińskiego, Polak byłby sam na sam. Akcja zmarnowana.

1
1
4
18'

Nieco bardziej otwarty fragment meczu, Gonalons podcięty, zaczyna utykać.

3
2
1
14'

Płaska centra Di Lorenzo wybita przez obronę. Potem Bakayoko powstrzymuje kontrę Granady.

1
1
2
2
1
12'

Insigne technicznie ze skraju pola karnego, ale wysoko nad bramką.

1
2
11'

Wysoki pressing z obu stron, obie ekipy szybko dostają się pod pole karne, ale tam jest już problem z wykreowaniem okazji.

1
1
4
7'

Niezła próba Politano, ale jego strzał minał bramkę.

1
1
5'

Piłka w siatce Napoli, ale sędzia nie uznaje gola! Spalił akcję Puertas. Jednak on w ostatniej chwili wskoczył do pierwszego składu za Machisa.

5
3
6
3
3'

Gol! Strzelił Piotr Zieliński. Asystował mu Tiemoue Bakayoko. Odbiór Bakayoko w środku pola, zostawił Zielińskiemu piłkę, ten pędzi pod pole karne i uderza sprytnie z kilkunastu metrów. PIOTROOO!

138
64
14
6
4
2'

Napoli chce grać piłką bardzo szeroko, Zieliński dołącza na oba skrzydła.