1:2
Zakończony
Hiszpania
90+2'

Gol! Strzelił Dani Olmo. Asystował mu Jordi Alba. Szybkie podanie, strzał z dystansu, klops bramkarza, przeszła mu piłka przez rękę i wyladowała w siatce!

9
7
9
25
26
90'

Doliczone 4 minuty, Hiszpania wali głową w mur.

5
6
2
3
4
84'

Gruzja chce bronić remisu, Hiszpania stawia wszystkie siły na atak. Brakuje jednak ostatniego podania.

5
2
1
79'

Gruzja. Schodzi: Otar Kakabadze. Wchodzi: Grigol Chabradze.

2
79'

Gruzja. Schodzi: Khvicha Kvaratskelia. Wchodzi: Nika Kwekweskiri.

Khvicha Kvaratskelia #10
3
1
1
1
1
75'

Hiszpania próbuje wrzucić wyższy bieg, ale ciężko jej to idzie, Gruzja dobrze zagęszcza pole gry.

5
4
3
1
73'
71'

Gruzja. Schodzi: Otar Kiteiszwili. Wchodzi: Giorgi Beridze.

Giorgi Beridze #19
Otar Kiteiszwili #9
2
2
3
70'

Gruzja. Schodzi: Saba Lobzhanidze. Wchodzi: Lewan Szengelia.

1
67'

Wrzutka na Moratę, ale mija się z piłką o centymetry! Brak "tego czegoś" w akcjach Hiszpanów.

2
2
65'
63'

Busquets chce grać za obronę, ale poślizgnął się i przerzucił pół boiska. Od bramki Gruzja.

6
4
62'

Gruzja. Schodzi: Budu Ziwziwadze. Wchodzi: Giorgi Kwilitaia.

Giorgi Kwilitaia #16
2
2
60'

Szarpie Gruzja skrzydłami, ale gra tam zbyt wolno, by móc stworzyć zagrożenie.

3
4
56'

Gol! Strzelił Ferran Torres. Asystował mu Jordi Alba. Dośrodkowanie z lewej strony, Morata chce przedłużyć, ale nie sięga piłki. Nic się jednak nie stało, bo dobiegł Ferran Torres i zamknął akcję strzałem pod poprzeczkę! Jest remis!

10
6
3
6
13
54'
52'

Morata się urywa, ale świetny wślizg wykonuje Kaszia i powstrzymuje ten rajd. Do tego bez faulu.

4
7
1
2
1
49'

Początek tej połowy jak pierwszej - Hiszpani zamyka rywala, ale nie kreuje okazji. Sklepy są szczelniej zamknięte od gruzińskiej obrony.

5
7
1
2
46'

Hiszpania. Schodzi: Bryan Gil. Wchodzi: Dani Olmo.

Bryan Gil #10
3
3
1
46'
czas Druga połowa
43'

Gol! Strzelił Khvicha Kvaratskelia. Asystował mu Otar Kiteiszwili. Prostopadłe podanie i gruziński skrzydłowy nie myli się w sytuacji sam na sam. Sensacja!

4
39'

Niezłą centra Porro, ale finalnie zgarniają piłkę obrońcy.

6
5
2
1
1
36'

Diego Llorente próbuje posłać piłkę między obrońców, ale nie znajduje tam żadnego ze swoich kolegów z drużyny.

6
5
33'

Próba dośrodkowania wybita przez Dwaliego, dalej Busquets powstrzymuje kontrę w zarodku. Walczą Gruzini, brak jakości nadrabiają sercem.

6
4
29'

Gruzini grają trochę agresywniej, teraz przed polem karnym fauluje Kwaratskelia.

6
4
1
1
27'

Morata chce kombinacyjnie z kolegami, gra piętą do kolegów, ale nikt się w tym nie zorientował.

5
5
1
25'

Gruzini odebrali piłkę, wypuszczony Kvaratskelia, ale nie dał rady minąć dwóch rywali na raz. Mają jednak gospodarze stały fragment gry.

7
4
1
20'

Rumuński arbiter Radu Marian Petrescu przerywa grę, Kankawa ostro potraktował rywala.

5
4
19'

Żółtą kartkę otrzymał Budu Ziwziwadze.

18'

Uwaga, główkuje Kaszia i świetnie to broni przy słupku Simon!

5
4
1
17'

Pędzi środkiem Kankawa, Kvaratskelia potem traci piłkę.

5
4
3
14'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Porro.

6
4
14'

Obiecująca teraz akcja Gruzinów, ale Kvaratskelia został zepchnięty do linii bocznej i zamknięty. Wywalczył jednak aut.

6
5
1
12'

Wolno w pressingu Gruzini, Hiszpanie mają dużo miejsca, szczególnie na skrzydłach.