Jeszcze walczą Bośniacy...

1
1
90+1'

Kontra Francji, Giroud ma trudną pozycję do strzału. Próbuje, ale zablokowany. Sissoko zwolnił akcję złym przyjęciem, mógł wcześniej grać do Griezmanna.

1
90'

Francja. Schodzi: Thomas Lemar. Wchodzi: Moussa Sissoko.

87'

Bośnia i Hercegowina. Schodzi: Gojko Cimirot. Wchodzi: Amer Gojak.

wchodzi Wchodzi
Amer Gojak #18
schodzi Schodzi
1
86'

Bośnia i Hercegowina. Schodzi: Rade Krunić. Wchodzi: Smail Prevljak.

Smail Prevljak #15
1
84'

Francja pozwoliła sobie złapać trochę oddechu, teraz nie oddaje piłki, grając ją na połowie rywala. Bośnia wycofana.

2
1
80'

Pjanić z wolnego, prosto w mur. Poprawia wrzutką, ale robi to źle.

1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Paul Pogba. Uderzenie rywala łokciem.

1
77'

Bośnia i Hercegowina. Schodzi: Darko Todorović. Wchodzi: Miroslav Stevanović.

Miroslav Stevanović #21
Darko Todorović #5
72'

Starł się Krunić z Rabiotem w polu karnym, padł na murawę. Sędzia nie dyktuje karnego. Bośniacy mają pretensje. Faktycznie było kilka sytuacji już, gdy Orsato decydował na korzyść Francuzów, ale były one graniczne, stykowe.

2
1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Amir Hadziahmetović.

Amir Hadziahmetović #6
Bośnia i Hercegowina
1
69'

Bośnia ma teraz problem, by wyjść z własnej połowy, ale Francja gra "na hamulcu".

1
2
66'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Lemar.

2
2
63'

Dośrodkowanie na Giroud, ale strzał głową niecelny.

1
60'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Adrien Rabiot. Niskie dośrodkowanie, Griezmann nieobstawiony i strzela głową prosto do siatki. Francja na prowadzeniu!

59'
58'

Nieudana wymiana ciosów teraz, bardzo chaotyczna gra z obu stron.

1
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Sinisa Sanicanin.

Sinisa Sanicanin #4
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Raphael Varane.

48'

Dość głęboko cofnięci Bośniacy, ale Francja nie może wbić się w pole karne.

1
czas Druga połowa
43'

Mocno oskrzydlona akcja "Trójkolorowych", ale zepsuta.

3
2
1
1
1
42'

Dzeko wypuszcza Kolasinaca, ten gra zwrotną piłkę na strzał, ale za plecy.... Nikt tego nie zgarnia, idzie kontra Francji.

2
2
1
1
1
39'

Agresywny pressing z obu stron sprawia, że można zapomnieć o płynnej grze i serii podań. Zagrania są niedokładne, niechlujne.

2
1
1
1
3
36'

Wślizg Ahmedhodzicia w nogi Mbappe, trochę Francuz ucierpiał, ale może grać dalej. Faulu za to nie ma, od bramki BiH.

1
1
1
2
1
33'

I znowu fragment gry fizycznej. Ten mecz to taka sinusoida łapiąca stałe wartości co jakiś czas.

2
1
1
1
1
30'

Znowu zamknięta drużyna Bośni, ale Francja nie jest w stanie nic zagrać dołem. Górą ciężko dograć do partnerów w ataku.

3
1
1
1
1
26'

Pjanić z narożnika boiska, Ahmedhodzić niekryty głową i z linii bramkowej instynktownie broni Lloris! Kapitalna interwencja! Jeszcze szansa, ale w kotle Bośniacy faulują w ataku.

2
3
2
1
1
24'

Kolasinać może być sam na sam, ale uprzedza go Varane. Francja jednak musi dalej odpierać napór gospodarzy.

5
2
2
3
1
23'

Świetnie uderza Todorović, ale czujny Lloris to odbija!

2
3
2
2
1
21'

Wycięsty teraz Dzeko przez Griezmanna, ale sędzia przyznaje piłkę dla Francji. Jego zdaniem nie było faulu, a Bośniak jako ostatni dotykał piłkę.

3
2
3
2
1
18'

Francuzi zamykają rywala w obrębie jego pola karnego.

4
3
3
2
2
16'

Żółtą kartkę otrzymał Dennis Hadzikadunić.

Dennis Hadzikadunić #3
3
3
3
2
2
14'

Mbappe przedziera się w pole karne, miękka wrzutka na Lemara, ale bramkarz łapie ten strzał głową.

5
3
3
2
1
11'

Francja zaczyna przeważać, teraz strzał Lemara zza pola karnego, ale obok bramki.

5
5
4
2
1
7'

Dużo walki w środku pola, ale teraz Francja może przyspieszyć. Długa piłka na Pavarda, ale za mocna.

7
7
3
2
1
5'

Całkiem płynnie grają piłką gospodarze. Varane popycha Dzeko, ale sędzia nie gwiżdże faulu, Francja przejmuje futbolówkę i spokojnie rozgrywa.

7
6
3
2
1
3'

Dość wysoki pressing Bośniaków, Francja rozgrywa dość chaotycznie. Na razie nie ma żadnego zagrożenia pod bramką.