Mbappe tańczy z piłką, ale zamknięty. Gra koronkowo z kolegami, oni psują akcję.

3
1
83'

Bośnia sporo gra na Dzeko, ten próbuje uderzać z każdej pozycji. Szczęścia jednak nie znajduje.

1
1
1
3
77'

Francja próbuje wrzucić wyższy bieg, akcjami dyrygują Pogba i Mbappe.

2
1
1
76'
76'
75'

Żółtą kartkę otrzymał Amir Hadziahmetović. Faul na Tchouamenim, nie zagra w nast. meczu za nadmiar żółtych kartek.

1
72'

Bośnia i Hercegowina. Schodzi: Gojko Cimirot. Wchodzi: Stipe Loncar.

wchodzi Wchodzi
Stipe Loncar #23
schodzi Schodzi
1
1
72'

Bośnia i Hercegowina. Schodzi: Ermedin Demirović. Wchodzi: Smail Prevljak.

Smail Prevljak #17
Ermedin Demirović #10
70'

Varane czyści teraz sytuację po podaniu Dzeko pod bramkę, mogło być groźnie.

1
1
67'

Na razie oba zespoły zwalniają swoje akcje, nie chcą za bardzo ryzykować.

64'

Bośnia i Hercegowina. Schodzi: Mateo Susić. Wchodzi: Branimir Cipetić.

Branimir Cipetić #19
Mateo Susić #5
2
1
63'

Sporo piłek idzie na Mbappe, ale to zaczyna robić się już zbyt czytelne.

2
2
59'

Mbappe w pojedynku z obrońcą pod bramką, przewraca się i znowu nie ma karnego...

2
1
3
57'

Kibice zachęcają piłkarzy do szybszej gry, chcą emocji.

1
2
2
54'

Bośnia i Hercegowina. Schodzi: Sead Kolasinac. Wchodzi: Eldar Civić. Kolasinac mocno ucierpiał po wślizgu Kounde.

Eldar Civić #14
1
1
3
1
53'

Francja. Schodzi: Jordan Veretout. Wchodzi: Leo Dubois.

51'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Jules Kounde. Zmiana decyzji po VAR, Francja w osłabieniu!

13
9
3
4
3
50'

Poczekajmy. To był bardzo ostry wślizg w nogi rywala, VAR sprawdza, czy to powinna być czerwona kartka.

2
1
1
1
48'

O dziwo lepiej wygląda na razie ekipa Bośni.

2
1
1
3
czas Druga połowa
45'

Doliczono minutę.

1
1
44'

Griezmann próbuje z dystansu, ale obok. Poluje na dublet.

2
2
40'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Uznane! Mamy remis, zabawa od nowa!

14
5
2
4
13
40'

Nie ma Goal-Line w tym meczu. Piłka poza boiskiem, sędzia może skonsultować to z VAR-em. To powinien być remis.

3
1
1
2
39'

Mbappe na głowę Griezmanna i.... piłka przekracza linię, bramkarz wybija, ale nie ma gola!

2
1
3
36'

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Ermedin Demirović. Źle Francja rozgrywa po wznowieniu, traci łatwo piłkę. To wykorzystuje Dzeko, perfekcyjnie uderzając zza pola karnego. Bośnia niespodziewanie prowadzi!

Asysta:
23
10
4
4
3
36'

Uderza Pjanić, ale pewnie łapie to Lloris.

1
35'

Rzut wolny dla Bośni po faulu na Dzeko, może być groźnie.

1
1
1
1
1
34'

Bośniacy cały czas grają wysokim pressingiem. Francja nieco wycofała się w rozegraniu, ale w miarę kontroluje sytuację.

1
30'

Żółtą kartkę otrzymał Jordan Veretout.

27'

Francja naciska. Teraz świetne podanie do Mbappe, jest szybki strzał i... słupek ratuje Bośniaków!

1
22'

Mbappe wpada w pole karne, przewraca się, ale sędzia każe grać dalej!

1
1
20'

Ahmedhodzić zagrywa ręką w polu karnym, ale sędzia nie dyktuje "jedenastki"! Kontrowersja.

1
1
1
16'

Uwaga, Demirović sam pod polem karnym, ale źle przyjmuje wysokie podanie i z łatwością powstrzymuje go trzech francuskich defensorów.

1
14'

Dobrze wiąże się akcja Bośni. Dzeko zza pola karnego uderza, ale wysoko nad bramką.

13'

Piłka na Mbappe, źle zbija obrońca, Benzema decyduje się na szybki strzał, ale jest on anemiczny, bramkarz z łatwością łapie piłkę.

1
12'

Pędzi skrzydłem Mbappe, ale dośrodkowanie w ciemno. Przypomnijmy, że jego randka z Realem też była w ciemno. Miał przyjść Real, a przyszło PSG, dlatego został w Paryżu na kolejny sezon.

2
11'

Jest poszukiwanie prostopadłych podań lub mocnych dośrodkowań, ale nie ma po nich strzału. Aktywni w rozegraniu Benzema, Griezmann i Lemar.

7'

Francja zamyka rywala, tego należało się spodziewać. Gra piłką bardzo spokojnie.

5'

Francja nie schodzi z połowy gości. Seria krótkich podań zmusza ich do faulowania.

2'

Na razie dość wysoko Bośniacy w pressingu, starają się utrudniać rozgrywanie Francuzom już w obronie.

5
20
1
1
czas Start meczu
20:39

Ten mecz sędziować będzie Sandro Schaerer ze Szwajcarii.

20:39

Oczywiście Francja prowadzi w tej grupie. Bośnia jest ostatnia, ale ma mecz mniej rozegrany w tej grupie od Francji, Kazachstanu i dwa mniej od Ukrainy. Nasz wschodni sąsiad zaliczył 4 remisy na 4 występy.

20:39

Sytuacja w grupie D jest bardzo ciekawa. Na 5 zespołów TYLKO Francja odnosiła zwycięstwa.

20:39

Francuzi odpadli w 1/8 finału, co należy uznać za sensację. W poprzednim meczu z Bośniakami, w marcu tego roku, strasznie się z nimi męczyli. Wygrali tylko 1:0.

20:39

Nowy sezon, nowe cele, ale wciąż trwające eliminacje! Dobry wieczór, zapraszamy na relację z meczu Francji z Bośnią i Hercegowiną!