Superpuchar Francji
13 sty 2021 21:00
90+5'

Thauvin z woleja mocno i za mocno, piłka na trybunach... To była piłka meczowa...

1
1
1
3
1
90+3'

Doświadczenie PSG bierze górę, mądrze oddalają mistrzowie Francji zagrożenie.

2
2
1
1
5
90'

Doliczono 5 minut, Marsylia ciśnie!

1
1
89'

Gol! Strzelił Dimitri Payet. Asystował mu Florian Thauvin. Płaskie dośrodkowanie z prawej strony, trąci piłkę Payet i kieruje ją do siatki. Będą jeszcze emocje!

Olympique Marsylia
7
6
1
88'
1
1
2
1
1
88'
85'

Gol! Strzelił Neymar. Z jakim spokojem on to strzelił!

Paris Saint-Germain
8
3
1
2
4
84'

RZUT KARNY DLA PSG!

3
2
1
3
1
83'

Przerwa w grze, sędzia sprawdza sytuację na monitorze!

82'

Uwaga, Icardi sam na sam, piłka mija bramkarza, ale Argentyńczyk już nie. Sędzia nie dyktuje jednak karnego! Był ewidentny faul! Mimo tego, że bramkarz schował ręce, to została noga i zahaczył nią o Icardiego, powodując jego upadek.

1
81'

Płaski strzał z dystansu Paredesa mija bramkę Marsylii.

79'

Kolejny brzydki faul Alvaro, pracuje na szybkie czerwo.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro.

Alvaro #4
75'

Paryż dalej nie potrafi wjechać z piłką pod bramkę, łatwo ją traci 20-25 metrów od bramkarza. Marsylia nadaje tempo.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Pol Lirola.

1
71'

Neymar z wolnego, piłka odbija się od muru i wylatuje za boisko.

70'

Neymar już zaczyna tańczyć z piłką, sprawia problemy rywalom, muszą go faulować.

1
68'

Payet szuka Benedetto, ale piłka przecięta. Francuz poprawia, wrzuca w ręce Navasa.

66'
63'

Mocno oskrzydla swoje akcje PSG, ale wciąż nie jest w stanie oddać strzału.

1
60'

Jeszcze Caleta-Car z woleja z kilkunastu metrów, ale prosto w ręce Navasa.

1
1
59'

Thauvin z wolnego w mur, jeszcze poprawia, ale znowu uderza w zawodnika.

1
56'

Olympique Marsylia. Schodzi: Pape Gueye. Wchodzi: Morgan Sanson.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Pape Gueye #8
1
53'

Świetna wrzutka Payeta, idzie Alvaro na szczupaka, ale dobrze asekuruje obrońca i uniemożliwia strzał.

1
1
52'

PSG naciska, ale nie może wbić się z piłką w pole karne.

1
48'

Uwaga, Radonjić w polu karnym, ale zbyt długo zbiera się do strzału i trafia w jednego z rywali.

1
46'
czas Druga połowa
45+2'

Icardi, świetna pozycja w polu karnym, Icardi mocno i poprzeczka ratuje Mandandę!

1
45+1'

Payet jest w stanie grać dalej!

1
45'

Doliczono dwie minuty.

1
42'

Problemy zdrowotne Payeta, potrzebuje pomocy lekarzy.

1
39'

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Mocne dośrodkowanie z prawej strony, strzela głową Argentyńczyk, ale odbija Mandanda. Icardi jednak dobija z metra i jest 1:0 dla PSG!

10
4
2
1
1
37'

Payet na głowę Thauvina, ale za bardzo podszedł Francuz pod piłkę i posłał ją w trybuny.

1
34'

Dużo teraz gry fizycznej, trudno obu ekipom stworzyć sytuację.

1
30'

Kolejny gol PSG nieuznany! Mbappe pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam, ale spalił akcję przy długim podaniu od Marquinhosa.

1
1
26'

Żółtą kartkę otrzymał Yuto Nagatomo.

1
1
24'

Di Maria mocno z dystansu, ale nad bramką. Wcześniej ucierpiał Mbappe, zderzył się z rywalem.

1
22'

Piłka w siatce, ale gol Icardiego nieuznany! Asystujący Mbappe był na spalonym przy podaniu-ciasteczku od kolegi.

1
21'

Posiadanie piłki w proc.: PSG 58-42 OM

Marsylia jeszcze bez strzału.

1
18'

Dobra wrzutka z rzutu wolnego, skacze Icardi... piłka przelatuje obok słupka! Wciąż 0:0. Niewiele brakowało do szczęścia...

2
17'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Radonjić. Brzydki faul w nogi Florenziego, mógł naruszyć staw skokowy Włocha.

3
15'

Szuka Marsylia dośrodkowań, ale wszystkie dobrze czytają obrońcy. Łatwe straty graczy PSG.

1
12'

Bardzo powoli Marsylia wypycha przeciwnika, wciąga w grę jeden na jeden i zmusza do błędów.

1
9'

Zamknięty zespół Marsylii na własnej połowie, ale rywal nie forsuje tempa. Mgła zaczyna unosić się nad murawą, to utrudnia widoczność.

1
6'

Kontra PSG, ale Di Maria popełnia faul w ataku.

1
4'

Pierwsza szansa PSG, Mbappe traci piłkę tuż przed strzałem. Jeszcze poprawka z dystansu, ale zablokowana.

1
2'

Klepie piłkę PSG na własnej połowie, dużo biega drużyna Marsylii.

2
czas Start meczu
20:53

Na początku sezonu Marsylia ograła PSG pierwszy raz od 2011 r. Tamto spotkanie skończyło się w brzydki sposób. Sędzia pokazał aż 5 czerwonych kartek.

1
20:53

Dziś deszczowo nad Lens. Przez pogodę był obawy, czy mecz się odbędzie. Ale murawa jest świetnie przygotowana!