1
1
3
83'

Gol! Strzelił Fernandinho. Złe wybicie Wana-Bissaki wykorzystuje Brazylijczyk, który od razu uderza płasko i zaskakuje Hendersona. Pierwszy jego gol Fernandinho od ponad 2,5 roku!

Manchester City
13
8
1
3
6
79'

Manchester City. Schodzi: Riyad Mahrez. Wchodzi: Rodri.

2
1
1
1
1
72'

Fernandes w polu karnym, jest strzał, ale nad bramką.

2
1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Fred.

Manchester United
1
67'

W szeregi City wkrada się niedokładność, United spokojnie rozgrywa, ale nie tworzy zagrożenia.

1
62'

Znowu szczęścia szuka Mahrez, bardzo ładny strzał, ale Henderson broni jak w transie! Co za interwencja!

1
1
57'

Szybka akcja United, główka Sterlinga i kapitalnie piłkę odbija Henderson!

1
1
1
53'

Bomba Cancelo leci tuż nad poprzeczką!

1
3
52'

Co ciekawe, to jest pierwszy gol Stonesa od ponad trzech lat!

3
3
1
50'

Gol! Strzelił John Stones. Asystował mu Phil Foden. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Stones nabiegł na piłkę i wbił do siatki. City prowadzi!

16
12
11
9
48'

czas Druga połowa
45'

Mahrez strzela, ale zablokowany. Jeszcze próbuje z dystansu, ale piłka mija bramkę o dobre kilka metrów.

40'

City stara się grać skrzydłami, ale każde kolejne dośrodkowanie nie znajduje partnera. Wycofana ekipa United.

35'

Wysoki pressing MU, MCI chce za wszelką cenę i jak najszybciej przedostać się pod bramkę rywala.

2
34'

McTominay z dystansu, ale wysoko ponad bramką.

1
1
1
29'

Cross na Rashforda, ale pali akcję, dobrze pilnował linii Dias.

2
25'

Kręci Rashford Zinczenką, strzela i świetnie blokuje to Dias.

1
1
1
3
4
24'

Foden sam na sam, Foden strzela między nogami Hendersona i piłka siatce, ale gol nieuznany! Anglik spalił akcję.

4
3
1
1
1
20:43

United zmusza City do gry nieco wolniejsze, bardziej wszerz boiska, nie ma tego pchania do przodu.

5
1
16'

Więcej teraz gry 1 na 1, bardziej fizycznej, ale wciąż jest ten dynamizm.

1
1
1
1
13'

Kevin De Bruyne, ale ma dużo miejsca, strzela zza pola karnego i obija słupek bramki MU!

2
4
2
2
11'

Dobra piłka na Gundogana w pole karne, ten poczekał na kolegów, zagrał, ale dobrze odczytała to obrona rywala. Potem Fernandinho faulem przerwał próbę kontrataku.

1
1
1
1
9'

Świetny strzał Fernandesa z pierwszej piłki i cudowna parada Steffena! Wielu widziało już oczyma wyobraźni piłkę w siatce!

4
3
3
2
2
7'

Poważny błąd Cancelo w środku pola, United jednak marnuje kontratak.

1
2
1
4
5'

Piłka w siatce United, ale  strzelec Gundogan spalił przy podaniu Fodena!

1
2
3
3
3
2'

City naciska, jedna kontra i mogło być bardzo źle dla "Obywateli"! Rashford strzela, Steffen broni i nabija Stonea, a piłka wpada do siatki. Nie będzie jednak samobója, bo Rashford spalił akcję.

2
2
3
4
czas Start meczu
20:43

Stawką jest awans do finału EFL Cup, gdzie czeka już Tottenham.