Strzał Marcelo, ale zawodnik Realu został przyblokowany.

Sędzia doliczył 2 minuty. Real jest bezradny!

12
2
10
117'

Sensacja coraz bliżej. Kto by się spodziewał. Gospodarze w osłabieniu, ale zadali cios. Real... To ma być Real?

28
24
1
3
5
116'

Żółtą kartkę otrzymał Andrij Łunin.

17
8
2
3
3
115'

Gol! Strzelił Juanan. Asystował mu Ali Diakite. To się nie dzieje! Akcja gospodarzy, zagranie z pola karnego Diakite, a ten na piąty metr do Juanana. Łunin nie był w stanie odbić piłki. 2:1!

17
114'

Coraz bardziej dramatycznie bronią się gospodarze. Real nie chce rzutów karnych.

5
2
4
2
2
113'

Strzał Marcelo, bramkarz odbił piłkę, poprawka z dystansu Valvderde poszybowała daleko od celu.

5
5
1
3
112'

Zegar tyka. Atak pozycyjny Realu. Jednak goście bez okazji w ostatnich minutach.

5
2
1
110'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Ramon Lopez.

20
108'

Beznema w polu karnym, zagranie przed bramkę, ale gola nie ma.

1
3
106'

Alcoyano. Schodzi: Mourad Daoudi. Wchodzi: Javi Anton.

wchodzi Wchodzi
Javi Anton #17
schodzi Schodzi
Mourad Daoudi #12
1
103'

W końcu groźna akcja Realu, strzał Asensio obronił bramkarz.

2
2
1
1
103'

Żółtą kartkę otrzymał Ramon Lopez.

CD Alcoyano
1
4
101'

Po dośrodkowaniu uderzał Cerda, trafił jednak wprost w bramkarza.

1
3
3
98'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Toni Kroos.

1
1
1
2
4
98'

Real. Schodzi: Alvaro Odriozola. Wchodzi: Eden Hazard.

97'

Akcja Realu, zagranie do Benzemy, ten jednak w polu karnym zgubił piłkę.

4
5
2
1
2
93'

Real Madryt nie rzucił się na rywala. Spokojny początek dogrywki.

1
1
2
91'

Rozpoczęła się dogrywka.

2
1
1
91'

Real. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Marco Asensio.

90+5'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Primi Ferriz.

Primi Ferriz #2
CD Alcoyano
2
1
3
90+4'

Mamy już doliczony czas... doliczonego czasu. Jesteśmy krok od dogrywki.

1
90+1'

Zderzenie głowami na środku boiska. Przerwa w grze.

1
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

88'

Zamieszanie pod bramką gospodarzy. Zabrakło jednak uderzenia. Real rzucił się do ataku.

1
86'

Dośrodkowanie Marcelo, głową uderzał Vazquez, bramkarz zdołał odbić piłkę!

8
2
2
3
84'

Real... zamknięty na własnej połowie. Królewscy chcieli być minimalistami, a tymczasem mogą zostać kimś innym.

1
1
1
1
82'

Real ma osiem minut, aby uniknąć dogrywki! A gospodarze poczuli krew.

1
80'

Gol! Strzelił Jose Solbes. Asystował mu Julian Cerda. To się porobiło! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Łunin po raz kolejny źle na przedpolu. Piłka spadła w kierunku dalszego słupka, a Solbes z bliska wpakował piłkę do siatki. 1:1!

9
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alvaro Odriozola.

1
1
1
78'

Alcoyano. Schodzi: Jony. Wchodzi: Ali Diakite.

Jony #6
77'

Starają się coś jeszcze zdziałać gospodarze. Wszystkie próby są jednak kasowane daleko przed polem karnym.

75'

Po raz kolejny niepewnie na przedpolu Łunin. Jednak na razie bez konsekwencji.

2
1
1
72'

Alcoyano. Schodzi: Alberto Rubio. Wchodzi: Ramon Lopez.

Alberto Rubio #14
69'

Miejscowii starali się zagrać kombinacyjne, ale wszystko zakończyło się tuż po wejściu w pole karne.

1
67'

Real. Schodzi: Mariano Diaz. Wchodzi: Karim Benzema.

67'

Diaz ostro potraktował rywala. A zawodnik Realu miał już żółtą kartkę. Piłkarza oszczędził arbiter.

1
1
64'

Real Madryt ma spotkanie pod kontrolą. Gospodarze chcieliby przejąć piłkę, ale na marzeniach się kończy.

1
61'

Alcoyano. Schodzi: Jonathan Mejia. Wchodzi: Jose Solbes.

Jonathan Mejia #9
2
60'

Alcoyano. Schodzi: Pablo Carbonell. Wchodzi: Jorge Molto.

Jorge Molto #19
Pablo Carbonell #18
1
60'

Alcoyano. Schodzi: Jordan Sanchez. Wchodzi: Julian Cerda.

Jordan Sanchez #16
59'

Żółtą kartkę otrzymał Mariano Diaz.

Real Madryt
1
1
57'

Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy. Po dograniu tragicznie piąstkował Łunin. Miejscowi jednak okazji nie wykorzystali. Po chwili strzał przeleciał obok bramki.

1
1
54'

Isco do Vazqueza, 41-letni bramkarz gospodarzy sparował piłkę na rzut rożny.

1
1
1
51'

Diaz uderzył z dystansu, piłkę pewnie złapał bramkarz.

48'

Spokojny początek 2. połowy. Na boisku niewiele się dzieje.

46'

Wracamy do meczu!

1
1
1
45'

Gol! Strzelił Eder Militao. Asystował mu Marcelo. Marcelo dośrodkował sprzed pola karnego, a Militao głową pokonał bramkarza gospodarzy. 0:1!

15
6
7
13
14
44'

Przed szansą Vinicius, jednak w ostatnim momencie zablokował go obrońca.

41'

Real na połowie gospodarzy. To już jest nudne. Tempo na orliku jest dużo bardziej zawrotne, a mówimy o meczu tam otłuszczonych czterdziestolaktów.

1
38'

Śpiąc, śniąc i marząc zbliżamy się do przerwy. Na razie w meczu NIC się nie wydarzyło. Real w pracy: mają wykopać dziurę, ale nikt nie powiedział kiedy. Oni mają czas.

1
35'

Uderzał Vazquez, został jednak przyblokowany. Będzie rzut rożny.

1
1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Juanan.

Juanan #8
CD Alcoyano
33'

Interweniować musiał Łunin, który wybił piłkę na rzut rożny. Uderzający Daoudi był jednak na spalonym.

33'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jordan Sanchez.

CD Alcoyano
1
1
32'

Chcieli gospodarze wyjść z kontrą, jednak Chust dobrze zachował się w defensywie i przerwał akcję.

29'

Piłkarze Alcoyano na moment na połowie Realu. Jednak do bramki Królewskich daleko.

26'

Cały czas bez okazji bramkowych. Gospodarze konsekwentnie swoje. Real nie kwapi się do szybszej gry.

23'

Real cierpliwie buduje swoje akcje. Królewscy nie forsują tempa, liczą na to, że gospodarze zmęczą się.

20'

Próba wyjścia gospodarzy, ale gra zatrzymana. Sędzia dostrzegł spalonego.

19'

Marcelo rozgrywa "swoje" spotkanie. Brazylijczyk źle przyjmuje piłkę, nie wiadomo co z nią zrobi. Widać brak rytmu meczowego.

16'

Ponad kwadrans za nami. Gospodarze konsekwentnie murują, Real nieśmiało atakuje.

1
13'

Cały czas w ataku Real, jednak na razie bez okazji bramkowych.

1
10'

Junior do Marcelo, a ten zamiast uderzać odegrał do partnera, który w sytuacji się nie zorientował.

1
6'

Real od początku przebywa na połowie gospodarzy. Miejscowi na razie nie kwapią się do wyjścia poza środek boiska.

3'

Rzut wolny dla Realu, z dośrodkowaniem poradzili sobie jednak obrońcy gospodarzy wybijając piłkę.

1
1
20:16

Spotkanie poprowadzi Jose Sanchez.

1
1
Która z drużyn awansuje do kolejnej rundy?
CD Alcoyano
Real Madryt
20:16

Real Madryt rozpoczyna walkę o Puchar Króla. Rywalem Królewskich będzie Alcoyano, 6. zespół Segunda Division B.