West Ham nie wie, jak wyjść z własnej połowy, chyba jest pogodzony z losem...

Manchester powoli się nakręca, gra szybciej, ale nie tworzy sytuacji.

1
1
97'

Gol! Strzelił Scott McTominay. Asystował mu Marcus Rashford. Wrzutka na Cavaniego, ten przegrywa pojedynek główkowy. Potem Soucek źle wybija piłkę, a Rashford wystawia napędzonemu w polu karnym McTominayowi, który uderza szybko, po ziemi i zaskakuje Fabiańskiego. Manchester prowadzi!

14
9
4
5
12
95'

Wolno grają gospodarze, West Ham bez problemu wybija każdą kolejną centrę.

1
1
1
92'

Manchester znowu w ataku pozycyjnym. Scenariusz meczu się raczej nie zmieni. Ale kto w końcu strzeli!

4
1
1
czas Pierwsza połowa dogrywki
91'
90+2'

Dawson trąci piłkę głową, szuka Soucka, ale Wan-Bissaka wybija piłkę.

2
1
1
2
1
90+2'

Jeszcze korner dla WHU, robi się niebezpiecznie...

2
2
3
4
3
90'

Dwie minuty doliczone. Wszystko wskazuje na to, że będzie dogrywka.

1
88'
1
2
2
1
3
88'

Cavani sam na sam, ale spalił akcję, sam to wyczuł.

1
1
1
2
1
87'

Moyes tak samo szykuje game changer. Benrahma zdejmuje dres, dostaje ostatnie wskazówki.

1
1
1
1
1
86'
85'

Solskjaer nie chce dogrywki. Szykuje się Cavani do wejścia.

3
1
1
1
1
82'

Telles na głowę Martiala, ale zacznie od bramki Fabiański.

1
1
1
2
1
80'

Fernandes z dystansu, rykoszet, jest korner.

2
1
1
2
2
76'

Manchester okupuje okolice pola karnego WHU, ale zupełnie nic z tego nie ma...

1
1
71'

Kiepskie wybicie Wana Bissaki, otarło się o samobója, Henderson wybił piłkę za boisko.

1
68'

Brak pomysłu teraz na grę z przodu u obu zespołów...

1
65'

"Czerwone diabły" nie schodzą z połowy rywala, ale to jest gra tylko wszerz boiska. Mądrze ustawiona defensywa West Hamu.

2
62'

Fredericks wrzuca na głowę Soucka, ale Czech zderzył się z Lindelofem. Gra przerwana.

1
59'

Cresswell ze skraju pola karnego, zablokowany.

1
2
1
1
1
58'

W końcu oddech dla West Hamu, wywalczył rzut rożny. Co ciekawe, WHU przeprowadził 4 zmiany i 4 wymuszone z powodu kontuzji.

1
54'

West Ham United. Schodzi: Andrij Jarmolenko. Wchodzi: Ademipo Odubeko.

1
53'

Uwaga, błąd obrony, Rashford sam na sam i... FABIAŃSKI! Jakim cudem Polak to wybronił, niewiarygodne! Wyszedł do rywala, a ten trafił prosto w niego!

4
3
1
52'

Rashford indywidualnie, ale wbiegł w gąszcz rywali.

1
1
51'

Sporo niedokładności po obu stronach, Jarmolenko próbuje rozbiegać uraz.

1
1
47'

Intensywna walka, West Ham z szansą, ale Henderson łapie wrzutkę Jarmolenki. Ukrainiec jednak ma jakieś problemy zdrowotne. Czyżby kolejna wymuszona zmiana?

1
czas Druga połowa
46'

West Ham United. Schodzi: Jarrod Bowen. Wchodzi: Ben Johnson.

Ben Johnson #18
45'

Doliczono 3 minuty, trochę fizycznej walki na boisku, ale obie ekipy nie tworzą na razie zagrożenia.

1
1
1
1
2
41'

Robi się sporo dziur w środkowej strefie Manchesteru United, to daje pole gościom do swobodniejszego konstruowania akcji.

2
37'

Rzut rożny, piłka blisko pola karnego, ale nie ma strzału. Diop za to niebezpiecznie zderzył się głowami z Martialem. Gra przerwana, są lekarze.

1
1
35'

Teraz kontrę napędza Soucek, ale jest osamotniony na prawej stronie. Udaje mu się jednak wywalczyć aut.

1
34'

West Ham dalej nie wychodzi z własnej połowy...

1
1
1
31'

Szybsza akcja Manchesteru, strzał Tellesa zza pola karnego zablokowany.

2
1
28'

Piłka na Van De Beeka w polu karnym i odbijają jego strzał obrońcy.

1
27'

Lindelof głową i FABIAŃSKI! Co za interwencja! Odbił piłkę i skierował ją na słupek! Napór MU jednak trwa!

8
2
27'

Nad Old Trafford zaczyna padać śnieg, a WHU nie może wyjśc z własnego pola karnego.

2
1
1
1
1
24'

Statystyki:

Posiadanie piłki w proc.: MU 67 - 33 WHU

Strzały: MU 4 - 1 WHU

1
2
21'

Ma problem West Ham, by wyjść z własnej połowy. Gospodarze uparcie wrzucają piłkę, ale bez oczekianego efektu.

1
17'
16'

Od razu odpowiedź Manchesteru, Greenwood w polu karnym, ale zablokowany. Miał dużo miejsca, jednak zwlekał z uderzeniem.

1
16'

Jarmolenko tyłem do bramki, obraca się z rywalami na plecach, ale trafia w nogi któregoś z obrońców.

1
12'

Przerwa w grze, Ogbonna potrzebuje pomocy medycznej po jednym ze starć. Ma problemy z kostką.

1
9'

Spokój w poczynaniach obu zespołów. Pressing Manchesteru nie robi wrażenia na WHU.

1
1
1
6'

West Ham teraz w ataku pozycyjnym, ale wysoki pressing rywala zdecydowanie utrudnia rozegranie.