Rzut karny dla Holandii! Faulowany de Ligt!

3
2
1
90+3'

Piękna interwencja Ugurcana Cakira! Strzelał Depay, ale bramkarz Turcji jakimś cudem wybił piłkę poza boisko.

1
1
3
90+1'

Minimum cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

2
2
1
90'
ZMIANA

Turcja. Schodzi: Burak Yilmaz. Wchodzi: Deniz Turuc.

1
90'

Ugurcan Cakir pewnie broni strzał van Aanholta.

3
2
3
88'

Niecelny strzał Wijnalduma. Od bramki Turcy.

2
1
1
2
85'

Holandia ponownie zmuszona do gry w ataku pozycyjnym. A Turcy przesadnie się nie spieszą. Umiejętnie wybijają z rytmu swoich rywali.

3
2
1
82'
ZMIANA

Holandia. Schodzi: Owen Wijndal. Wchodzi: Patrick van Aanholt.

Owen Wijndal #5
2
3
82'
ZMIANA
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Burak Yilmaz.

CO ZA GOL! Ależ odpowiedź gospodarzy! Burak Yilmaz z hat-trickiem. Fantastyczny gol z rzutu wolnego. Piłka wpadła w samo okienko bramki.

34
16
4
1
7
78'
ZMIANA

Turcja. Schodzi: Kenan Karaman. Wchodzi: Kaan Ayhan.

78'
ZMIANA

Turcja. Schodzi: Hakan Calhanoglu. Wchodzi: Unes Unal.

Unes Unal #16
2
2
1
1
1
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luuk de Jong.

Co za dwie minuty Holandii! Dośrodkowanie z lewej strony, olbrzymie zamieszanie w polu karnym, po którym piłka dość przypadkowo odbiła się od Luuka de Jonga i wpadła do siatki. Goście łapią kontakt!

17
10
5
11
11
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Davy Klaassen. Asystował mu Memphis Depay.

Goście strzelają gola na 1:3. Asystował Depay, rezerwowy Klaasen fenomenalnym kierunkowym przyjęciem zgubił defensywę Turcji i pokonał bezradnego bramkarza.

19
9
2
7
12
74'

Burak Yilmaz miał ochotę na trzeciego gola, ale tym razem oddał bardzo zły strzał z dystansu. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

4
1
2
73'

Kiepsko wykonany ten rzut rożny i pewnie łapie piłkę Krul.

3
1
1
1
72'

2
72'

Korner dla gospodarzy.

1
2
1
2
69'
ZMIANA

Holandia. Schodzi: Donyell Malen. Wchodzi: Davy Klaassen.

1
3
2
1
3
69'
ZMIANA

Holandia. Schodzi: Kenny Tete. Wchodzi: Denzel Dumfries.

67'

Turcja zamknięta na własnej połowie, ale Holendrzy wciąż nie mają pomysłu na sforsowanie defensywy gospodarzy. A czas ucieka.

4
1
1
2
64'
ZMIANA

Turcja. Schodzi: Ozan Tufan. Wchodzi: Taylan Antalyali.

Taylan Antalyali #14
2
4
1
2
64'
ZMIANA

Turcja. Schodzi: Yusuf Yazici. Wchodzi: Caner Erkin.

Yusuf Yazici #11
1
3
1
1
63'

Tymczasem kontratak Turków... de Ligt jednak w ostatniej chwili ofiarnie blokuje strzał Ozana Tufana.

5
2
2
2
2
63'

Gospodarze rozpaczliwie wybijają piłkę z własnego pola karnego. Holandia przycisnęła.

3
1
2
2
62'
ZMIANA

Holandia. Schodzi: Marten de Roon. Wchodzi: Luuk de Jong.

62'

Dobra akcja Tete, po której strzelał Wijnaldum. Piłka odbiła się od zawodnika tureckiego i będzie rzut rożny.

1
1
1
1
60'

Strzelał Berghuis... i kolejne kontrowersje. Goście protestują, chcąc rzut karny, ale wydaje się, że tym razem zdecydowanie nie mają racji.

3
2
2
1
59'

Kolejny raz faulowany Depay i jeszcze raz przed szansą Holendrzy. Teraz jednak przewinienie miało miejsce bliżej narożnika pola karnego.

4
3
3
1
1
58'

Dobry, techniczny strzał Berghuisa z rzutu wolnego, po którym piłka o centymetry minęła bramkę. Goście o krok od gola honorowego.

4
3
2
1
1
57'

Depay faulowany tuż przed polem karnym Turcji. Holandia będzie mieć doskonałą okazję z rzutu wolnego.

4
3
54'

Dośrodkowanie Tete z prawej strony, ale pewnie wybijają piłkę Turcy. Zagrożenie oddalone tylko na moment.

2
2
52'

Żółtą kartkę otrzymał Burak Yilmaz, który w walce o piłkę łokciem uderzył przeciwnika w brzuch.

1
1
2
52'

Oglądamy podobny obraz gry, jak w pierwszej połowie. Turcja delikatnie się cofnęła, Holandia rozgrywa piłkę w środkowej części boiska.

3
2
50'

Żółtą kartkę otrzymał Georginio Wijnaldum. Uderzenie w twarz rywala. Przypadkowe, natomiast sędzia nie miał wątpliwości.

3
1
2
2
5
48'

Korner dla Holandii, dla której ta druga połowa rozpoczęła się po prostu fatalnie.

6
2
2
1
46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Hakan Calhanoglu.

TRZY DO ZERA! Holandia na kolanach! Hakan Calhanoglu miał mnóstwo miejsca przed polem karnym, popisał się mocnym i precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku i piłka zatrzepotała w siatce!