Steven Berghuis dwoi się i troi, ale już nie poprawi swojego dorobku strzeleckiego.

Sędzia główny postanowił doliczyć trzy minuty.

90'

Młody kibic wbiegł na murawę i zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie z Memphisem Depayem.

1
89'

Steven Bergwijn zatańczył z rywalem i dośrodkował. Denzel Dumfries nie zamknął akcji.

87'

Reprezentanci Holandii mają wszystko pod kontrolą i czekają na ostatni gwizdek arbitra.

85'

Czarnogóra przed szansą. Centra w pole karne i nikt nie dopadł do piłki.

85'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Steven Bergwijn.

Niebezpieczne zagranie Holendra i zasłużona żółta kartka.

84'
ZMIANA

Holandia. Schodzi: Frenkie de Jong. Wchodzi: Guus Til.

wchodzi Wchodzi
Guus Til #12
schodzi Schodzi
81'

Stefan de Vrij zapędził się pod pole karne rywali, oddał strzał i został zablokowany.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Vukcević.

Marko Vukcević #5
Czarnogóra
78'
ZMIANA

Czarnogóra. Schodzi: Aleksandar Scekić. Wchodzi: Nikola Vujnović.

Nikola Vujnović #18
Aleksandar Scekić #19
77'
ZMIANA

Holandia. Schodzi: Cody Gakpo. Wchodzi: Steven Bergwijn.

22-latek zasłużył na uznanie Louisa van Gaala.

76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cody Gakpo. Asystował mu Tyrell Malacia.

Bramka Cody'ego Gakpo ozdobą tego meczu! Debiutujący Tyrell Malacia oddał piłkę skrzydłowemu, który precyzyjnie uderzył z rogu pola karnego. Reprezentanci Czarnogóry są rozbici.

75'

Kwadrans do końca spotkania. Louis van Gaal może być zadowolony z wyniku.

73'
ZMIANA

Holandia. Schodzi: Georginio Wijnaldum. Wchodzi: Marten de Roon.

Strzelec gola zszedł z boiska. Depay przejął opaskę kapitana.

72'

Cody Gakpo uderzył prosto w Matiję Sarkicia.

1
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Georginio Wijnaldum. Asystował mu Steven Berghuis.

Kontratak gospodarzy i mamy już 3:0! Steven Berghuis obsłużył Georginio Wijnalduma, który bez trudu sfinalizował całą akcję. Matija Sarkić nie zareagował.

70'

Kolejny błąd defensywy Holendrów. Stefan Mugosa stanął oko w oko z Justinem Bijlowem i przegrał ten pojedynek.

69'

Memphis Depay wziął na celownik Dusana Lagatora. Napastnik założył "siatkę" zawodnikowi Wisły Płock.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Milutin Osmajić.

Milutin Osmajić #20
Czarnogóra
65'

Denzel Dumfries stracił piłkę przed polem karnym, lecz podopieczni Miodraga Radulovicia zaprzepaścili szansę.

1
63'
ZMIANA

Czarnogóra. Schodzi: Drasko Bozović. Wchodzi: Milos Raicković.

Milos Raicković #16
Drasko Bozović #8
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Memphis Depay. Asystował mu Cody Gakpo.

Zamieszanie pod bramką reprezentacji Czarnogóra. Piłka trafiła pod nogi Memphisa Depaya, ten nie zastanawiał się i mocno uderzył. Napastnik przełamał ręce Matiji Sarkicia.

61'

Tym razem Georginio Wijnaldum zdecydował się na strzał. Matija Sarkić wykazał się refleksem.

60'

Steven Berghuis odegrał do Georginio Wijnalduma. Kapitan Holandii mógł strzelać, ale niepotrzebnie szukał podaniem Cody'ego Gakpo.

58'

Zespół "Oranje" w dalszym ciągu jest stroną przeważającą, ale rywale są coraz groźniejsi.

56'

Błąd Tyrella Malacii mógł być katastrofalny w skutkach! Debiutant podał prosto pod nogi Stefana Mugosy, napastnik miał przed sobą pustą bramkę i fatalnie spudłował.

55'

Zawodnicy reprezentanci Czarnogóry nie potrafią wyjść z własnej połowy.

53'

Steven Berghuis uaktywnił się na prawej stronie. Skrzydłowy zszedł do środka, oddał strzał i Matija Sarkić zdołał odbić piłkę.

52'

Dośrodkowanie Memphisa Depaya i Stefan de Vrij odnalazł się w polu karnym. Bramkarz wyjaśnił sytuację.

1
51'
ZMIANA

Czarnogóra. Schodzi: Marko Vesović. Wchodzi: Marko Vukcević.

50'

Steven Berghuis bezskutecznie próbował zaskoczyć Matiję Sarkicia.

49'

Marko Vesović zderzył się z Matthijsem de Ligtem. Będzie potrzebna zmiana, Virgil van Dijk przygotowuje się do wejścia.

1
48'

48. minuta i wreszcie celny strzał reprezentacji Czarnogóry. Justin Bijlow był na posterunku po próbie Milutina Osmajicia.

46'
ZMIANA

Czarnogóra. Schodzi: Stefan Savić. Wchodzi: Marko Simić.

Koniec meczu dla kapitana Czarnogóry, który miał na koncie żółtą kartkę.

46'

Zaczęliśmy drugą odsłonę! Holandia przy piłce.

Czy reprezentacja Czarnogóry doprowadzi do remisu?
Tak
Nie
20:25

Memphis Depay jest prawdziwym specjalistą od rzutów karnych.

45'

Do końca pierwszej połowy co najmniej jedna minuta.

1
44'

Matthijs de Ligt uderzył po dośrodkowaniu z narożnika, ale piłka przeleciała obok słupka.

42'

Matija Sarkić wybiegł przed pole karne i nerwowo wybił piłkę.

41'

Kolejny pojedynek Depaya z Lagatorem. 27-latek oddał strzał i piłka minimalnie nad poprzeczką.

40'

Memphis Depay doskonale prezentuje się po transferze do Barcelony. W sezonie 2021/22 na wszystkich frontach strzelił już cztery gole.

38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Memphis Depay.

Sam poszkodowany podszedł do piłki ustawionej na jedenastym metrze. Memphis Depay pewnie uderzył i zamienił rzut karny na bramkę!

6
1
1
1
36'

Żółtą kartkę otrzymał Dusan Lagator.

Czarnogóra
2
36'

Rzut karny dla Holandii! Memphis Depay zwiódł Dusana Lagatora i piłkarz Wisły Płock powstrzymał rywala faulem.

1
35'

Reprezentanci Czarnogóry są bezradni. Holendrzy konstruują akcję przed polem karnym.

33'

Następna sytuacja gospodarzy. Matija Sarkić złapał piłkę po strzale Tyrella Malacii.

32'

To powinna być bramka dla "Oranje"! Centra Cody'ego Gakpo i Davy Klaassen mocno uderzył głową. Piłka była poza zasięgiem bramkarza, lecz odbiła się od poprzeczki.

29'

Miejscowi nie odpuszczają. Matija Sarkić wypluł piłkę przed siebie po strzale Stevena Berghuisa. Dobitka Memphisa Depaya była nieskuteczna.

28'

Holandia w ataku pozycyjnym. Davy Klaassen oddał strzał i piłka poszybowała nad poprzeczką.

26'

Adam Marusić upadł w polu karnym, lecz sędzia nie dał się nabrać. Trener Midorag Radulović miał pretensje do Jesusa Gila Manzano i został upomniany.

1
24'

Zawodnicy gości doszli do głosu, akcja toczy się na połowie Holandii.

23'

Reprezentacja Holandii ma zdecydowaną przewagę i wydaje się, że pierwsza bramka jest tylko kwestią czasu.

21'

Malacia dośrodkował z lewej strony, jednak Dumfries nie przeciął toru lotu piłki.

20'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Savić.

Kapitan reprezentacji Czarnogóry będzie pauzował w następnym meczu.

19'

Niesamowite zamieszanie w polu karnym Czarnogóry. Obrońcy rozpaczliwie wybili piłkę.

18'

Mamy pierwszy celny strzał! Memphis Depay kropnął z dystansu i Matija Sarkić odbił piłkę na rzut rożny.

17'

Davy Klaasssen po raz kolejny zmarnował akcję Holendrów. To nie  jest jego dzień.

15'

Niebezpiecznie pod polem karnym gości. Dogranie Stevena Berghuisa i Davy Klaasen został zatrzymany.

13'

Tyrell Malacia powstrzymał atak reprezentacji Czarnogóry.

11'

I kolejna próba. Strzał Tyrella Malacii został zablokowany.

10'

Memphis Depay spróbował uderzenia zza pola karnego. Bramkarz rywali nawet nie musiał interweniować.

8'

Denzel Dumfries ruszył prawą stroną, jednak sędzia odgwizdał faul na Milutinie Osmajiciu.

6'

Jest odpowiedź przyjezdnych. Risto Radunović dostrzegł Milutina Osmajicia, a ten strzelił obok słupka.

4'

Memphis Depay znalazł lukę w defensywie Czarnogórców i podał do Davy'ego Klaassena. Pomocnik nie zdołał opanować piłki w polu karnym.

3'

Matthijs de Ligt zagrał z głębi pola i Matija Sarkić przechwycił piłkę.

2'

Początek spotkania i Holendrzy rozgrywają akcję od tyłu. Frenkie de Jong ma być reżyserem gry gospodarzy.

20:25

Holenderscy kibice zgromadzili się na trybunach stadionu PSV Eindhoven.

20:25

W składzie Czarnogóry Dusan Lagator z Wisły Płock. Jest też Marko Vesović, który do niedawna był związany z warszawską Legią.

20:25

Odważna decyzja van Gaala. Dzisiaj Tyrell Malacia zadebiutuje w seniorskiej kadrze.

20:25

Holandia podejmie Czarnogórę w meczu 5. kolejki grupy G. Obecnie na fotelu lidera tabeli znajduje się Norwegia. Kibice "Oranje" czekają na pierwsze zwycięstwo po powrocie Louisa van Gaala. Początek zaplanowany jest na godz. 20:45.