Gibraltar. Schodzi: Graeme Torrilla. Wchodzi: Aymen Mouelhi.

schodzi Schodzi
Graeme Torrilla #22
1
86'

Gol! Strzelił Donyell Malen. Asystował mu Memphis Depay. Depay do Malena, a ten precyzyjnym strzałem z ośmiu metrów podwyższył prowadzenie Holendrów. 6:0!

4
3
2
1
2
82'

Piłkę tuż sprzed linii bramkowej wybił obrońca. Niepewnie w bramce zachował się Banda.

1
1
82'

Gospodarze pod polem karnym Gibraltaru polują na kolejne bramki. Pięć to zbyt mało, aby być w pełni zadowolonym.

2
80'

Gibraltar. Schodzi: Liam Walker. Wchodzi: Mohamed Badr.

Mohamed Badr #8
Liam Walker #10
78'

Holandia. Schodzi: Noa Lang. Wchodzi: Donyell Malen.

Noa Lang #7
78'

Kolejna akcja Oranje, ale nikt do piłki pięć metrów przed bramką nie doszedł.

1
1
75'

Gol! Strzelił Arnaut Danjuma. Asystował mu Wout Weghorst. Dogranie w pole karne, Weghorst głową zgrał piłkę, a Danjuma z kilku metrów wpakował ją do siatki. 5:0!

74'

Holendrzy grają w końcu szybciej i szukają piątej bramki. Okazji jednak mają niewiele.

71'

Banda złapał piłkę, Wijnaldum wybił mu ją i sędzia przerwał grę.

70'

Zakotłowało się na przedpolu gości, ale Holendrzy ostatnio oddają niewiele uderzeń.

1
68'

Bandę bolała noga, ale już wszystko w porządku. Możemy grać.

66'

Banda usiadł na murawie. Bramkarz ma problem i potrzebuje pomocy medycznej.

63'

Efektowna akcja Danjumy, ale w końcowej fazie zabrakło mu dokładności. Piłka przeleciała obok słupka.

62'

Gibraltar. Schodzi: Reece Styche. Wchodzi: Lee Cascario.

Lee Cascario #7
Reece Styche #9
komentarz

58'

Już od kilku minut Holendrzy nie zagrozili gościom. Słabszy fragment w wykonaniu Oranje.

55'

Gra przeniosła się w okolice środka pola. Holendrzy już nie kwapią się do zdecydowanego natarcia.

52'

Kolejny raz Banda na posterunku. Bramkarz odbił strzał Stevena Berghuisa.

1
1
51'

Depay zbyt głęboko dośrodkował z rzutu rożnego. Piłka padła łupem Bandy.

48'

Gol! Strzelił Denzel Dumfries. Asystował mu Noa Lang. Lang dośrodkował z lewej strony pola karnego, a Dumfries głową z pięciu metrów trafił na 4:0!

Holandia
Asysta:
Noa Lang #7
1
1
1
46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę!

46'

Gibraltar. Schodzi: Jamie Bosio. Wchodzi: Kian Ronan.

Kian Ronan #17
Jamie Bosio #2
46'

Gibraltar. Schodzi: Joseph Chipolina. Wchodzi: Ethan Britto.

Ethan Britto #20
Joseph Chipolina #3
20:32

45+3'

Gol! Strzelił Memphis Depay. Tym razem Holender uderzył w środek i jest 3:0!

1
1
1
45+3'

Sędzia podbiegł do monitora, a po chwili wskazał na rzut karny!

1
45+1'

Kolejny raz konsultacja z VAR-em. Zagranie ręką w polu karnym gości. Co na to sędzia?

45'

Sędzia doliczył minutę.

45'

Davy Klaassen wykończył akcję strzałem z ok. 11 metrów, ale ponad poprzeczką!

1
43'

Po dograniu z rogu strzał głową Banda wybił na kolejny korner.

42'

Georginio Wijnaldum uderzył płasko z pola karnego. Bramkarz na posterunku.

1
42'

Przed przerwą Holendrzy chcą zdobyć jeszcze jednego gola. Oranje przyspieszyli swoje akcje.

39'

Kolejny raz na spalonym zawodnik Holandii. Tym razem Steven Berghuis.

36'

I pech! Uderzenie Walkera trafiło w mur, po chwili strzał Valarino był niecelny. Dodatkowo zawodnik gości był na spalonym.

35'

O! PIERWSZA akcja gości i będzie rzut wolny z ok. 30 metrów. Zobaczymy strzał przyjezdnych!

34'

95% czasu piłka znajduje się pod polem karnym Gibraltaru. Goście jeszcze nie byli pod bramką Holendrów.

31'

Nie zmienia się obraz meczu. Holendrzy cały czas w ataku. Gibraltar broni się.

20:32

29'

Kolejna próba Wijnalduma. strzał z siedmiu metrów został w ostatnim momencie zablokowany!

2
28'

Z woleja przymierzył Georginio Wijnaldum. Do bramki zabrakło kilku metrów.

25'

Virgil van Dijk wstrzelił piłkę na piąty metr, ale Georginio Wijnaldum do niej nie doszedł.

23'

Ucierpiał Depay, Holender potrzebuje chwili na dojście do siebie.

1
1
1
21'

Gol! Strzelił Memphis Depay. Asystował mu Davy Klaassen. Rozmontowana defensywa gości. Zagranie do Klaassena, ten do Depay'a, który z bliska do siatki na 2:0!

19'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Memphis Depay! Depay zlekceważył bramkarza! Uderzył z tzw. kroku, Banda wyczuł intencje i obronił!

5
6
1
5
3
18'

Żółtą kartkę otrzymał Graeme Torrilla.

Gibraltar
1
18'

Rzut karny dla Holendrów!

2
1
1
1
17'

Sędzia biegnie do monitora. Wcześniej doszło do zagrania ręką w polu karnym Gibraltaru.

17'

Piłka w bramce gości po strzale Langa, ale wcześniej był spalony.

1
15'

Lang znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale strzał z ostrego kąta nie poleciał w kierunku bramki.

13'

I znowu rzut rożny dla Oranje. Dośrodkowanie na piąty metr, ale bramkarz tym razem wybił piłkę.

10'

Akcja gospodarzy przerwana. Sędzia dostrzegł spalonego.

1
1
9'

Gol! Strzelił Virgil van Dijk. Asystował mu Memphis Depay. Kolejny rzut rożny dla Holendrów. Depay na bliższy słupek do nadbiegającego van Dijka, a ten z pięciu metrów do siatki na 1:0!

6'

Holendrzy z piłką w okolicach środka pola. Goście cały czas nie zamierzają konstruować swoich akcji. Oni chcą przetrwać.

1
4'

Depay biegł z piłką wzdłuż pola bramkowego, strzał prawą nogą został przyblokowany. Będzie rzut rożny.

1
3'

Dośrodkowanie w pole karne, piłkę pewnie złapał Banda.

1
2'

I już goście całym zespołem we własnym polu karnym. Holendrzy we frontalnym ataku.