Liga Mistrzów: Ćwierćfinały, rewanże
14 kwi 2021 21:00
90+3'

Utrzymują się przy piłce zawodnicy Manchesteru City. Nic już nie odbierze im awansu do półfinału Ligi Mistrzów.

16
9
3
3
14
90+1'

Sędzia doliczył cztery minuty.

8
1
2
6
3
89'

Emre Can przedryblował Kevina De Bruyne i po chwili oddał strzał zza pola karnego. Futbolówka poleciała wysoko nad bramką.

8
2
1
1
88'

. Schodzi: Riyad Mahrez. Wchodzi: Raheem Sterling.

87'

Zepsuta kontra Manchesteru City. W pewnym momencie goście byli w sytuacji trzech na jednego. Złe podanie Phila Fodena i piłka przejęta przez defensorów rywali.

2
2
5
10
85'

Próba kontry Manchesteru City. Prostopadłe podanie przejęte przez defensorów Borussii Dortmund.

1
2
1
2
6
84'

Próba ataku pozycyjnego w wykonaniu Borussii Dortmund. Niedokładne podanie jednego z zawodników gospodarzy i piłka przejęta przez The Citizens.

7
4
2
6
82'

Ołeksandr Zinczenko oddał mocny strzał z dalekiej odległości jednak w sam środek bramki.

2
2
1
4
3
81'

Borussia Dortmund. Schodzi: Mateu Jaume Morey Bauza. Wchodzi: Steffen Tigges.

wchodzi Wchodzi
Steffen Tigges #27
schodzi Schodzi
Mateu Jaume Morey Bauza #2
2
1
80'
80'

Zawodnicy Borussii Dortmund odebrali piłkę na połowie rywali. Strzał zza pola karnego oddał Erling Haaland. Futbolówka poleciała wysoko nad bramką.

10
6
4
1
16
78'

Zbyt krótkie dośrodkowanie Thorgana Hazarda z rzutu wolnego. Piłkę wybija Kevin De Bruyne.

6
5
2
3
6
75'

Gol! Strzelił Phil Foden. Mocny, precyzyjny strzał młodego Anglika. Piłka odbiła się jeszcze od słupka. Bramkarz wicemistrzów Niemiec nie zdążył zareagować i mamy 1:2.

Manchester City
64
33
14
27
46
75'
74'

Indywidualna akcja Kevina De Bruyne. Przedryblował dwóch piłkarzy belgijski pomocnik i uderzył na bramkę Marwina Hitza. Strzał z trudnością wybronił golkiper gospodarzy.

5
3
3
8
3
73'

Uspokoiła się gra na Signal Iduna Park. Utrzymują się przy piłce zawodnicy The Citizens.

8
3
4
4
2
69'

Dośrodkowanie Marco Reusa z rzutu wolnego. Do piłki najwyżej wyskoczył Mats Hummels. Jego strzał przeleciał tuż nad bramką rywali.

6
2
3
4
4
68'

Borussia Dortmund. Schodzi: Ansgar Knauff. Wchodzi: Giovanni Reyna.

Ansgar Knauff #36
1
2
2
1
2
68'

Ładnie poklepali w środku pola zawodnicy Manchesteru City. Piłka odebrana przez piłkarzy Borussii Dortmund. Jude Bellingham faulowany przy linii bocznej.

4
1
2
2
3
65'

Ładnie zabrał się z piłką Riyad Mahrez. Algierczyk wystawił piłkę Ilkayowi Gundoganowi, który oddał niecelny strzał zza linii pola karnego.

2
2
3
5
5
64'

Faul w środku pola Ilkaya Gundogana.

5
3
9
6
5
63'

Podłączył się do akcji Kyle Walker. Anglik został popchnięty przez Marco Reusa. Piłka wyszła za linię boczną, a ostatni dotknął ją obrońca Manchesteru City. Piłka dla gospodarzy.

6
4
4
3
7
61'

Riyad Mahrez dośrodkował wprost w ręce golkipera wicemistrzów Niemiec.

9
5
3
3
7
60'

Kontra Borussii Dortmund, którą zapoczątkował Erling Haaland. Strzał Mahmouda Dahoud z bliskiej odległości zablokowany.

9
6
4
5
5
58'

Wbiegł w pole karne Kevin De Bruyne. Mocno niecelny strzał Belga otarł się jeszcze o nogę zawodnika gospodarzy. Rzut rożny dla The Citizens.

10
4
2
6
7
55'

Po weryfikacji VAR sędzia nie zmienił decyzji. Jedenastkę na bramkę z łatwością zamienił Riyad Mahrez. Choć bramkarz gospodarzy wyczuł kierunek.

60
38
12
36
81
53'

Wciąż czekamy na decyzję sędziów.

24
10
15
13
13
52'

Rzut karny dla Manchesteru City! Piłkę ręką w polu karnym zagrywał Emre Can.

34
27
11
27
53
51'

Niebezpieczne dośrodkowanie Zinczenko. Piłkę nad poprzeczką przeniósł bramkarz gospodarzy.

5
4
3
8
7
49'

Dobrze ustawieni defensorzy wicemistrzów Niemiec wybijają piłkę.

7
7
2
8
7
48'

Od samego początku atakuje Manchester City. Rzut rożny dla angielskiego zespołu.

9
7
2
2
5
46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

3
3
2
1
3
44'

Próbował przedryblować rywala Ołeksandr Zinczenko. Defensorzy gospodarzy wybijają piłkę spod nóg Ukraińca.

19
12
3
5
5
42'

Strzał Mahmouda Dahoud zablokowany.

12
11
3
3
10
41'

Fauluje w środku pola Ilkay Gundogan. Nie może pogodzić się z decyzją arbitra doświadczony pomocnik.

15
11
4
4
5
40'

12
39'

Próba szybkiej akcji gospodarzy. Dośrodkowanie z prawej strony złapane przez Edersona.

13
9
2
2
5
38'

Strzał głową Ołeksandra Zinczenki! Piłka złapana przez bramkarza Borussii Dortmund.

13
9
2
2
7
36'

Strata Erlinga Haalanda przy linii bocznej. Kontra Manchesteru City. Podanie do podłączającego się Zinczenki. Dośrodkowanie ukraińskiego obrońcy przecięte przez defensorów wicemistrzów Niemiec.

10
12
3
3
11
35'

Dośrodkowanie w pole karne Borussii Dortmund. Piłkę łapie Marwin Hitz.

16
10
2
2
7
34'

Ostry wślizg Jude Bellinghama w środku pola. Sędzia odgwizduje faul.

9
9
5
4
6
32'

Fantastyczna okazja dla Riyada Mahreza! Algierczyk przyjął piłkę w polu karnym i oddał strzał z bliskiej odległości. Dobrze interweniował Marwin Hitz.

16
12
4
3
2
31'

Podłączył się do akcji Ołeksandr Zinczenko, który dośrodkowywał w pole karne. Podanie nie znalazło adresata.

9
11
2
2
2
29'

Centro-strzał Kevina De Bruyne z rzutu wolnego. Piłkę głową wybija Marco Reus.

14
12
4
3
5
28'

Przebiegł z piłką kilkanaście metrów Rodri. Zawodnik gości faulowany przy linii końcowej w pobliżu pola karnego rywali.

10
8
2
6
9
28'

Chwilę spokoju mają obrońcy Borussii Dortmund. Jude Bellingham leży na murawie po uderzeniu łokciem.

10
8
2
3
6
26'

Mogło być 1:1! Kevin De Bruyne odebrał piłkę przed polem karnym rywali. Belg oddał strzał, który wylądował na poprzeczce.

12
8
11
4
7
25'

Znów dobrze ustawieni obrońcy wicemistrzów Niemiec. Strzał Kyle'a Walkera wysoko nad bramką.

11
8
2
2
6
24'

Dośrodkowanie na bliższy słupek. Próbował zgrywać piłkę Rodri. Futbolówka wybita przez defensorów Borussii Dortmund. Kolejny rzut rożny dla The Citizens.

10
8
1
2
5
23'

Akcja Manchesteru City po prawej stronie. Rzut rożny dla gości.

8
7
4
1
4
22'

Próba indywidualnej akcji Riyada Mahreza. Algierczyk zatrzymany i od autu rozpocznie Borussia Dortmund.

11
10
3
2
4
21'

Próbował zejść do środka Zinczenko. Piłkę odbierają mu jednak defensorzy gospodarzy.

15
9
4
1
4
19'

Próbowali szybkiej kontry piłkarze Manchesteru City - bez rezultatów.

18
14
1
2
7
17'

Rozkręciła się Borussia Dortmund! Strzał Marco Reusa zablokowany.

22
13
3
6
6
15'

Gol! Strzelił Jude Bellingham. I mamy 1:0! Prostopadłe zagranie w stronę Erlinga Haalanda. Norweg wycofał do Mahmouda Dahoud, którego uderzenie zostało zablokowane. Piłka wpadła pod nogi Jude Bellinghama. Strzał młodego Anglika nie do obrony.

127
49
17
19
29
14'

Poklepali w środkowej strefie boiska zawodnicy gości. Niedokładne podanie jednego z piłkarzy Manchesteru City i od autu rozpocznie Borussia Dortmund.

12
9
2
5
4
12'

Znów podanie prostopadłe w stronę Marco Reusa. Piłkę łapie Ederson.

8
7
5
2
9
10'

Manuel Akanji szukał wysokim podaniem Marco Reusa. Piłkę przejął jednak jeden z defensorów Manchesteru City.

11
9
1
2
7
9'

Niemałe problemy z wyprowadzeniem piłki ze swojej połowy mają piłkarze niemieckiego zespołu.

11
8
2
2
3
7'

Tym razem akcja Borussii Dortmund. Podanie do Mahmouda Dahoud, który znajdował się przed polem karnym. Piłkarz gospodarzy mocno uderzył jednak w sam środek bramki.

10
7
2
3
5
6'

Spokojnie rozgrywają piłkę zawodnicy gości. Kevin De Bruyne dośrodkowywał w pole karne. Defensorzy wicemistrzów Niemiec wybijają futbolówkę.

10
8
1
1
1
4'

Wysoki pressing Manchesteru City. Od autu rozpocznie Borussia Dortmund.

10
6
2
2
2
2'

W ofensywie Borussia Dortmund. Marco Reus złapany na spalonym.

8
6
3
6
5
1'

Ostra walka w środku pola na początku spotkania. Fauluje Bernardo Silva.

10
6
1
1
1
Kto awansuje do półfinału Ligi Mistrzów?