Liga Mistrzów: Ćwierćfinały, rewanże
14 kwi 2021 21:00
90+2'

Prosta strata Realu w okolicach pola karnego. Thiago zagrał do Salaha, a ten nie dość, że nie oddał strzału, to jeszcze od niego ostatniego odbiła się piłka.

5
8
1
2
6
90+1'

Bardzo nieudane dośrodkowanie Diogo Joty. Grę od własnej bramki wznowi Courtois.

4
1
6
90'

Minimum cztery minuty doliczone przez sędziego.

3
1
1
89'

Mnożą się dośrodkowania w wykonaniu Liverpoolu, ale brakuje aktywności w polu karnym. Nie ma ataku na piłkę, wszyscy stoją. Chyba przestali już wierzyć w awans gospodarze. Potrzebują dwóch bramek.

3
6
2
1
87'

Niezła próba Thiago, prostopadłe podanie do Robertsona, ale ten nie opanował piłki. Kolejna zaprzepaszczona okazja gospodarzy.

5
6
3
5
6
85'

Miękkie dośrodkowanie w pole karne Realu, ale pewnie łapie piłkę Courtois. Nie ma elementu zaskoczenia ze strony Liverpoolu.

4
2
2
3
5
Czy Liverpool strzeli choć jednego gola?
2
3
3
82'

Real Madryt. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Isco.

82'
81'

Benzema wygrał pojedynek w powietrzu, uderzył po koźle, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

3
2
3
3
3
80'

Błąd Fabinho, Rodrygo zagrywał wzdłuż pola karnego, ale zdążył z interwencją Phillips. Teraz rzut rożny dla Realu.

3
1
1
2
2
80'

Trącił piłkę Phillips, jednak nie był to nawet celny strzał. Futbolówka w rękach Courtois.

3
2
1
1
3
79'

Rzut rożny dla Liverpoolu.

2
5
2
4
3
79'

Próba kontry ze strony Rodrygo, ale rezerwowy gości przegrał pojedynek fizyczny z Alexandrem-Arnoldem.

2
2
2
3
1
78'

Liverpool bije głową w mur. Real jest dobrze zorganizowany w defensywie i co chwilę wybija z rytmu gospodarzy.

9
3
2
3
3
75'

Diogo Jota blokuje strzał Asensio i będzie rzut rożny dla Realu.

4
7
3
2
7
73'

Valverde przechodzi na środek pomocy, z kolei Odriozola zajmuje miejsce na prawej stronie defensywy.

5
2
3
2
4
72'
72'
3
2
5
2
3
71'

Nacho faulowany przez Fabinho we własnym polu karnym. Sędzia wzywa służby medyczne na boisko.

2
2
4
3
5
70'

Indywidualna akcja Diogo Joty, ale strzał tylko w boczną siatkę.

3
2
2
2
3
69'

Znowu przypadek rządzi na boisku. Piłka spadła pod nogi Firmino, ten od razu zdecydował się na uderzenie, ale ponownie na drodze strzału stanął Militao.

3
4
4
2
6
68'

Piłka przypadkowo trafiła w polu karnym do Salaha, ale Egipcjanin zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i finalnie został zablokowany.

4
3
3
2
4
67'

Dośrodkowanie Alexandra-Arnolda, ale zamykający akcję na dalszym słupku Diogo Jota nie trafił w bramkę.

5
2
2
2
4
66'

Ależ znakomite podanie na wolne pole do Viniciusa. Ten jednak przegrał pojedynek z Alissonem. Była jeszcze okazja na dobitkę dla Benzemy, jednak ponownie szybszy był bramkarz gospodarzy.

5
4
5
4
2
65'

Rzut rożny dla gospodarzy, ale łatwo radzą sobie z tym zawodnicy Królewskich.

4
2
3
3
3
65'

Zdecydowanie mniej ciekawy okres meczu. Real czeka na swoją szansę w kontrataku, choć i tak nie atakuje zbyt dużą liczbą piłkarzy. Liverpool niby w ataku pozycyjnym, ale niewiele z tego wynika.

4
2
2
2
2
62'

Celebrują każde wznowienie gry zawodnicy Realu. Im się nie spieszy. Mają korzystny wynik. Zawodnicy Liverpoolu są coraz bardziej zdenerwowani.

6
6
4
5
5
60'

Liverpool FC. Schodzi: Ozan Kabak. Wchodzi: Diogo Jota.

6
5
6
5
6
60'
59'

Żółtą kartkę otrzymał Nathaniel Phillips.

6
5
5
6
6
58'

Thiago Alcantara jest już przygotowany do wejścia na boisko.

6
4
5
3
4
57'

Szybko rozegrany aut przez Liverpool, momentalnie na strzał z dystansu zdecydował się Firmino, ale piłka przeleciała wyraźnie nad bramką.

4
4
4
4
4
54'

Ależ pograli teraz Benzema i Mendy. Akcja dwóch Francuzów, zagrania na jeden kontakt, ale w ostatniej chwili ofiarnie interweniował Milner.

9
8
7
3
4
52'

Po okresie chaotycznej gry piłkę w polu karnym otrzymał Benzema, ale miał problemy z przyjęciem i nie udało mu się wypracować sytuacji strzeleckiej.

6
6
5
5
4
49'

Płaskie dośrodkowanie Valverde, ale Phillips wyjaśnia sytuację dalekim wybicie.

4
4
4
3
2
48'

Dośrodkowanie z prawej strony prosto na głowę Firmino, ale ten strzelił obok bramki! Liverpool przycisnął, tak jak na początku pierwszej połowy.

6
5
3
3
7
46'

Zaskakujący strzał Firmino z ostrego kąta i świetnie broni Courtois!

2
4
3
2
5
46'

20:09

Liverpool wygrał zaledwie dwa z ostatnich trzynastu meczów z hiszpańskimi drużynami. Dwa zremisował i aż dziewięciokrotnie przegrał.

2
3
1
1
2
20:09

Piłkarze wracają na boisko. Za moment początek drugiej połowy. W przerwie intensywnie rozgrzewał się m.in. Thiago Alcantara.

1
1
2
1
3
45+2'

Korner dla Liverpoolu.

5
2
3
2
3
45+1'

Mane upadł w polu karnym po rzekomym kontakcie z Valverde, ale sędzia pokazał, że nie ma mowy o przewinieniu.

4
4
4
1
9
45'

Dwie minuty doliczone przez sędziego.

1
5
1
5
5
45'

Szanują piłkę goście. Liverpool musi biegać i próbować ją odebrać.

6
5
2
4
6
42'

Nieprawdopodobne jak mylą się zawodnicy Liverpoolu! Wijnaldum miał znakomitą okazję, ale uderzył niecelnie!

7
2
2
5
10
41'

Niecelny strzał Salaha z piętnastu metrów. Kolejny raz Liverpool nie wykorzystał dobrej sytuacji po kontrataku.

6
3
3
3
4
39'

Kolejna centra w wykonaniu Alexandra-Arnolda, jednak Valverde mógł spokojnie odegrać piłkę do Courtois. Nie było ataku żadnego z zawodników Liverpoolu.

4
3
2
4
4
38'

Drzemka defensywy Realu. Alexander-Arnold zagrał lewą nogą w kierunku dalszego słupka, nikt nie przeciął tego dośrodkowania, a minimalnie spóźniony był Mane. Zabrakło metra, by Liverpool cieszył się z bramki.

2
3
5
3
7
36'

Piękna sztuczka techniczna Viniciusa, który przerzucił sobie piłkę nad Kabakiem, ale później za daleko ją sobie wypuścił i "wyjechał" poza boisko.

2
4
2
3
4
35'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Milnera i pewnie łapie piłkę Courtois.

4
1
1
1
5
32'

Za wolno gra Liverpool. Real zawsze zdąży się wrócić. Królewscy bronią bardzo głęboko całym zespołem. Ich postawę determinuje jednak wynik pierwszego meczu.

6
3
3
2
5
30'

Kolejny raz bardzo łatwo stracił piłkę Valverde. Nie jest to najlepszy mecz w jego wykonaniu.

3
3
2
4
6
29'

Gospodarze w ciągu minuty mieli dwie doskonałe okazje do kontrataku, ale zawiodło ostatnie podanie. Bardzo łatwo przejmowali piłkę zawodnicy Realu.

4
1
2
2
3
28'

Real bardzo długo rozgrywał akcję, ale wreszcie nieudanym przerzutem popisał się Kroos i piłka opuściła boisko.

2
5
1
1
1
25'

Żółtą kartkę otrzymał Andrew Robertson. Wydaje się, że za protesty.

4
1
1
1
7
25'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro. Rewanż na Milnerze. Ostry, agresywny wślizg przy linii bocznej.

Real Madryt
8
5
1
2
24'

Brazylijczyk utyka, ale raczej będzie mógł kontynuować grę.

1
2
1
1
23'

Fabinho brzydko faulował Casemiro. Konieczna jest przerwa w grze.

2
1
4
4
1
22'

Mendy przechwycił piłkę, od razu uruchomił Viniciusa z lewej strony. Ten szukał dośrodkowaniem Benzemy, lecz został zablokowany. Można było lepiej rozwiązać ten atak.

3
3
1
1
2
20'

Fatalny błąd Kabaka, który stracił piłkę na rzecz Benzemy. Francuz popędził lewą flanką, wreszcie po jego zagraniu i rykoszecie słupek uratował Liverpool! Po chwili jeszcze z dystansu strzelał Vinicius, jednak bez problemów złapał futbolówkę Alisson.

3
2
2
4
18'

Kabak zdołał oddać strzał głową, jednak piłka poszybowała wyraźnie nad poprzeczką.

3
6
2
2
3
17'

Mane faulowany przez Viniciusa parę metrów od bocznej linii pola karnego. Będzie dobra okazja dla gospodarzy.

2
1
1
16'

Kwadrans spotkania za nami. Intensywny początek Liverpoolu, ale od paru minut gra toczy się głównie w środku pola.

4
1
1
2
2
15'

Wreszcie nieco dłużej mogą rozegrać piłkę goście z Madrytu.

6
1
1
3
4
13'

Na spalonym Mane po zagraniu Arnolda z prawej strony. Nieźle do tego momentu wyglądał ten kontratak Liverpoolu.

1
1
3
1
2
11'

Piękny strzał Milnera z dystansu i fantastycznie interweniował Courtois.

7
4
1
2
3
11'

Zdecydowana przewaga Liverpoolu w pierwszych dziesięciu minutach, ale tego należało się spodziewać. Gospodarze mają od odrobienia dwa gole sprzed tygodnia.

5
2
1
1
3
10'

Kombinacyjne rozegranie rzutu rożnego, miękka wrzutka w wykonaniu Modricia, ale na spalonym złapany został Benzema.

4
4
2
3
3
9'

Wreszcie odpowiedź przyjezdnych. Modrić oddał strzał zza pola karnego, piłka minęła jednak bramkę. Był rykoszet i mamy rzut rożny.

3
3
1
1
2
8'

Faulowany Benzema we własnym polu karnym, a oprócz tego nieco ucierpiał w tej sytuacji Militao.

1
2
2
8'

Kolejny rzut rożny dla Liverpoolu. Wcześniej Real miał szansę na kontratak, ale niedokładnie podawał Kroos.

1
1
2
6'

Szybko rozegrany ten stały fragment gry, ale nie udało się stworzyć zagrożenia pod bramką Realu.

1
3
3
1
6'

Korner dla gospodarzy.

2
1
1
5'

Dobry pressing Liverpoolu, po którym trochę pogubił się Mendy. Real stracił piłkę przed własnym polem karnym, ale ostatecznie udało się zażegnać niebezpieczeństwo.

3
1
3'

I kolejny atak Liverpoolu. Łatwo ograny Valverde na lewej stronie, Mane zagrał płasko w pole karne, jednak żaden z kolegów nie zdołał zamknąć tej akcji.

1
1
2
2
2'

Ależ szansa dla gospodarzy! Długie zagranie do Mane, ten odegrał do lepiej ustawionego Salaha, który jednak nie potrafił pokonać Courtois z paru metrów! To mogło być wyborne otwarcie.

2
5
2
3
2'

Chwila przerwy dla Benzemy, który ucierpiał w jednym ze starć. Gra przerwana.

2
3
4
4
3
1'

Real na biało, Liverpool w czerwonych strojach.