90+4'

Jeszcze Rodri głową i Kepa odbija niepewnie na bok!

1
90+3'

Pulisic i gol, ale nieuznany! Świetnie minął rywali, ładnie strzelił, ale Amerykanin spalił akcję.

2
1
1
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Aymeric Laporte.

Manchester City
4
1
1
1
90'

Ruszył czas doliczony. Jeszcze pogramy co najmniej 5 minut.

1
1
2
1
90'

Żółtą kartkę otrzymał Cesar Azpilicueta.

88'

Chelsea FC. Schodzi: Thiago Silva. Wchodzi: Kurt Zouma.

88'

Silva potrzebuje pomocy medycznej.

1
85'

Kuleje Thiago Silva, ale jeszcze steruje obroną. Chelsea mocno schowana, City nie ma pomysłu na grę.

1
1
1
1
84'

Jesus pod presją w polu karnym, musi cofać. Jest Sterling, ale fatalnie przestrzelił... Jesus na dodatek spalił akcję przy dośrodkowaniu.

2
1
1
83'

Thiago Silva, kolejne świetne wybicie. Szef w obronie dziś.

1
1
82'

Rodri z dystansu, rykoszet i łapie to Kepa!

1
1
1
79'

VAR sprawdzał zagranie ręką Azpilicuety w polu karnym. Na szczęście dla Hiszpana nie podytkowano rzutu karnego.

2
79'

Chelsea FC. Schodzi: Timo Werner. Wchodzi: Kai Havertz.

76'

Kontra CFC, pędzi Werner sam, mija dwóch, trzech rywali, ale strzela prosto w Steffena!

1
1
1
73'

Mocno przedłuża akcję City, ale nie ma wbić piłki w pole karne. Sterling próbuje wypuścić Cancelo, ale psuje proste zagranie...

2
1
2
70'
70'

Żółtą kartkę otrzymał Fernandinho.

1
2
69'

CIasno na prawej flance, City nie ma, jak rozegrać. Nie ma też, jak się przepchać pod bramkę. Słaby mecz Manchesteru.

3
3
2
2
2
65'

Mocna piłka od Cancelo na pole karne, ale nie miał szans Rodri, żeby do niej doskoczyć.

1
1
1
64'

Ruediger był opatrywany przez lekarzy po wcześniejszym starciu, ale może kontynuować grę.

1
2
61'

Chelsea nic sobie nie robi z pressingu City, ma kolejną akcję.

1
1
59'

Katastrofalny błąd Diasa, Ziyech sam na sam i świetnie zatrzymuje go Steffen! Jeszcze pędzi Werner i czysty wślizg Diasa! Ryzykował sprokurowanie rzutu karnego!

2
2
2
1
1
55'

Gol! Strzelił Hakim Ziyech. Asystował mu Timo Werner. Urwał się Werner lewą stroną, zagrał płasko w pole karne. Ziyech wyprzedził Diasa, Steffen nie zdążył wrócić i Marokańczyk wpakował piłkę do pustej siatki!

11
3
1
3
2
51'

Foden na głowę Jesusa i gdyby nie interwencja Jamesa, Brazylijczyk zdobyłby gola! Tak po rykoszecie piłkę ma Kepa.

1
48'

Manchester City. Schodzi: Kevin De Bruyne. Wchodzi: Phil Foden. To nie był dobry mecz Belga. Chciał jeszcze spróbować rozbiegać, zagrać, ale nie ma co ryzykować.

47'

De Bruyne siadł na murawie. Jakieś problemy zdrowotne, chyba nie będzie mógł dalej grać. Są przy Belgu lekarze. Jakiś problem z kostką.

1
2
1
1
czas Druga połowa
45'

Uwaga, Fernandinho głową, ale nad poprzeczką.

44'

De Bruyne miękko na Torresa, ten musi wziąć 3 rywali na siebie. Wpada Zinczenko, szybka piłka, ale będzie tylko korner dla lidera Premier League.

1
1
40'

Strzałów tyle samo po obu stronach - celnych i w ogóle. Jednak gra nie jest porywająca, dość statyczna, szarpana, mało płynna.

1
1
35'

Rajd Ziyecha lewą stroną, dopadł go jednak Rodri i wyłuskał piłkę.

1
1
2
1
1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Reece James.

1
1
1
1
1
34'

Wybita piłka, ale Chelsea się utrzymuje. James z dystansu, ale obok bramki. Pomysł dobry, jakość gorsza. Strzelał słabszą nogą z konieczności.

2
1
2
2
1
32'

Teraz wejście Wernera w pole karne, ale zatrzymany tuż przed bramką. Będzie rzut rożny.

1
1
2
1
1
28'

Manchester City nie jest w stanie wyjść z własnej połowy. Środek pola nie istnieje. Ale Chelsea nie jest w stanie zagrać dobrej piłki do Wernera.

2
2
2
2
1
22'

Dośrodkowanie Chilwella w poszukiwaniu Wernera, ale rykoszet ratuje City. Będzie korner.

2
2
2
1
2
19'

Świetna centra od Jamesa, Chilwell z woleja i to powinna być bramka, a posłał piłkę daleko od słupka!

1
1
1
17'

Mount teraz indywidualnie, ale zablokowany.

1
15'

Ma problem City, by wejść w pole karne. Sterling popełnia proste błędy w rozegraniu, obrona CIty dobrze zagęszcza strefę przed polem karnym.

1
1
1
10'

Kontra City, Gabriel Jesus próbuje z dystansu, ale strzela prosto do rąk Kepy.

1
1
1
10'

W ataku pozycyjnym Chelsea, City musi gonić za piłką.

1
7'

Chilwell na Ziyecha, ale Laporte uprzedza rywala. Akcja bardzo podobna do wcześniej, dwa szybkie podania i jesteśmy pod polem karnym.

1
6'

Ziyech i gol! Ale bramka jednak nieuznana. Timo Werner wcześniej spalił akcję.

1
1
3'

Na razie to City gra piłką, Chelsea musi wypychać z własnej połowy. Nie ma jednak podejścia pod bramkę.

1
czas Start meczu
18:24

Obie ekipy już na murawie, ale jeszcze pora na minutę ciszy dla księcia Filipa. Dziś odbył się jego pogrzeb.

2
1
Kto wygra mecz?
Chelsea
1
18:24

Sędziować będzie Mike Dean. Wembley za to dziś puste, a jutro test z kibicami. Leicester - Southampton obejrzy 20 tys. kibiców.

2
18:24

Manchester City wciąż ma szansę na poczwórną koronę. Dziś może wykonać kolejny krok. Chelsea za to uratowała sezon po zmianie trenera i chce zakończyć go z przytupem.

2
1
18:24

To chyba najważniejszy test dla obu zespołów przed półfinałami LM. Chelsea kontra Manchester City na Wembley, czyli półfinał Pucharu Anglii. Dzień dobry, zapraszamy na relację!