Radosław Majecki pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Bezpańską piłkę opanował Keylor Navas i po chwili rozpoczął akcję swojego zespołu.

1
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Angel Di Maria.

2:0 dla Paris Saint-GermainAngel Di Maria zagrał znakomite, prostopadłe podanie do Kyliana Mbappe, który w sytuacji sam na sam technicznym strzałem pokonał Radosława Majeckiego.

3
2
1
8
4
80'

Kylian Mbappe próbował lobować Radosława Majeckiego i trafił w poprzeczkę. Było o krok od gola dla PSG.

2
1
3
4
79'
ZMIANA
1
1
2
3
2
79'
ZMIANA
74'
ZMIANA
1
1
1
2
2
73'
ZMIANA

AS Monaco. Schodzi: Axel Disasi. Wchodzi: Benoit Badiashile.

wchodzi Wchodzi
Benoit Badiashile #32
schodzi Schodzi
Axel Disasi #20
1
1
71'

Nieźle przymierzył Krepin Diatta, ale piłkę pewnie złapał Keylor Navas.

1
67'

Od dłuższego czasu na murawie wieje nudą, ponieważ brak jest interesujących akcji, które kończyłyby się strzałem na bramkę.

1
64'

Posiadanie piłki:

AS Monaco - 38 proc.

Paris Saint-Germain - 62 proc.

62'

Drużyna prowadzona przez Niko Kovaca atakowała lewą flanką i wywalczyła rzut rożny.

1
60'
ZMIANA

AS Monaco. Schodzi: Youssouf Fofana. Wchodzi: Gelson Martins.

Youssouf Fofana #22
1
2
59'

Djibril Sidibe zastopował szarżującego Kyliana Mbappe, lecz przy piłce znów PSG.

57'

Piłkę stracił Kylian Mbappe i będzie rzut z autu dla AS Monaco.

1
53'

Mauro Icardi zagrał piłkę ręką i sędzia odgwizdał rzut wolny dla zespołu z Monako.

1
51'

Wissam Ben Yedder znalazł się na pozycji spalonej.

Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
Tak
Nie
46'
ZMIANA

AS Monaco. Schodzi: Ruben Aguilar. Wchodzi: Krepin Diatta.

Krepin Diatta #27
1
46'

Początek drugiej odsłony spotkania AS Monaco - Paris Saint-Germain.

45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

1
1
43'

Kylian Mbappe znalazł się na pozycji spalonej.

42'

Wysoki pressing Monaco na połowie rywala i piłkarze z Paryża mają problem z wyjściem poza linię środkową boiska.

40'

Aleksandr Gołowin uderzył na wiwat sprzed pola karnego i grę od własnej bramki wznowi Keylor Navas.

1
39'

Paryżanie wymieniają kolejne podania na własnej połowie boiska.

1
36'

Niesamowicie aktywny jest Kylian Mbappe, który napędza ofensywne poczynania PSG.

1
33'

Alessandro Florenzi huknął z narożnika pola karnego, a Radosław Majecki wybił piłkę na rzut rożny.

1
1
33'

Na boisku sporo walki, ale od pewnego czasu brak składnych, ciekawych akcji z obydwu stron.

30'

Angel Di Maria został sfaulowany w okolicy własnego pola karnego i będzie rzut wolny dla paryskiej ekipy.

28'

Paris Saint-Germain bez pośpiechu konstruuje swój atak pozycyjny.

1
25'

Niecelnie po wrzutce z prawej strony pola karnego główkował Kevin Volland.

23'

PSG cofnęło się i czyha na okazję do wyprowadzenia zabójczej kontry.

1
1
19'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Asystował mu Kylian Mbappe.

Paris Saint-Germain wyszło na prowadzenie 1:0! Fatalnie piłkę po zagraniu od Radosława Majeckiego przyjmował Axel Disasi. Futbolówkę przejął Kylian Mbappe, który wyłożył ją jak na tacy Mauro Icardiemu, a ten trafił do pustej bramki.

7
4
2
1
13
18'

Poza polem karnym skutecznie interweniował Keylor Navas, który uchronił PSG przed stratą gola.

1
1
17'

Ładnie kilku przeciwników przedryblował Kylian Mbappe, który napędził atak zespołu z Paryża lewym skrzydłem.

2
Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?
Tak
Nie
1
13'

Z kilku metrów uderzał Danilo Pereira, jednakże został zablokowany przez rywala.

1
12'

AS Monaco - 25 proc.

Paris Saint-Germain - 75 proc.

1
10'

Keylor Navas interweniował już poza linią końcową boiska i będzie korner dla paryżan.

1
8'

Radosław Majecki wyszedł do wysoko zawieszonej piłki i zaliczył pewną interwencję.

3
1
3
7'

Abdou Diallo był faulowany przez Gołowina.

1
1
1
5'

Neymar nie zagra w dzisiejszym finale Pucharu Francji z powodu nadmiaru żółtych kartek.

4
2
1
3'

Piłkę przejęło Monaco, które stara się dłużej utrzymać przy futbolówce.

1
1
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęło PSG.

1
1
czas Start meczu
20:48

W wyjściowej "11" Monaco znalazł się polski bramkarz Radosław Majecki.

12
3
1
1
3
Która drużyna zdobędzie Puchar Francji 2020/2021?