0:0
Zakończony
Portugalia
90+1'

Piłka meczowa Moraty! Był sam na sam z bramkarzem i strzelił w poprzeczkę! Niewiarygodne!

1
6
1
3
1
90'

Spotkanie zostało przedłużone o minimum dwie minuty.

1
88'

Dośrodkowanie Koke z rzutu wolnego, z kilku metrów strzelał głową Ferran Torres, ale znakomitym refleksem popisał się Rui Patricio!

1
1
1
1
2
86'

Rzadko akcje przenoszą się w okolice jednego lub drugiego pola karnego. Z trybun słychać gwizdy. Kibice są zniecierpliwieni.

85'

Niewiele dzieje się na boisku. Przed momentem na spalonym złapany został Ronaldo.

1
1
82'

A tymczasem po długim zagraniu w doskonałej okazji mógł znaleźć się Ronaldo, jednak fatalnie przyjmował sobie piłkę, ta odskoczyła mu na parę metrów i zamiast sytuacji sam na sam mieliśmy wznowienie gry od bramki.

1
1
1
81'

Portugalia. Schodzi: Raphael Guerreiro. Wchodzi: Nuno Mendes.

wchodzi Wchodzi
Nuno Mendes #25
schodzi Schodzi
2
1
80'

Płaskie dośrodkowanie z prawej strony, był w polu karnym Morata, jednak nie trafił w piłkę.

1
1
79'

Gaya miał trochę miejsca z lewej strony, centra w pole karne, ale wybija piłkę Jose Fonte.

78'

Mieli okazję Hiszpanie, nie wykorzystali jej i momentalnie z kontratakiem ruszyli goście. Bruno Fernandes dośrodkował na dalszy słupek, zamykał akcję Pedro Goncalves, jednak włożył w to za dużo siły i futbolówka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

76'

Kwadrans do końca spotkania. W ataku pozycyjnym Hiszpanie.

1
75'

Hiszpania. Schodzi: Fabian Ruiz. Wchodzi: Koke.

75'
72'

Kolejne świetne dośrodkowanie w pole karne Portugalczyków, jednak żaden z dwójki Hiszpanów nie zdołał dojść do piłki. Marnują na potęgę dogodne okazje gospodarze.

1
70'

Portugalia. Schodzi: Diogo Jota. Wchodzi: Joao Palhinha.

Joao Palhinha #26
1
70'

Portugalia. Schodzi: Renato Sanches. Wchodzi: Rafa Silva.

69'

Znakomite dośrodkowanie Bruno Fernandesa z rzutu wolnego, lecz Ronaldo nieczysto trafił w piłkę i oddał niecelny strzał głową.

67'

Nieudany strzał Ferrana Torresa z osiemnastu metrów, ale kolejny raz Hiszpanie wypracowali sobie niezłą okazję po podaniu przez dwie linie.

65'

Unai Simon nie ma chyba układu nerwowego. Był bliski straty piłki we własnym polu karnym, ale wybrnął z tego ze stoickim spokojem, minął przeciwnika krótkim zwodem i posunął akcję do przodu.

63'

Hiszpania. Schodzi: Pau Torres. Wchodzi: Eric Garcia.

63'

Hiszpania. Schodzi: Sergio Busquets. Wchodzi: Rodri.

62'

Hiszpania. Schodzi: Thiago Alcantara. Wchodzi: Pedri.

62'

Nic nie wyszło z tego stałego fragmentu gry i do ataku pozycyjnego wrócili Portugalczycy.

1
2
61'

Korner dla gości.

1
60'

To mogła być zabójcza kontra Portugalii! Ronaldo dostał podanie na wolne pole, dogonił piłkę przy linii końcowej i zagrał ją idealnie do Diogo Joty, jednak ten strzelił nad poprzeczką!

59'

Portugalia. Schodzi: Pepe. Wchodzi: William Carvalho.

58'

Kolejna zmarnowana okazja przez Hiszpanów! Marcos Llorente jakimś cudem wygrał pojedynek z Pepe przy linii końcowej, zagrał do niepilnowanego Sarabii, ale ten źle trafił w piłkę i posłał ją nad poprzeczką!

1
1
55'

W odpowiedzi Portugalczycy, rezerwowy Pedro Goncalves poślizgnął się jednak w momencie dośrodkowania i nie zdołał zamknąć akcji na dalszym słupku Ronaldo.

54'

Morata w jednej akcji mógł strzelić dwa gole! Doskonała akcja Hiszpanów, Marcos Llorente zagrał na szesnasty metr do Moraty, ale ten najpierw strzelił słabo w obrońcę, a dobitka była zupełnie nieudana.

2
52'

Tym razem dobrze zachował się Laporte i wybił piłkę w aut.

51'

Ależ skiksował Laporte. Było blisko gola samobójczego, ale na jego szczęścia będzie tylko rzut rożny dla Portugalii.

1
50'

Prostopadłe podanie w kierunku Moraty, ten od razu oddał strzał z dość ostrego kąta, ale uderzył za słabo, by pokonać Rui Patricio.