Jeszcze starają się coś zdziałać Rumuni. Jednak ich próby są dość chaotyczne.

2
1
86'

Ollie Watkins pokazał się po wejściu na boisko. Strzał rezerwowego był jednak niecelny.

1
84'

Rumunia. Schodzi: Ionu Nedelcearu. Wchodzi: Adrian Rus.

wchodzi Wchodzi
Adrian Rus #4
schodzi Schodzi
Ionu Nedelcearu #5
1

Rumunia. Schodzi: Adrian Paun. Wchodzi: Alexandru Baluta.

Alexandru Baluta #25
Adrian Paun #17
80'

Rumunia. Schodzi: Alexandru Cicaldau. Wchodzi: Constantin Budescu.

Alexandru Cicaldau #8
78'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Jordan Henderson! Wciąż 1:0! Strzał Hendersona obronił bramkarz!

77'

Kolejny rzut karny dla Anglików. Tym razem faulował Chiriches.

1
1
75'

Anglia. Schodzi: Luke Shaw. Wchodzi: Kieran Trippier.

75'

Anglia. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Jesse Lingard.

74'

W końcu Sam Johnstone musiał interweniować. Szansę miał Ivan, jednak zabrakło mu precyzji.

71'

Anglicy prowadzą, Rumuni nie potrafią skutecznie odpowiedzieć finalistom mistrzostw Europy.

1
68'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Rashford nie pomylił się. Piłka w bramce Rumunów. 1:0!

67'

Rzut karny dla Anglików. Capusa sfaulował Grealisha!

3
4
66'

Rumunia. Schodzi: Denis Alibec. Wchodzi: Ianis Hagi.

65'

Rumunia. Schodzi: Deian Sorescu. Wchodzi: Tiberiu Capusa.

Tiberiu Capusa #2
Deian Sorescu #24
65'

Anglia. Schodzi: Jadon Sancho. Wchodzi: Jude Bellingham.

65'

Anglia. Schodzi: James Ward-Prowse. Wchodzi: Declan Rice.

63'

Sancho złapany na spalonym. Sędzia przerwał grę.

1
62'

Strzał Rashforda wyglądał groźnie, piłka jednak ostatecznie minęła bramkę Rumunów.

1
59'

Przed szansą znalazł się James Ward-Prowse, ale strzał z rzutu wolnego poszybował tam gdzie ze stał bramkarz.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Virgil Ivan.

Virgil Ivan #9
Rumunia
1
55'

Alexandru Cicaldau otrzymał piłkę w polu karnym, ale uderzył niecelnie.

54'

Deian Sorescu mocno uderzył, piłka przeleciała tuż obok słupka.

53'

Cristian uderzył, ale piłka poszybowała ponad bramką.

51'

Starali się zaatakować Rumuni. Marin jednak spanikował i zbyt szybko zdecydował się na strzał. Został przyblokowany.

49'

Anglicy ruszyli z atakami, gospodarze szukają gola. Rumuni mają problemy z przedostaniem się pod pole karne rywala.

47'

Uderzał bezpośrednio Dominic Calvert-Lewin, świetnie między słupkami zachował się bramkarz.

46'

Gramy po przerwie!

45'

Jeszcze minuta emocji.

44'

A teraz szczęścia poszukał Stanciu, piłka minęła bramkę Anglików.

44'

Deian Cristian przed szansą, ale Sam Johnstone nie dał się zaskoczyć.

42'

Zbliżamy się do przerwy. Z boiska nudą nie wieje, ale brakuje goli.

39'

Ależ ich dzisiaj otłukują, co się dzieje. Kolejny strzał w poprzeczkę. Tym razem szczęścia szukał z ok. 16 metrów Jadon Sancho.

1
1
35'

Cały czas więcej z gry mają Anglicy, ale przewagi nie są w stanie zamienić na premierowego gola.

32'

Dominic Calvert-Lewin zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Piłka ku jego rozpaczy zatrzymała się na poprzeczce!

29'

Jeden z nielicznych wypadów Rumunów mógł zakończyć się gole. Strzelał Panu, Sam Johnstone obronił.

25'

Anglicy domagali się podyktowania rzutu karnego. Sędzia jednak uznał, że Rashford padł, ale z własnej woli.

1
23'

Z trudnej pozycji na strzał zdecydował się Ben Godfrey, piłka przeleciała jednak daleko od bramki.

20'

Szukają Anglicy premierowego trafienia. Rumuni mają coraz mnie do powiedzenia.

18'

Szarżował Dominic Calvert-Lewin, dobrze w defensywie zachował się Sorescu. Rumun w ostatnim momencie zatrzymał Anglika.

15'

Do dogrania z rogu doszedł Jack Grealish, piłka jednak poszybował obok bramki.

1
12'

Tym razem do uderzenia doszedł Sancho. Mocny strzał, jednak bardzo niecelny.

1
1
10'

Jest odpowiedź gości. Do uderzenie doszedł Marin, piłka po płaskim strzale padła jednak łupem bramkarza. Piłkarze zaczynają się rozkręcać.

8'

Pierwszy strzał w meczu. Sprzed pola karnego mocno, ale bardzo niecelnie uderzył Kalvin Phillips.

6'

Anglicy starali się rozegrać składną akcją, ale zabrakło dokładności i piłkę przejęli Rumuni.

3'

Rumuni wykonywali pierwszy rzut rożny. Jednak niewiele wyszło z dogrania Nicolae Stanciu.