2
1
2
90+6'

Radosław Gołębiowski popełnił niepotrzebne przewinienie kilka metrów od narożnika własnego pola karnego. To prawdopodobnie ostatnia szansa na doprowadzenie do remisu. Po wrzutce z rzutu wolnego zagotowało się, ale nikomu z gospodarzy nie udało się wepchnąć futbolówki do siatki.

1
90+4'

Nerwowe ataki zespołu z Chojnic. Po przewinieniu Pawła Czajkowskiego w polu karnym przeciwnika, nie spieszy się Mariuszowi Holikowi z pozbieraniem się z boiska. Wznowienie dalekim wykopem Mikołaja Biegańskiego.

1
90+2'

Jeszcze sporo minut pozostało na doprowadzenie do remisu chojniczanom. Jedna szalona akcja może pozbawić prowadzenia Skrę Częstochowa. Inna sprawa, że przyjezdni radzą sobie z atakami zmienników jeszcze lepiej niż z szarżami podstawowych podopiecznych Tomasza Kafarskiego.

90'

Doliczony czas - siedem minut.

86'

Dawid Niedbała utrzymał się w posiadaniu futbolówki pod naporem trzech przeciwników. Skra Częstochowa stara się pozostać jak najdalej od bramki strzeżonej przez Mikołaja Biegańskiego. Chojniczanka rzuci się do ostatniego natarcia z kompletem zmienników na murawie.

84'

Chojniczanka. Schodzi: Jan Mudra. Wchodzi: Oskar Nowak.

84'

Chojniczanka. Schodzi: Maciej Kona. Wchodzi: Paweł Czajkowski.

wchodzi Wchodzi
Paweł Czajkowski #4
schodzi Schodzi
82'

Jeszcze kilka minut musi przetrwać Skra Częstochowa. Gospodarze zapewne będą napierać do ostatniego gwizdka sędziego, ponieważ ewentualne niepowodzenie w półfinale barażów będzie ogromnym rozczarowaniem.

79'

Skra Częstochowa. Schodzi: Maciej Kazimierowicz. Wchodzi: Damian Warnecki.

Damian Warnecki #9
77'

Ta sytuacja podbramkowa może bardzo dużo kosztować Skrę Częstochowa! Powinno być podwojenie prowadzenia. Dawid Niedbała miał dużo miejsca oraz czasu. Powinien poradzić sobie po podaniu prostopadłym w sytuacji sam na sam z Pawłem Sokołem, tymczasem strzelił w brawurowo interweniującego bramkarza.

1
komentarz

72'

Praktycznie pierwsze godne uwagi uderzenie częstochowian po powrocie z szatni na boisko. Pokazał się Kamil Wojtyra, który postanowił postraszyć Pawła Sokoła zza pola karnego. Zabrakło mu pół metra do zatrudnienia, a może pokonania bramkarza Chojniczanki.

2
70'

Chojniczanka obija obramowanie Skry Częstochowa! Po poprzeczce jest słupek. Artur Pląskowski uruchomił podaniem Mateusza Klichowicza, a ten oddał aż dwa uderzenia w kilku sekundach. Pierwszym trafił w Mikołaja Biegańskiego, a drugim minimalnie przestrzelił.

68'

Skra Częstochowa. Schodzi: Daniel Pietraszkiewicz. Wchodzi: Dawid Niedbała.

Dawid Niedbała #29
Daniel Pietraszkiewicz #11
67'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Nocoń za udział w awanturze.

Piotr Nocoń #7
Skra Częstochowa
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Grolik za rwanie się do bitki.

1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Rakowski za faul, który wywołał na boisku poważną awanturę.

1
64'

Odrobina spokoju wprowadzona przez Skrę Częstochowa po serii trzech sytuacji podbramkowych Chojniczanki. Przyjezdni odepchnęli gospodarzy od własnego pola karnego. Inna sprawa, że nie kreują szans na podwojenie prowadzenia.

61'

Była krótka przerwa w grze spowodowana urazem Karola Noiszewskiego. Pomocnik Skry Częstochowa kontynuuje rywalizację z zawodnikami Chojniczanki. Nie było konieczne przeprowadzenie zmiany.

1
komentarz

1
58'

Chojniczanka w szturmie, ale nie potrafi wyrównać.

56'

Szansa za szansą Chojniczanki. Coraz trudniej nadążyć za gospodarzami. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka została strącona sprzed nosa Mikołaja Biegańskiego na poprzeczkę. Minimalne pudło Roberta Ziętarskiego!

53'

Jeszcze raz przebudzeni gospodarze. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Jana Mudry strzelił Robert Ziętarski. Jeszcze raz futbolówka nie poleciała w lustro bramki Skry Częstochowa. Dostają ostrzeżenia przyjezdni i zaczyna mocno pachnieć wyrównaniem.

52'

Kapitalna szansa na doprowadzenie do remisu. Rafał Brusiło nie kontrolował futbolówki po dośrodkowaniu z lewego skrzydła i oddał ją za darmo Maciejowi Konie. Uderzenie pomocnika Chojniczanki było sytuacyjne, a piłka przeleciała po nim ponad poprzeczką w bramce Mikołaja Biegańskiego.

51'

Interwencja Pawła Sokoła poza własnym polem karnym i nie pozwolił on na przeprowadzenie kolejnego ataku bramkowego Skrze Częstochowa. Chojniczanka powraca do rozegrania pozycyjnego, jednak wrzutka Tomasza Mikołajczaka została sprzątnięta przez Mariusza Holika.

48'

Szymon Skrzypczak próbował rozpędzić się na lewej stronie boiska. Wpadł jednak na przeciwnika i jedynym łupem doświadczonego zawodnika Chojniczanki okazał się wrzut z autu na połowie Skry Częstochowa.

46'

Pora na wznowienie rywalizacji na Stadionie Miejskim w Chojnicach. Gospodarze mają problem z przeciwnikiem z Częstochowy i po przerwie potrzebują zdecydowanie więcej wigoru w ofensywie. Skra z jednym nowym zawodnikiem na boisku. Za obciążonego kartonikiem Lucjana Klisiewicza wszedł Radosław Gołębiowski.