Radzewicz podawał prostopadle do Gordillo, ale ten nie opanował piłki w polu karnym.

Skra Częstochowa. Schodzi: Maciej Kazimierowicz. Wchodzi: Damian Warnecki.

schodzi Schodzi
1
85'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Mateusz Majewski! Jak nie idzie, to nie idzie. Majewski strzelił w swój prawy róg, ale Biegański wyczuł jego intencję.

KKS 1925 Kalisz
2
2
2
84'

Rzut karny dla gospodarzy! Radzewicz był faulowany przez Biegańskiego.

2
82'

Jeszcze rzut rożny dla KKS-u Kalisz, po którym było zamieszanie w polu karnym, ale ostatecznie nic z tej akcji nie wyszło.

1
1
1
81'

Gol! Strzelił Dawid Niedbała. Asystował mu Piotr Nocoń.

To jest gwóźdź do trumny! Skra Częstochowa w Fortuna I lidze! Kapitalne podanie Noconia, po którym Niedbała znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i nie dał mu szans na interwencję. 0:3!

2
80'

Zagranie ręką jednego z zawodników Skry we własnym polu karnym, ale nie będzie wskazania na wapno, gdyż chwilę wcześniej Radzewicz był na spalonym. Na nic zdadzą się protesty gospodarzy.

1
1
78'

Biegański świetnie interweniował daleko poza własnym polem karnym. Mało brakowało, a Gordillo znalazłby się w sytuacji sam na sam.

1
76'

A tymczasem mamy kolejną dziś przerwę na uzupełnienie płynów.

75'

KKS 1925 Kalisz. Schodzi: Nikodem Zawistowski. Wchodzi: Mateusz Żytko.

Nikodem Zawistowski #37
1
74'

Bardzo nieudane dośrodkowanie Zawistowskiego. Biegański bez problemu interweniował na przedpolu.

72'

Na spalonym złapany Hołota.

72'

Majewski nieczysto trafił w piłkę po dośrodkowaniu z lewej flanki. Miejscowi mieli w tym meczu wystarczająco dużo sytuacji, by nawet prowadzić.

71'

Atak pozycyjny KKS-u Kalisz. Gospodarze walczą o bramkę kontaktową.

70'

Mocny strzał Noconia z dwudziestego metra, ale tym razem kapitalnie broni Molenda!

69'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Kamiński. Faul metr od bocznej linii pola karnego. Szansa dla gości.

Daniel Kamiński #77
68'

KKS 1925 Kalisz. Schodzi: Bartłomiej Maćczak. Wchodzi: Mateusz Majewski.

Bartłomiej Maćczak #7
68'

KKS 1925 Kalisz. Schodzi: Adrian Łuszkiewicz. Wchodzi: Daniel Kamiński.

68'

KKS 1925 Kalisz. Schodzi: Bartłomiej Putno. Wchodzi: Romans Mickevics.

Romans Mickevics #9
Bartłomiej Putno #24
67'

Będzie rzut rożny dla KKS-u.

65'

Gol! Strzelił Maciej Kazimierowicz.

Ależ ucichły trybuny w Kaliszu. Wydawało się, że gospodarze są bliżej wyrównania, a tymczasem częstochowianie wyprowadzili zabójczy cios. Kazimierowicz łatwo minął rywala w polu karnym, strzelił technicznie, choć w środek bramki, lecz Molenda nie dał rady skutecznie interweniować.

3
5
1
2
64'

Holik w mistrzowski wręcz sposób zatrzymał szarżującego Maćczaka. Gdyby nie ta interwencja, gospodarze mieliby kontratak dwóch na dwóch.

63'

I kolejny strzał, tym razem w wykonaniu Gordillo... i raz jeszcze blokują to przyjezdni.

62'

Putno miał okazję w polu karnym, oddał strzał, ale ofiarnie zablokował go jeden z zawodników Skry. Gospodarze wyraźnie przycisnęli.

Kto awansuje do Fortuna I ligi?
KKS Kalisz
61'

Centra Radzewicza spod linii końcowej, ale dobrze ustawiony był Sadowski i zażegnał niebezpieczeństwo.

61'

Dośrodkowanie Łuszkiewicza z rzutu wolnego, ale żaden z partnerów nie zdołał dojść do sytuacji strzeleckiej.

60'

Pół godziny mają jeszcze piłkarze z Kalisza, by doprowadzić do remisu. W przeciwnym razie do Fortuna I ligi awansuje Skra Częstochowa.

58'

Kendzia z kolejnym dośrodkowaniem na dalszy słupek, był tam niepilnowany Gordillo, ale skiksował przy linii końcowej, a ponadto dotknął jeszcze piłkę ręką.

57'

Radzewicz zagrywał prostopadle, ale Kendzia nie uciekł w porę ze spalonego i sędzia asystent podniósł chorągiewkę.

56'

Skra Częstochowa. Schodzi: Daniel Pietraszkiewicz. Wchodzi: Dawid Niedbała.

Daniel Pietraszkiewicz #11
56'

Dośrodkowanie Łuszkiewicza z rzutu rożnego, ale wybijają piłkę goście.

55'

Czterech zawodników (po dwóch z każdej z drużyn) upadło w polu karnym Skry. Nie było tam jednak przewinienia. KKS będzie mieć rzut rożny.

55'

Gospodarze trochę się otrząsnęli i są teraz stroną przeważającą.

54'

Goście byli przed szansą do wyprowadzenia kontrataku, ale Napora trochę spanikował i oddał piłkę zawodnikom z Kalisza.

53'

Sędziowie analizowali jeszcze na wozie VAR czy być może nie doszło do zagrania ręką u jednego z zawodników Skry, ale ostatecznie nie dopatrzono się złamania przepisów.

52'

Szansa dla gospodarzy! Wrzutka Zawistowskiego, strzelał z piątego metra Gordillo, powstało olbrzymie zamieszanie w polu karnym, jednak ostatecznie wybronili się przyjezdni.

51'

Niecelnie główkował Holik po bardzo dobrym dośrodkowaniu Noconia.

51'

Nocoń strzelał z ostrego kąta, został zablokowany i mamy rzut rożny dla Skry.

50'

Tymczasem goście narazili się na kontratak. Maćczak dostał podanie na wolne pole, zagrał jeszcze płasko wzdłuż "szesnastki", ale nie było tam żadnego z partnerów.