Janczukowicz z ostrego kąta, ale obok. Jeszcze doliczono 5 minut!

4
2
5
88'

Ależ chaos, ależ bałagan na boisku... Teraz Wojciechowski może zabić mecz, zbiera się do strzału, ale za długo. ŁKS teraz też psuje akcję, kibice maksymalnie zdenerwowani.

10
3
1
2
1
83'
5
2
1
4
2
82'

Tosik z dystansu, ale w budowaną trybunę.

2
1
2
2
2
82'

ŁKS chce dogrywki! Łęczna broni się, kontruje.

10
2
2
3
80'

Ależ zawinął rogala Pirulo i... poprzeczka, niebywałe! Od razu odpowiedź Łęcznej, Banaszaaak nieznacznie się myli! Co za mecz!

2
6
1
1
77'

Uwaga, Moros z obrotu, ale tylko w boczną siatkę!

2
1
2
1
1
76'

ŁKS naciska, ale jest spory chaos pod bramką Łęcznej.

1
1
2
1
2
74'

Górnik Łęczna. Schodzi: Bartłomiej Kukułowicz. Wchodzi: Michał Goliński.

1
74'
1
1
1
1
1
69'

3/4 meczu za nami, ponad 20 minut do wielkiego powrotu Łęcznej do Ekstraklasy. Chyba, że ŁKS coś wbije.

6
6
1
4
3
68'

Łęczna w ataku. Mak gra w pole karne, ale po dwóch rykoszetach ma piłkę jednak ŁKS.

1
1
1
3
65'

Odpowiedź łodzian, Ricardinho dwójkowo z Dominguezem, ale zepsuta koronkowa akcja...

5
2
3
1
1
64'

Rzut rożny dla gości. Głęboka centra, Banaszak głową i Arndt, Matko Boska, jak on to obronił! Banaszak poleciał jak Superman, a bramkarz wykazał się refleksem rodem z kosmosu! Wow!

3
1
4
2
2
63'

Odpowiedź Łęcznej, Banaszak i ze spokojem odbija strzał z powietrza Arndt!

3
1
2
1
2
61'

Rajd Janczukowicza, strzela z ostrego kąta i odbija to Gostomski!

1
1
58'

Dominguez z dystansu, łapie to Gostomski. Przycisnął ŁKS.

1
1
1
55'

Ładnie się napędza ŁKS za sprawą Trąbki, ale Pirulo zepsuł akcję złym rozciągnięciem.

2
3
1
52'

Trąbka się przedziera, gra przed pustą bramkę na Ricardinho i... NIE MA GOLA! Midzierski uprzedził w ostatnim ułamku sekundy i wybił za boisko.

4
2
1
1
2
50'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Tymosiak. Nieprzepisowo zatrzymana kontra.

Górnik Łęczna
1
2
4
1
49'

Chaorycznie postępuje ŁKS, Górnik w pozycyjnym ataku, ale też bez większego pomysłu na podanie pod bramkę.

1
2
1
czas Druga połowa
45+4'

Gramy, jest akcja Łęcznej. Skacze do główki Baranowski i... poprzeczka!

4
1
1
1
11
44'

Kibice odpalili race, widoczność nad murawą bardzo mocno ograniczona.

2
2
3
2
3
43'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Banaszak. Nadepnął na staw skokowy Rozwandowicza w momencie jego podania, to musiało boleć. Lekarze są przy zawodniku gospodarzy.

Przemysław Banaszak #19
2
3
1
2
3
41'

Klimczak płasko, ale obrona wybija. Cały czas jesteśmy pod bramką gości.

1
1
2
39'

Odpowiedź ŁKS-u, Pirulo...! ALe nie trafia, myli się nieznacznie w polu karnym! Mógł lepiej dokręcić futbolówkę.

6
7
1
1
3
38'

Ostra centra gracza Górnika, nie domyka Midzierski, jeszcze Cierpka głową, ale nad bramką.

1
1
1
2
2
36'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Cierpka.

2
1
2
33'

Żółta kartka dla kogoś ze sztabu szkoleniowego Górnika.

4
3
1
1
31'

Przerwa w grze, Gostomski musi skorzystać z pomocy medycznej.

3
1
30'

Ricardinho kręci w polu karnym, ale nie daje rady dwóm rywalom na raz. Idzie na wsparcie Gryszkiewicz, ale nie pomaga.

1
1
1
1
2
26'

Gryszkiewicz tańczy z piłką w polu karnym, zbiera się do strzału, ale zagarnia mu piłkę czystym wślizgiem Kukułowicz.

2
1
1
1
23'

Żółtą kartkę otrzymał Pirulo.

ŁKS Łódź
6
1
1
2
18'

ŁKS się rzucił do ofensywy, ale nie potrafi stworzyć zagrożenia.

5
3
1
2
14'

Dominguez uderza ze skraju pola karnego, ale został zablokowany.

2
13'

Taki drobny szczegół - na ławce ŁKS-u jest jeszcze z numerem 22 Łukasz Sekulski, ale z jakiegoś powodu nie dodał nam się w systemie do składu. Za utrudnienia przepraszamy. Ale sobie jakoś poradzimy, prawda!

1
3
1
2
4
12'

Gol! Strzelił Sergiej Krykun. Asystował mu Michał Mak. Dośrodkowanie z prawej strony, Krykun wyprzedza Wolskiego i lobuje wychodzącego bramkarza. Łęczna prowadzi!

Sergiej Krykun #22
43
25
3
4
14
9'

Spokojny początek z obu stron na razie...

1
1
2
2
5'

ŁKS próbuje zdobyć kontrolę nad środkową strefą boiska.

5
1
2
6
3'

Na razie Łęcznej bardziej zależy, żeby grać piłką, ŁKS szarpie akcje.