Liga Mistrzów: I runda eliminacyjna, pierwsze mecze

14
16
24
90'

Luquinhas szuka strzału na prawą nogę, drybluje, ale jest zablokowany. Legia ma korner.

13
14
14
9
7
88'

FK Bodo/Glimt. Schodzi: Marius Lode. Wchodzi: Marius Christopher Hoibraaten.

1
88'

Legia gra na przetrwanie do końca, Bodo bez pomysłu.

9
9
7
2
8
85'

Centra Mladenovicia, ale daleka od doskonałości...

5
3
4
3
1
83'
7
5
2
2
2
82'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Morten Agnes Konradsen. Wślizg prosto na udo upadającego Luquinhasa. Bodo w 10.

6
79'
2
1
7
2
6
78'

Gol! Strzelił Pernambuco. Asystował mu Morten Agnes Konradsen. Skibicki nie blokuje centry, Mladenović nie doskakuje do rywala, strzał głową poza zasięgiem Boruca. Bodo znowu łapie kontakt.

43
73'

Berg próbuje z dystansu, ale nad bramką. Legia znowu gra niepewnie.

6
2
4
2
5
70'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Boruc. Gra na czas.

Legia Warszawa
12
11
5
8
26
69'

FK Bodo/Glimt. Schodzi: Hugo Vetlesen. Wchodzi: Sebastian Tounekti.

Sebastian Tounekti #17
Hugo Vetlesen #10
2
3
1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Morten Agnes Konradsen. Zrobił się mecz walki.

5
8
1
2
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kapustka.

14
2
5
8
29
61'

Gol! Strzelił Mahir Emreli. Asystował mu Kacper Skibicki. Napędzony Emreli, przepchał obrońcę i sprytnym strzałem oszukał bramkarza. Był niepewny fragment w grze Legii, ale znowu Wojskowi odjeżdżają!

117
51
12
13
21
56'

I to mogło być teraz 3:1, zabrakło szczęścia! Emreli nie wykorzystał złego przyjęcia bramkarza...

10
6
3
5
11
53'

Kombinacyjnie Bodo i centymetrów zabrakło Botheimowi do wyprzedzenia obrony. Legia ma piłkę.

3
1
4
1
3
50'

Prostopadła piłka na Emreliego, ale uprzedzają go obrońcy. Znowu zły Mladenović - był przy akcji, a z nim nie pograli.

2
6
49'

Przycisnęli Norwegowie, ale dobrze ratują sytuację Boruc z Mladenoviciem.

5
1
2
2
2
46'

FK Bodo/Glimt. Schodzi: Lasse Selvag Nordas. Wchodzi: Pernambuco.

Lasse Selvag Nordas #24
3
2
3
1
czas Druga połowa
45+1'

Gol! Strzelił Erik Botheim. Asystował mu Alfons Sampsted. Wysokie dośrodkowanie, Botheim gubi Jędrzejczyka, zaspał Skibicki w obronie, Boruc bez szans przy strzale głową. Za dobrze było...

62
42'

FK Bodo/Glimt. Schodzi: Fredrik Bjorkan. Wchodzi: Morten Agnes Konradsen.

Fredrik Bjorkan #5
5
3
1
5
4
41'

Gol! Strzelił Mahir Emreli. Centra z narożnika, obrońcy źle strącają piłkę i Emreli wbija ją z bliska do siatki!

104
35
8
4
14
40'

Kapustka wypuszcza Luqinhasa, ale ten fatalnie strzela. Za chwilę kolejna szansa i Kapustka tym razem powstrzymany przez bramkarza! Ładny strzał z dystansu, golkiper wściekły na kolegów.

8
3
2
4
1
39'

Bodo przez moment w 10, a lekarze pokazują że konieczna będzie zmiana. Duża strata gospodarzy.

2
2
1
4
37'

To trudny mecz dla Bodo, a teraz ich obrońca potrzebuje pomocy medycznej. Bjorkan odczuwa problemy mięśniowe.

1
2
1
1
33'

Próbuje przycisnąć Bodo, ale popełnia kolejne faule w ataku.

1
2
2
30'

Kontra Bodo, jest szukanie Botheima, ale ten zupełnie nie wyczuwa tempa akcji, łapie piłkę Boruc!

6
1
1
5
29'

Kapitalna, kombinacyjna akcja Legii, Skibicki jest pod bramką i myli się z ostrego kąta! Ma do niego pretensje Mladenović. I słusznie - gdyby Skibicki podał, Serb wbiłby piłkę do pustej bramki.

1
5
1
3
26'

Kapitalna piłka na Emreliego, wychodzi bramkarz Bodo ryzykownie i wybija piłkę spod nóg legioniście przed polem karnym!

1
1
6
25'

Żółtą kartkę otrzymał Brede Moe.

Brede Moe #18
8
4
2
2
21'

Prostopadła piłka na Saltnesa, ale przejmuje ją Boruc.

11
4
1
1
2
17'

Bodo wciąż przy piłce, ale nie przesuwa się do przodu.

Dodajmy, że Bodo jest w trakcie sezonu ligowego, bo w Norwegii gra się systemem wiosna-jesień. Mistrz kraju wygrał tylko jeden mecz z ostatnich pięciu.

10
2
1
2
14'

Bodo w ataku pozycyjnym, mocno aktywowani boczni obrońcy. Oni mają znaczącą rolę w ofensywie Norwegów.

4
4
1
13'

Słówko o arbitrze. Mecz prowadzi Juxhin Xhaja z Albanii.

5
8
1
11'

Warto przypomnieć - od tego sezonu nie obowiązuje zasada bramek na wyjeździe, także w eliminacjach.

5
1
1
2
1
10'

Dużo miejsca ma Legia do grania, to zaskakujące. Pada deszcz, sztuczna murawa jednak nie sprawia problemów.

5
1
1
1
1
7'

Ładny wypad Kapustki w pole karne, jest strzał i broni to bramkarz Bodo!

1
1
1
5
8
5'

Bodo z respektem do Legii, nie chce grać typowo skandynawskiej piłki.

7
7
1
1
3
2'

Gol! Strzelił Luquinhas. Asystował mu Kacper Skibicki. Zagranie przed obronę ze skrzydła, Emreli nie domyka, ale robi to Luquinhas! Bardzo szybko zdobyte prowadzenie Legii!