PKO Ekstraklasa: 2. kolejka
31 lip 2021 20:00
90+5'

Gol! Strzelił Dominik Sokół.

Rezerwowy zawodnik Radomiaka znalazł się w sytuacji sam na sam z Tobiaszem i tym razem już się nie pomylił!

11
90+5'

Kolejna okazja dla Radomiaka na zamknięcie tego meczu, ale Tobiasz broni mocny strzał Kozaka.

51
18
9
18
10
90+3'

Sokół mógł zanotować wejście smoka, ale po podaniu Leandro w doskonałej sytuacji strzelił nad poprzeczką.

30
19
31
16
21
90+2'

Cichocki strzelał głową z paru metrów i zaskoczony Tobiasz z trudem odbił piłkę.

34
10
11
7
4
90+1'

15
90'

Mecz potrwa dłużej o minimum 7 minut.

13
4
14
6
26
90'

Radomiak Radom. Schodzi: Karol Angielski. Wchodzi: Dominik Sokół.

3
89'

Kontratak Radomiaka, ale Kozak niedokładnie podawał w kierunku partnera.

18
9
6
8
6
89'

Coraz mniej... piłkarzy na boisku i coraz mniej czasu do końca spotkania.

32
17
4
4
4
87'

Kolejny raz legionista ukarany czerwoną kartką. Sędzia sprawdził sytuację na wozie VAR i uznał, że Josue uderzył rywala łokciem w twarz.

58
16
8
8
15
87'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Josue Pesqueira.

110
35
12
9
14
86'
86'
12
2
2
1
2
86'

A tymczasem sędzia idzie do monitora, by ocenić ewentualną czerwoną kartkę dla Josue.

14
4
3
4
1
85'

Siły się wyrównały. Filipe Nascimento wyrzucony z boiska za kopnięcie Slisza.

8
5
4
4
20
84'

Czerwoną kartkę otrzymał Filipe Nascimento.

25
13
9
14
42
84'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Slisz.

22
8
8
6
5
84'

Wszystko zaczęło się od faulu Josue, który nadepnął na nogę Abramowicza.

1
2
7
3
2
83'

Na murawie leży Filipe Nascimento i trzyma się za kostkę.

3
2
3
8
3
83'

Przepychanki na boisku.

5
1
4
4
11
82'

Gol! Strzelił Maik Nawrocki. Asystował mu Rafael Lopes.

Legia się nie poddaje. Lopes podał do Nawrockiego, a ten miał czas, by przyjąć piłkę i strzelił nie do obrony przy bliższym słupku.

44
21
7
19
88
80'

Gol! Strzelił Karol Angielski. Asystował mu Filipe Nascimento.

Ależ akcja, ależ pograli gospodarze! Przechwyt na połowie Legii, odegranie piętą Filipe Nascimento, Angielski oddał płaski strzał tzw. fałszem i podwyższył prowadzenie Radomiaka!

159
46
9
7
16
80'

Kapitalne dośrodkowanie Filipe Nascimento z rzutu rożnego, strzelał głową Radecki i po raz drugi dziś Legię ratuje słupek!

7
8
16
9
9
79'

Korner dla Radomiaka.

11
4
2
1
5
78'

Radecki szuka drugiego gola, strzelał z szesnastu metrów, był lekki rykoszet, a po chwili piłka padła łupem Tobiasza.

5
1
2
2
5
76'

Kwadrans do końca. Legia stara się odrobić straty, ale nie ma ku temu argumentów. Trudno jej było grać po jedenastu, trudno jest też oczywiście w osłabieniu.

9
6
1
3
4
74'

Teraz bramkarz Radomiaka popisał się efektownym piąstkowaniem piłki na dziesiątym metrze. Był tam Pekhart, ale nie potrafił wygrać walki o pozycję.

15
1
6
3
73'

Zamieszanie w polu karnym Radomiaka, strzelał Nawrocki, jednak nie musiał interweniować Majchrowicz.

11
1
5
2
3
72'

Tobiasz pod presją rywala wybija piłkę w aut.

9
2
3
2
4
71'

Mocny strzał Leandro z osiemnastu metrów, ale piłka trafiła tylko w plecy jednego z zawodników Legii.

4
3
4
4
8
70'

Akcja Abramowicza lewą stroną, ale obrońca Radomiaka nie zdołał przedostać się w pole karne. Wciąż jednak w posiadaniu piłki gospodarze.

15
3
2
2
5
69'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro Rossi. Nie jest to najładniejszy fragment meczu.

8
2
1
4
8
67'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Jakubik.

12
1
1
10
67'

Legia kończy mecz w osłabieniu. Serb uderzył Jakubika. Sędzia to przeoczył, ale VAR był dla obrońcy Legii bezlitosny.

53
13
2
3
7
67'

Czerwoną kartkę otrzymał Filip Mladenović.

90
36
7
13
14
65'

A jednak mamy interwencję VAR.

16
19
3
2
5
65'

Jakubik trafiony w twarz przez Mladenovicia. Serb protestuje, ale może się cieszyć, że sędzia nie ukarał go żółtą kartką.

5
3
2
9
64'

Dośrodkowanie Lopesa i kolejny raz wybija piłkę Rossi.

3
1
3
2
63'

Napakowani są piłkarze Radomiaka. Legia jest tym faktem jakby zaskoczona. Goście są spóźnieni praktycznie w każdej akcji.

9
10
1
2
3
61'

Kolejna centra w wykonaniu Mladenovicia, ale Rossi wybija piłkę szczupakiem.

5
1
2
3
60'

Legia w ataku pozycyjnym, lecz mistrzowie Polski mają problemy, by przedostać się w okolice pola karnego Radomiaka.

9
7
4
4
59'

Zaostrzyła się gra. Sfrustrowany Mladenović, gdyż sędzia odgwizdał faul Serba na Kapucie.

4
3
2
3
58'
3
1
1
1
1
58'
57'

Kontratak Radomiaka. Leandro miał trochę miejsca i pokusił się o strzał z dystansu. Został zablokowany, po chwili poprawił jeszcze Jakubik... rykoszet i będzie rzut rożny.

6
1
1
2
4
55'

Żółtą kartkę otrzymał Ernest Muci. Odskoczyła piłka napastnikowi Legii, próbował odzyskać ją wślizgiem, ale trafił w Leandro zamiast w piłkę.

10
1
1
1
1
54'

Coraz więcej nerwów w defensywie Legii. Radecki po raz kolejny miał sporo miejsca w polu karnym, próbował strzału prawą nogą, potem lewą... zabrakło jednak trochę precyzji.

4
1
2
53'

Dośrodkowanie Abramowicza, ale piłka trafiła w dobrze ustawionego Wieteskę.

3
2
3
51'

Radomiak chce iść za ciosem. Tobiasz ratuje jednak swój zespół po strzale Radeckiego! Ależ dużo miejsca w polu karnym miał pomocnik gospodarzy.

22
9
3
3
6
50'

Centra Mladenovicia, musnął piłkę Jakubik, co mogło trochę zmylić Majchrowicza, ale ten nie popełnił błędu.

4
2
50'

Dośrodkowanie Mladenovicia, strzelał Muci, jednak został zablokowany.

5
1
3
2
50'

Na moment oddalili zagrożenie gospodarze.

2
1
3
49'

Rose zagrywał z prawej strony, ale wślizgiem zablokował go Abramowicz. Korner dla Legii.

7
1
1
2
49'

Kibice Radomiaka mają powody do świętowania.

6
5
1
4
5
48'

Sędziowie analizowali jeszcze całą sytuację na wozie VAR, ale nie było mowy o spalonym. Radomiak na prowadzeniu!

20
10
2
1
4
46'

Gol! Strzelił Mateusz Radecki.

Ależ początek drugiej połowy w wykonaniu Radomiaka! Zamieszanie w polu karnym, Radecki strzelił przy bliższym słupku i zaskoczył Tobiasza.