1
2
4
85'

Pokazał się Łukasz Sekulski, ale swoim strzałem nie zagroził specjalnie radomianom. Co prawda celnie, ale dokładnie w odpowiednio ustawionego Filipa Majchrowicza. Radomiak zamierzał szybko przetransportować piłkę do ataku, ale nie wyglądało to szczególnie przekonująco.

2
1
1
82'

Raphael Rossi ponownie zachował się z powodzeniem w defensywie. Interwencja zawodnika Radomiaka po dośrodkowaniu Damiana Warchoła.

1
2
78'

Damian Warchoł mógł dołożyć cegiełkę do zwycięstwa płocczan krótko po pojawieniu się na boisku zamiast Dominika Furmana. Po błędzie w wyprowadzeniu piłki Radomiaka miał nawet dwie szanse na pokonanie Filipa Majchrowicza, ale nie wykorzystał żadnej z nich.

2
2
1
4
78'

Radomiak Radom. Schodzi: Michał Kaput. Wchodzi: Dominik Sokół.

wchodzi Wchodzi
Dominik Sokół #97
schodzi Schodzi
Michał Kaput #11
1
1
77'

Podanie w pole karne do Dawida Abramowicza, który nie złożył się umiejętnie do uderzenia z powietrza. Piłka poleciała w kompletnie niepożądanym kierunku. W taki sposób to radomianie na pewno nie zapunktują.

3
2
1
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu i co oczywiste, bardziej zainteresowany poprawieniem rezultatu jest Radomiak. Ostatnia akcja beniaminka została przerwana przez Dawida Kocyłę, który jakoś radzi sobie w defensywie w nietypowym dla siebie miejscu boiska.

1
1
1
70'

Dariusz Banasik wygląda na coraz mocniej zdenerwowanego.

1
1
2
68'

Tymczasem na połowie przeciwnika znajduje się Wisła Płock i po pierwsze ma możliwość zadania drugiego ciosu gościom, a po drugie przynajmniej zyskuje cenny czas. Teraz korner po przyblokowanym uderzeniu z dystansu oddanym przez Mateusza Szwocha.

4
1
1
68'

Radomiak Radom. Schodzi: Karol Angielski. Wchodzi: Maurides.

Maurides #13
2
64'

Raphael Rossi zachował się z dużym wyczuciem w defensywie. Poskromił on przeciwnika składającego się do oddania strzału. Wisła Płock próbowała podwoić prowadzenie, ale na razie bez efektu. Wynik pozostaje na styku.

1
2
komentarz

1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Jakubik za ostre przewinienie.

Radomiak Radom
3
1
2
3
61'
1
3
1
60'

Radomiak. Schodzi: Mario Rondon. Wchodzi: Meik Karwot.

60'

Godzina gry za drużynami i niezmiennie jedynym autorem gola Marko Kolar.

1
1
1
57'

Damian Jakubik znalazł się pod bramką przeciwnika przy okazji dośrodkowania z rzutu wolnego. Zrobiło się duże zamieszanie i defensor starał się pokonać Bartłomieja Gradeckiego. Na dobry początek musi jednak przymierzyć nie nad, a pod poprzeczką.

1
1
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Abramowicz. Nie przebierają w środkach podopieczni Dariusza Banasika.

3
1
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Raphael Rossi za ostre przewinienie.

4
2
1
50'

Dawid Abramowicz rozpędził się na boku boiska. Zanosiło się na niebezpieczny atak podopiecznych Dariusza Banasika, jednak defensor za długo zwlekał i został zablokowany przy dośrodkowaniu. Radomiak wiele nie zdziałał, a gospodarze zmobilizowani w działaniach obronnych.