2
1
90+2'

Gol! Strzelił Jan Grzesik. Asystował mu Aleks Ławniczak.

Kolejny raz piłka wrzucona w pole karne Górnika. Tym razem na głowę Ławniczaka, ten kieruje piłkę w stronę bramki. Futbolówka zahacza jeszcze o głowę Jana Grzesika i to on jest autorem gola na 4:0!

41
21
4
2
3
90'

Trzy minuty dłużej co najmniej potrwa widowisko w Łęcznej.

1
4
1
1
89'

Ale Kuzimski uderza prosto w mur.

1
1
1
3
88'

Pajnowski powalił Kuzimskiego przed polem karnym. Okazja z rzutu wolnego za chwilę.

1
1
1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Pajnowski.

Górnik Łęczna
2
86'
85'

No cóż, nie będziemy oszukiwać, że tu zajdzie jakiś zwrot akcji. Raczej oba zespoły czekają na koniec spotkania.

2
1
1
83'

Mało brakowało! Świetne dogranie Matuszewskiego z lewej strony, ale Kuzimski źle wyregulował celownik i spudłował z 10. metra.

2
2
82'

A Warta jakby czaiła się jeszcze na czwartą bramkę.

4
1
1
81'

Próba kontry zielono-czarnych, ale kiepsko wyszło podanie do Banaszaka.

1
79'

Nawet lata piłka czasem koło bramki Warty, ale nie ma komu tego wykończyć.

2
75'

Kalinkowski na razie wszedł z zadaniem przerywania akcji rywali faulem. To mu wychodzi.

74'

A to wszystko po rzucie rożnym dla Warty, który zagrożenia nie przyniósł.

1
73'
72'

Tymczasem znów piłka wędruje w pole karne gospodarzy. Interweniuje Leandro na rzut rożny.

1
71'

Górnik stracił trochę zapał, ale o gola honorowego na pewno powalczy.

1
1
70'

Kalinkowski zatrzymuje wślizgiem akcję Jakóbowskiego.

1
1
68'

Śpiączka za szybko urwał się do podania. Spalony.

67'

Krykun z dystansu trafia w słupek!

2
3
1
1
3
64'

Zamieszanie w polu karnym Warty, piłka odbija się od poprzeczki po główce Śpiączki!

5
5
5
3
3
63'

Nadział się Banaszak na Matuszewskiego przy wślizgu. Zabolało.

1
1
61'

Gol! Strzelił Milan Corryn. Asystował mu Aleks Ławniczak.

Rzut rożny, dośrodkowanie Zrelaka, nie sięgnął piłki Gol, ale podbił ją jeden z kolegów, a Ławniczak przedłużył do Corryna. Warta bawi się w Łęcznej!

28
10
3
2
60'

Dośrodkowanie Zrelaka, ale nie dochodzi Ivanov.

1
3
1
56'

Dziurawa ta obrona Górnika Łęczna. Kolejne gole wiszą w powietrzu.

2
1
1
1
55'

Był też rzut rożny dla Warty, ale nic nie przyniósł.

1
1
2
54'

Grzesik podszedł pressingiem na Leandro i wywalczył rzut rożny.

1
1
1
52'

Gol! Strzelił Milan Corryn.

Fatalna strata na własnej połowie Midzierskiego. Pressingiem podszedł Corryn, zabrał piłkę i stanął oko w oko z Gostomskim. Grzechem byłoby tego nie wykorzystać.

Warta Poznań
26
13
1
2
3
51'

Dośrodkowanie Maka na Cierpkę i... domagają się karnego łęcznianie. Ale nic z tego.

2
1
1
1
50'

Dośrodkowanie Maka, ale prosto na głowę interweniującego Ivanova.

1
1
49'

Milan Corryn znów o krok od asysty. Świetnie wymierzone podanie do Zrelaka, ale... zabrakło dołożenia stopy u napastnika Warty...

1
2
1
48'

Kapitalna interwencja Gostomskiego po strzale z dystansu Czyżyckiego! Gdyby nie bramkarz Górnika, byłoby 2:0!

3
47'

Groźna wrzutka na Banaszaka. Po raz kolejny próbował centrować Leandro.

1
46'

2
45+2'

Cierpka faulował Corryna. Kartki chyba nie będzie.

2
1
45'

Co najmniej trzy minuty dłużej potrwa pierwsza połowa.

1
1
1
44'

Odrobina symulki ze strony Czyżyckiego. Sędzia nie dał się nabrać.

1
1
43'

Na razie napastnik Warty pokazuje, że da radę.

1
42'

Adam Zrelak ma problem zdrowotny. Czy potrzebna będzie zmiana?

1
1
41'

Mak miał szansę ruszyć w stronę bramki po błędzie Ivanowa, ale zaplątała mu się piłka między nogami.

1
40'

Gol mógł strzelać, ale wolał podać do Leandro. To chyba nie była dobra decyzja, bo wrzutka tego drugiego nic nie wniosła.

1
4
1
39'

Jeszcze jedno dobre dośrodkowanie, ale ani Banaszak, ani Śpiączka do tego nie doszli.

1
38'

Ładnie zawieszona piłka nad polem karnym Warty. Dobra interwencja Gostomskiego.

1
1
36'

Matuszewski próbował uciekać lewym skrzydłem, ale nie dostrzegł go Ivanov. Na tym akcja Warty się zakończyła.

1
35'

Zdecydowanie mniej efektownie i efektywnie wygląda gra Górnika od kilkunastu minut.

1
1
33'

Szcześniak trącony przez Corryna. Zaostrza nam się gra w Łęcznej.

1
1
32'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Grzesik.

2
2
3
3
31'

Leandro faulowany przez Grzesika.

1
30'

Krykun ostro potraktował Czyża. Zapachniało kartką, ale sędzia powiedział, że to "ostatnie ostrzeżenie".

1
1
28'

Tzw. centrostrzał w stronę bramki Górnika bez problemu wyłapał Gostomski.

1
26'

Kupczak faulowany przy linii bocznej. Chwila przerwy.

1
24'

Niezła piłka do Krykuna, ale zabrakło dokładności przy zagraniu z głębi pola.

23'

Dobre wejście Kupczaka. Przerwał akcję Górnika na połowie Warty.

2
1
1
20'

Póki co optyczną przewagę miał Górnik, ale za wrażenie artystyczne punktów przecież w tej dyscyplinie nie dają.

1
2
1
2
18'

Jeszcze mieliśmy analizę VAR, czy nie było spalonego. Ale nie było. 1:0 prowadzi Warta!

8
3
1
17'

Gol! Strzelił Adam Zrelak. Asystował mu Milan Corryn.

Zabójcza kontra Zielonych! Akcję napędził Czyżycki, który padając na ziemię podał piłkę do Corryna, który świetnie, w tempo zagrał do Zrelaka, któremu nie pozostało nic jak pokonanie Macieja Gostomskiego!

26
11
4
3
4
15'

Cierpka zawalczył o piłkę przy linii bocznej. Dzięki temu akcję rozpocznie Górnik od autu na wysokości linii środkowej.

1
14'

Leandro wrzuca piłkę z lewej stony w stonę Krykuna, ale główka zupełnie nie w stronę bramki.

1
12'

Wrzut z autu na głowę Cierpki, ale ten uderza prosto w Lisa. Świetna okazja dla gospodarzy!

9'

Lis też potrzebował interwencji, więc gra była przerwana, ale już bramkarz Warty wrócił do gry.