1
1
2
90'

Majchrowicz efektownie broni strzał Kubickiego z szesnastu metrów, ale wcześniej i tak na spalonym był Diabate.

2
2
1
1
1
88'

Nieporozumienie na linii Kubicki - Conrado. Brazylijczyk miał dużo miejsca z lewej strony, ale nie zdołał dojść do piłki zagranej zdecydowanie zbyt mocno.

2
3
2
1
4
87'
3
4
1
2
87'
2
3
1
1
86'

Niezła centra w wykonaniu Gajosa, ale żaden z zawodników nie zaatakował piłki na piątym metrze.

2
1
84'
83'

Ależ okazja dla Lechii! Diabate miał na nodze piłkę meczową, ale w idealnej sytuacji trafił w stojącego przed bramką obrońcę gości!

2
2
1
2
81'

Durmus dostał piłkę w narożniku pola karnego, po chwili oddał mocny strzał na bramkę, ale kolejny raz nie dał się zaskoczyć Majchrowicz. Turek był jednak na spalonym.

3
3
1
80'

Piłkarze Lechii grają coraz bardziej nerwowo. Nie układa im się gra w drugiej połowie. A Radomiak jest raczej zadowolony z remisu.

1
4
3
77'

Lekki strzał Gajosa z obrębu pola karnego i bez żadnych problemów łapie piłkę Majchrowicz.

3
2
2
76'

Kwadrans do końca spotkania. Lechia nie sprawia wrażenia drużyny, która ma ten mecz pod kontrolą. Gdańszczanie nie wyszli z szatni na drugą połowę.

5
4
2
2
75'

Kiepskie dośrodkowanie Durmusa z rzutu rożnego. Piłka opuściła boisko.

1
2
73'

Żółtą kartkę otrzymał Conrado.

Conrado za daleko wypuścił sobie piłkę, szybszy był przy niej Cichocki i Brazylijczyk ostro faulował rywala.

Lechia Gdańsk
3
2
3
1
3
72'

Strzelał z dystansu Leandro, ale pewnie broni Kuciak.

2
1
1
1
2
71'

Lechia miała rzut wolny z bocznego sektora boiska, dośrodkowywał Pietrzak, ale zagrał na idealnej wysokości dla Majchrowicza i ten pewnie złapał piłkę.

3
2
1
70'

Radomiak imponuje pewnością siebie w drugiej połowie. Goście grają spokojnie, na jeden kontakt, bez problemu wychodzą spod pressingu Lechii.

5
3
67'

Zza pola karnego strzelał Leandro, ale piłkę pewnie łapie Kuciak. Nie przeszkodził mu w tym nawet dość mocny rykoszet.

4
1
2
4
66'

Radomiak konstruuje kolejne akcje, a Lechia kompletnie stanęła.

3
4
2
65'

Lechia Gdańsk. Schodzi: Joseph Ceesay. Wchodzi: Conrado.

64'

Gol! Strzelił Karol Angielski.

Pewnie wykonany ten rzut karny. Radomiak w parę minut doprowadza do remisu!

3
63'

I arbiter dyktuje rzut karny dla Radomiaka!

9
5
3
1
4
62'

Sędzia idzie obejrzeć sytuację na powtórkach!

4
4
2
61'

Przycisnęli goście. Domagają się teraz rzutu karnego. Ich zdaniem po strzale Kaputa ręką zagrywał jeden z piłkarzy Lechii.

4
4
2
1
59'

Gol! Strzelił Luis Machado. Asystował mu Meik Karwot.

Ależ wejście notuje Luis Machado. Świetne dośrodkowanie Karwota i rezerwowy zawodnik gości z bliska pokonał Kuciaka!

23
21
2
6
15
56'

Kozak miał dużo miejsca z lewej strony, popatrzył, przymierzył... i dośrodkował kompletnie do nikogo. Aż złapał się za głowę po swoim zagraniu.

1
1
55'

Kontra Lechii. Durmus zagrywał prostopadle w kierunku rozpędzonego Ceesaya, ale przeczytał to Majchrowicz i w ostatniej chwili zdołał złapać piłkę przed skrzydłowym gospodarzy.

1
53'

A Lechia na dużym spokoju rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska. Czasami aż na zbyt dużym. Wręcz na pograniczu ryzyka.

1
52'

Tym razem Radomiak wybija piłkę i ta ląduje pod nogami Kuciaka.

1
52'

Groźna centra w wykonaniu Pietrzaka. Nie ryzykował Majchrowicz i efektownie wybił piłkę poza boisko.

1
1
51'

Dośrodkowanie Durmusa z rzutu wolnego, ale piłka nie dotarła do ustawionego na dalszym słupku Malocy. Dobra interwencja Abramowicza i korner dla Lechii.

2
49'

Ależ szansa dla Radomiaka! Znakomite dogranie Kozaka z lewej strony, jednak Angielski w dobrej sytuacji strzelił obok słupka!

3
2
2
1
48'

Dobra akcja Leandro, miękkie dośrodkowanie w pole karne Lechii, ale nie powalczyli o piłkę ani Angielski, ani Radecki.

1
46'

Bez zmian w składach w obu zespołach.

1
1
46'

1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Maloca. Odłożona kara za wślizg sprzed kilkudziesięciu sekund.

4
2
1
1
2
43'

Lechia nie atakuje już tak mocno, jak w pierwszych dwudziestu minutach. Bardziej nastawiła się na kontry. Gospodarze czekają na to, co zrobi Radomiak.

5
4
2
1
1
42'

Błąd techniczny Majchrowicza. Niewiele brakowało, a straciłby piłkę we własnym polu karnym. Musiał ratować się wybiciem na wślizgu.

1
1
1
1
41'

Ładnie pograli teraz gdańszczanie. Gajos prostopadle do Żukowskiego, ten mocno zagrywał wzdłuż bramki, ale okazało się to zbyt mocne, by Durmus zdołał oddać strzał.

3
40'

Długo budowali akcję gospodarze, wreszcie chciał przyspieszyć Żukowski, jednak posłał bardzo niecelne dośrodkowanie w pole karne. Piłka wyleciała w aut.

1
3
37'

Łatwo ograna obrona Lechii z lewej strony, Kozak miał dużo miejsca w polu karnym, ale odskoczyła mu piłka i nic z tej akcji nie wyszło.

3
2
4
2
36'

Abramowicz strzela nad poprzeczką bramki Lechii po dobrej centrze Kozaka. Zaskoczyli teraz rywali goście szybkim rozegraniem rzutu rożnego.

3
1
1
35'

Maloca wybija piłkę na rzut rożny po płaskim dośrodkowaniu Kaputa z prawej strony.

4
1
1
2
33'

Ależ okazja do kontrataku. Zwolińskiemu zabrakło kilku centymetrów, by minąć przeciwnika. Gdyby mu się to udało, byłaby otwarta droga do podania w kierunku rozpędzonego Ceesaya.

1
2
1
32'

Powalczył o piłkę Makowski, zacentrował bardzo mocno w pole karne, ale pewnie broni Majchrowicz. Inna sprawa, że nikt nie zbiegał na bliższy słupek.

1
2
30'

Kolejny rzut rożny i ponownie Radomiak nie zagroził bramce Lechii.

2
1
1
2
30'

Groźna akcja gości, Nalepa wybija piłkę na rzut rożny, blokując strzał Abramowicza.

1
1
1
1
29'

Gdańszczanie jakby trochę się cofnęli. Więcej z gry ma od kilkudziesięciu sekund zespół Radomiaka.

1
2
1
1
26'

Ależ dużo miejsca pozostawili teraz obrońcy Lechii Radeckiemu. Ten mógł zrobić wszystko, ale trochę się podpalił i oddał niecelny strzał głową. Warto natomiast podkreślić dobre dośrodkowanie Jakubika.

2
1
1
24'

Trener Dariusz Banasik mówił przed spotkaniem, że Radomiak nie przyjedzie do Gdańska się bronić. Pierwsze minuty spotkania to potwierdzają, bo goście słabo bronią. Ale chyba nie o to chodziło szkoleniowcowi.

1
3
23'

A tymczasem Radomiak z pierwszą okazją i od razu było blisko gola. Płaska centra w pole karne, ale Radecki fatalnie pudłuje, posyłając piłkę w sektor zajmowany przez kibiców z Radomia.

2
2
2
1
23'

Centra Durmusa, ale dość łatwo poradzili sobie z nią zawodnicy Radomiaka.

3
3
22'

A Lechia nie zamierza się zatrzymywać. Dobre dośrodkowanie Żukowskiego i rozpaczliwie bronią się goście. Rzut rożny.

5
1
3
1
1
19'

Gol! Strzelił Maciej Gajos. Asystował mu Jarosław Kubicki.

Ależ błędy w obronie Radomiaka. Dośrodkowanie Durmusa, nie potrafili wybić piłki goście, co zostało skrzętnie wykorzystane przez Lechię. Gajos do Kubickiego, ten odegrał i z kilku metrów formalność została dopełniona.

20
13
8
7
17'

Sędziowie sprawdzili sytuację na VAR. Ich zdaniem nie kwalifikowało się to do czerwonej kartki. Zresztą, nie został tam nawet odgwizdany faul.

1
16'

Ryzykował teraz Majchrowicz. Zaatakował piłkę wślizgiem poza własnym polem karnym. Gospodarze protestują, ich zdaniem faulowany w tej sytuacji był Durmus.

2
1
13'

Przewaga Lechii została szybko udokumentowana golem. Radomiak - póki co - nie ma zbyt wielu argumentów.

2
3
12'

Gol! Strzelił Mateusz Żukowski. Asystował mu Mario Maloca.

Mamy otwarcie wyniku! Mateusz Żukowski otrzymał dobre podanie od Malocy i nie zastanawiał się, tylko huknął z dość ostrego kąta. Piłka leciała z olbrzymią prędkością i wpadła do siatki!

29
17
1
9
11
10'

Kuciak pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony.

2
1
1
2
9'

Radomiak miał okazję do kontry, ale Kozak został bardzo łatwo zatrzymany przy linii bocznej. Lechia bardzo szybko odzyskuje piłkę.

1
3
7'

Zdecydowana przewaga gdańszczan w ostatnich minutach. Kolejny korner.

4
1
1
5
4
6'

Ależ fenomenalna okazja Lechii! Maloca zagrał w tempo w pole karne, Zwoliński wyskoczył zza pleców obrońców, ale z kilku metrów nie trafił w bramkę!

3
3
2
2
5
5'

Dobra centra w wykonaniu Pietrzaka, agresywnie nabiegał na piłkę Nalepa, ale nieznacznie się z nią minął.

3
3
1
4'

Zwoliński pokusił się o strzał z dalszej odległości, piłka otarła się o obrońcę Radomiaka i tym razem mamy rzut rożny dla Lechii.

3
2
3'

Bardzo źle rozegrali ten rzut rożny piłkarze Radomiaka, Lechia miała okazję do wyjścia z szybką kontrą, ale skończyło się to na 40. metrze przed bramką Majchrowicza.

1
2
1
2'

Pierwsza akcja gości, dośrodkowanie z lewej strony i wybija piłkę obrońca Lechii. Korner.

1
2
czas Start meczu
14:32

W Gdańsku obecna jest spora grupa kibiców z Radomia. Jest ich ok. pięciuset.

5
1
1
1
2
14:32

Lechia zagra dziś w biało-zielonych strojach, Radomiak dość nietypowo, bo na czarno.

3
1
14:32

Piłkarze obu zespołów wychodzą na boisko.

1
Jakim wynikiem zakończy się mecz w Gdańsku?
Wygra Lechia
Remis
Wygra Radomiak
2
2
14:32

Na stadionie w Gdańsku trwa rozgrzewka obu drużyn.

14:00

Sędzią dzisiejszego meczu jest Tomasz Kwiatkowski z Warszawy.