PKO Ekstraklasa: 7. kolejka
11 wrz 2021 17:30
90+5'

Białostoczanie szukali luki w defensywie rywali. Rafał Strączek wyjaśnił sytuację.

5
2
2
2
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Toporkiewicz.

Jagiellonia Białystok
4
2
2
2
90+2'

Jesus Imaz zderzył się z Rafałem Strączkiem i ucierpiał.

1
1
1
2
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Tomasiewicz.

Pomocnik Stali powstrzymał atak rywali.

3
1
2
90'

Do ostatniego gwizdka pozostało pięć minut.

1
1
1
88'

Sędzia Krzysztof Jakubik dokładnie przyjrzał się tej sytuacji. Nie ma mowy o rzucie karnym dla miejscowych.

8
5
1
6
86'

Trwa analiza VAR.

5
5
1
2
2
85'

Starcie Jesusa Imaza i Rafała Strączka. Napastnik upadł w polu karnym i piłkarze Jagiellonii Białystok domagają się "jedenastki".

7
4
1
3
84'

Schodzi: Koki Hinokio. Wchodzi: Kamil Kościelny.

83'

Gospodarze mieli dogodną sytuację. Jesus Imaz podał piętką do Kacpera Tabisia, a ten strzelił obok bramki.

1
3
80'

Akcja młodych zawodników Jagiellonii. Tabiś dostrzegł w polu karnym Bidę, de Amo poradził sobie z napastnikiem rywali.

2
79'

Bartosz Bida nie potrafił opanować piłki po zagraniu z głębi pola.

2
78'

Michał Pazdan lekko utyka. Bartosz Kwiecień już czeka na zmianę przy linii bocznej.

1
1
76'

Koki Hinokio chciał wymusić faul, jednak Krzysztof Jakubik nie przerwał gry.

2
1
74'

Schodzi: Mateusz Mak. Wchodzi: Konrad Wrzesiński.

28-latek jest tylko wypożyczony z Jagiellonii Białystok.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Mak.

Mateusz Mak starł się z Jesusem Imazem.

Stal Mielec
1
1
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Struski.

1
3
70'

Dobre wejście mógł zaliczyć Bartosz Bida. Strzał młodzieżowca został zablokowany.

1
3
70'

. Schodzi: Fabian Piasecki. Wchodzi: Maciej Jankowski.

67'

To nie jest dzień Michała Żyro. Martin Pospisil doskonale dośrodkował w pole karne i napastnik z kilku metrów nie trafił do siatki.

2
2
66'

Piłkarze Jagiellonii Białystok budują akcję od tyłu.

1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Błażej Augustyn.

2
2
2
3
64'

Grzegorz Tomasiewicz stracił piłkę i po chwili Michał Żyro dograł do Jesusa Imaza. Hiszpan uderzył prosto w bramkarza Stali.

2
2
2
2
62'

Niebezpieczna sytuacja w polu karnym, Jonathan de Amo nagle upadł na boisko. Obrońca Stali jest poza placem gry.

1
1
2
2
60'

Koki Hinokio zgłosił kontuzję i Arbiter główny zatrzymał grę.

1
1
59'

Mocne uderzenie Tarasa Romanczuka. Rafał Strączek tym razem nie musiał reagować.

1
1
59'

Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę. Ireneusz Mamrot przygotowuje dwie zmiany.

1
1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Krystian Getinger.

3
1
3
55'

Koki Hinokio zszedł do środka, a następnie przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Pavelsa Steinborsa.

1
54'

Tomas Prikryl nie zdążył do piłki na prawym skrzydle po zagraniu Karola Struskiego.

1
1
52'

Przed szansą ponownie stanął Jesus Imaz. Hiszpan wbiegł w pole karne, jednak spudłował.

1
2
52'

Skuteczna interwencja Rafała Strączka po uderzeniu Jesusa Imaza.

1
3
50'

Stal Mielec w ataku pozycyjnym. Krystian Getinger oddał strzał z ostrego kąta i Pavels Steinbors nie popełnił błędu.

1
1
1
48'

Piłka po strzale Tarasa Romanczuka odbiła się po słupku, lecz chwilę wcześniej faulowany był Jonathan de Amo.

1
1
46'

Zawodnicy Stali Mielec wznowili grę.

1
1
17:23

To był premierowy gol hiszpańskiego obrońcy w bieżącym sezonie PKO Ekstraklasy.

1
45+1'

Taras Romanczuk uderzył sprzed pola karnego. Rafał Strączek wykazał się refleksem.

2
2
2
45'

Krzysztof Jakubik doliczył tylko jedną minutę.

1
43'

Nie popisał się Michał Żyro. Martin Pospisil wypuścił podaniem napastnika, a ten upadł w polu karnym. Nie było faulu.

1
2
1
1
3
40'

I kolejna próba Mateusza Maka. Skrzydłowy posłał piłkę w trybuny.

3
1
2
3
38'

Mateusz Mak dopadł do piłki po niecelnym podaniu Israela Puerto, stanął oko w oko z Pavelsem Steinborsem i zmarnował stuprocentową okazję! Wciąż 1:1.

5
2
1
2
1
36'

Zespół Ireneusza Mamrota przejął inicjatywę.

7
3
3
34'

Niskie dośrodkowanie Krystiana Getingera, po chwili Maksymilian Sitek przegrał pojedynek z Bojanem Nasticiem.

1
1
33'

Pomysłowe rozegranie stałego fragmentu. Grzegorz Tomasiewicz wypuścił podaniem Krystiana Getingera, dośrodkowanie obrońcy zostało zablokowane.

1
1
32'

Błażej Augustyn faulem powstrzymał Fabiana Piaseckiego. Rzut wolny dla Stali.

3
2
1
2
2
30'

Karol Struski popisał się efektownym "krzyżakiem", jednak przyjezdni przejęli piłkę.

1
1
1
1
28'

Dośrodkowanie Martina Pospisila było niecelne.

3
3
26'

Kolejna okazja białostoczan. Michał Żyro nie zaskoczył golkipera rywali.

2
1
2
25'

Jesus Imaz świetnie opanował piłkę w polu karnym, jednak sędzia odgwizdał spalonego.

1
1
1
2
23'

Michał Żyro chciał wykorzystać opieszałość Rafała Strączka. Bramkarz gości miał mnóstwo szczęścia.

3
2
1
22'

Krystian Getinger przegrał pojedynek z Puerto. Kapitan Stali ucierpiał i musiał na chwilę opuścić plac gry.

1
1
20'

Gol! Strzelił Israel Puerto. Asystował mu Martin Pospisil.

Druga bramka po stałym fragmencie gry. Martin Pospisil dograł z narożnika na głowę Israela Puerto, który znalazł drogę do siatki. Piłka była poza zasięgiem Rafała Strączka.

15
6
2
1
4
19'

Mateusz Mak chciał zaskoczyć bramkarza rywali, piłka przeleciała obok słupka.

1
1
1
17'

Celny strzał gospodarzy. Rafał Strączek złapał piłkę po główce Michała Żyro.

1
1
3
15'

Michał Żyro urwał się obrońcom, ale został złapany na spalonym.

3
15'

Taras Romanczuk brutalnie potraktował Fabiana Piaseckiego. Sędzia Jakubik odgwizdał przewinienie.

2
1
1
13'

Podopieczni Adama Majewskiego dobrze rozpoczęli mecz. Jagiellonia znalazła się w trudnej sytuacji.

1
1
2
2
11'

Gol! Strzelił Jonathan de Amo. Asystował mu Mateusz Mak.

Stal Mielec na prowadzeniu! Krystian Getinger celnie dośrodkował z narożnika, Mateusz Mak przedłużył piłkę, a następnie Jonathan de Amo z niewielkiej odległości pokonał Pavelsa Steinborsa.

2
1
4
3
8
10'

Krystian Getinger chciał wrzucić piłkę w pole karne, Jesus Imaz stanął na jego drodze.

1
9'

Akcja przeniosła się pod pole karne Jagiellonii Białystok.

1
1
1
7'

Tomas Prikryl był na pozycji spalonej.

1
2
6'

Koki Hinokio próbował zwieść Israela Puerto, jednak zanotował stratę.

1
5'

Michał Pazdan szukał podaniem Bojana Nasticia. Maksymilian Sitek przechwycił piłkę.

1
3'

Jesus Imaz będzie chciał utrudnić życie Rafałowi Strączkowi. Hiszpan miał udział przy 50 proc. goli białostoczan w tym sezonie.

3
1
1
1'

Fabian Piasecki zabawił się z obrońcami Jagiellonii i dośrodkował. Nikt nie przeciął toru lotu piłki.

1
2
17:23

Sędzią głównym będzie Krzysztof Jakubik z Siedlec.

1
17:14

Tak prezentuje się "jedenastka" Stali Mielec:

17:14

Michał Żyro debiutuje w koszulce Jagiellonii Białystok.

17:14

Zapraszamy na relację LIVE z meczu Jagiellonia Białystok - Stal Mielec. Drużyna Ireneusza Mamrota walczy o miejsce w czołówce tabeli. Początek spotkania zaplanowany jest na godz. 17:30.