ZMIANA
87'
ZMIANA
86'

Górnik w ataku, ale bez okazji bramkowych. Wszystko dzieje się daleko od bramki.

5
4
3
2
3
83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Gryszkiewicz.

3
81'

Uderzenie Dadoka pewnie złapał dobrze ustawiony Budziłek.

2
6
2
2
2
79'

Górnik w małym szoku. Zabrzanie nie potrafią zagrozić gospodarzom.

5
3
1
4
3
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Piotr Wlazło. Pewny strzał Wlazły. Bruk-Bet coraz bliżej premierowej wygranej. 3:1!

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
31
16
1
2
11
75'

3
75'

Kolejny rzut karny dla gospodarzy!

12
7
1
1
4
74'

Sędzia znowu przy VAR-ze. Podolski trafił w twarz rywala. Wszystko działo się w polu karnym.

10
1
4
1
4
74'
ZMIANA
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kacper Śpiewak. Asystował mu Bartłomiej Kukułowicz. Cóż tam się dzieje! Z lewej strony dogrywał Kukułowicz, a Śpiewak sprytnym strzałem głową uderzył przy słupku. 2:1!

19
12
4
4
15
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Piotr Wlazło. Tym razem Wlazło uderzył precyzyjniej. Sandomierski nie mógł sięgnąć piłki. 1:1!

20
12
3
9
25
66'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Piotr Wlazło! Świetna interwencja Sandomierskiego, ale... będzie powtórka! Bramkarz przed strzałem wyszedł przed linię!

18
8
5
4
22
65'

Rzut karny dla Bruk-Betu. Manneh zagrywał ręką!

6
4
5
3
8
65'

Działa VAR. Sędzia sprawdza czy gospodarzom należy się rzut karny za zagranie ręką.

3
1
6
62'
ZMIANA
2
1
1
1
2
62'

Płasko z ok. 17 metrów uderzył Wasielewski, pomylił się o metr.

2
2
1
3
60'

Godzina gry za nami. Gospodarze nie są w stanie odpowiedzieć po stracie bramki.

2
2
1
komentarz

59'

Przerwa w grze. Pomoc udzielana jest Gergelowi.

3
1
57'

Zabrzanie chcą pójść za ciosem. Piłkę gonił Jimenez, ale nie dał rady jej złapać.

4
3
2
2
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rafał Janicki. Po rzucie rożnym źle zachowała się defensywa gospodarzy. Piłka spadła pod nogi Janickiego, a ten strzałem pod poprzeczkę zdobył bramkę. 0:1!

27
9
2
5
4
54'

Z piłką ruszył Podolski. Strzał sprzed pola karnego był jednak niecelny. Będzie rzut rożny dla gości.

2
52'

Kukułowicz zdecydował się na strzał z rzutu wolnego. Piłka poszybowała daleko od bramki.

3
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Dziedzic.

2
4
49'

Zagranie na lewo do Gergela, ten w polu karnym odegrał do Terpiłowskiego. Młody zawodnik jednak nie dał rady oddać strzału.

2
3
3
2
48'

Gospodarze starają się wysoko atakować zabrzan. To utrudnia gościom rozgrywanie akcji.

1
1
2
46'

Gramy po przerwie!

12:07

2
3
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
3
3
2
1
42'

W prostych sytuacjach gospodarze kombinują. To sprawia, że w dogodne szanse przepadają. Tak było przed momentem. Chwila zawahania i kolejny raz bez uderzenia.

1
2
4
2
3
40'

Groźnie w polu karnym niecieczan. Żaden z zabrzan nie zdołał oddać strzału.

3
4
5
4
38'

Sporo walki w środku pola. Piłkarze biegają od jednego pola karnego do drugiego. Brakuje jednak uderzeń.

4
3
35'

Jesteśmy w polu karnym Górnika, ale zawodnikom gospodarzy nie udało się zakończyć akcji uderzeniem.

1
1
3
3
34'

Prawą nogą sprzed pola karnego uderzył Nowak. Jednak pomocnik źle trafił w piłkę i ta potoczyła się obok słupka.

1
30'

Zagranie w pole karne do Jimeneza, ten jednak piłki nie był w stanie dogonić. Dwa kwadranse za nami. Zespoły szukają goli, ale brakuje im konkretów.

2
1
3
2
2
27'

Na strzał sprzed pola karnego zdecydował się Kubica. Piłka poszybowała daleko od bramki strzeżonej przez Budziłka.

4
3
6
5
3
25'

Płaski strzał z ok. 15 metrów oddał Radwański. Piłka przeleciała tuż obok słupka!

5
4
6
6
7
22'

Wyrównało się spotkanie. Gospodarze wciąż nie potrafią poważniej zagrozić gościom, ale zaczynają szukać swoich szans.

6
5
4
19'

Budziłek tak wznowił grę, że piłka wyleciała na aut.

5
14
17'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Wlazło.

10
6
3
3
2
17'

W końcu miejscowi pod bramką Górnika. Jednak zabrakło uderzenia, piłkę po dośrodkowaniu złapał Sandomierski.

2
3
2
2
4
14'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego z prawej strony, piłkę pewnie złapał Budziłek.

4
1
3
3
13'

Po dograniu z rogu po głowie dostał Wiśniewski. Defensor pozbierał się z murawy.

3
3
4
5
7
12'

Cały czas groźniej wyglądają ataki zabrzan.

10
6
3
1
9'

Budziłek uratował gospodarzy. W sytuacji sam na sam wygarnął piłkę spod nóg Krawczyka. Po chwili uderzał Nowak, ale sprzed linii futbolówkę wybił obrońca!

7
6
4
4
8'

Szybkie wyjście niecieczan. W pole karne wpadł Radwański, ale został zatrzymany.

2
5'

Cały czas zabrzanie w ataku. Gospodarze mają od początku spore problemy.

7
5
1
1
2'

Górnik od początku ruszył na rywala. Gospodarze zablokowali dwa uderzenia.

5
5
2
12:04

12:04

Mecz poprowadzi Łukasz Szczech (Warszawa).