Dawid Abramowicz źle dośrodkował. Po chwili Damian Jakubik uderzył głową i Rafał Strączek popisał się kapitalną interwencją!

3
1
6
90+4'

Ostatnia minuta i rzut rożny dla Radomiaka! Filip Majchrowicz jest już w polu karnym Stali.

2
2
1
1
4
90+3'

3
90+2'

Kibice Stali wspierają swoich piłkarzy. Miejscowi próbują utrzymać się przy piłce.

6
3
2
1
2
90'

Cztery minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu.

1
1
1
3
3
89'

Kolejna świetna interwencja Rafała Strączka. Maurides chwilę później nie trafił w światło bramki.

4
4
3
3
4
88'

Rafał Strączek uchronił swój zespół przed stratą bramki. Dominik Sokół uderzył głową i golkiper przeniósł piłkę nad poprzeczką.

3
2
1
1
2
88'

Asystent trenera Adama Majewskiego obejrzał żółty kartonik.

2
2
86'

Filip Majchrowicz zderzył się z kolegą i nie utrzymał piłki w rękach. Bramkarz nie podnosi się z murawy.

1
1
1
3
2
84'

Piłkarze Radomiaka Radom nie odpuszczają, ale miejscowi są pewni swego. Piłkarze Adama Majewskiego próbowali wyprowadzić kontratak.

1
1
2
82'

Radomiak Radom był bliski szczęścia! Mario Rondon przelobował Rafała Strączka i piłka odbiła się od poprzeczki bramki mielczan.

3
1
4
2
2
81'

Maciej Jankowski wszedł i kilkadziesiąt sekund później mógł wpisać się na listę strzelców. Napastnik Stali posłał piłkę w trybuny.

4
1
1
2
80'

Bramkarz Stali Mielec bez trudu złapał piłkę po uderzeniu głową Mario Rondona.

3
3
79'

Damian Jakubik płasko dośrodkował i Mario Rondon nie przeciął toru lotu piłki. Rafał Strączek nie musiał interweniować.

1
78'
77'

Leandro w indywidualnej akcji. Skrzydłowy musi popracować nad celnością strzałów.

1
75'

Kwadrans do końca. Dariusz Banasik nie jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych i przygotowuje kolejne zmiany.

1
2
73'

Karol Angielski ruszył do ataku i uderzył bardzo niecelnie. Radomiak wciąż bez celnego strzału.

2
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Filipe Nascimento.

2
70'

Zawodnicy Dariusza Banasika rozgrywają piłkę na połowie Stali, ale nic z tego nie wynika.

1
1
1
2
68'

Akcja piłkarzy, który przed chwilą pojawili się na boisku. Meik Karwot zagrał prosto na głowę Mario Rondona, napastnik przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1
67'

. Schodzi: Mateusz Mak. Wchodzi: Albin Granlund.

66'
66'
66'

Z głębi pola zagrał Luis Machado, po chwili Leandro spróbował uderzenia. Strzał kapitana Radomiaka był niecelny.

1
2
2
63'

Michał Kaput mógł zobaczyć drugą żółtą kartkę. Pomocnik gości brutalnie sfaulował rywala, ale arbiter go oszczędził.

1
1
2
61'

Stal Mielec mogła i powinna prowadzić 2:0! Fabian Piasecki wypuścił podaniem Maksymiliana Sitka, ten stanął oko w oko z bramkarzem i Filip Majchrowicz zatrzymał rywala.

2
2
58'

Obrońcy Stali Mielec mają coraz więcej problemów. Tym razem Filipe Nascimento uderzył z dystansu, piłka przeleciała obok słupka.

1
3
2
57'

Z narożnika zagrał Filipe Nascimento. Rafał Strączek wyczuł intencje rywala i złapał piłkę.

1
1
56'

Dawid Abramowicz szukał kolegów w polu karnym, lecz najwyżej do piki wyskoczył Krystian Getinger. Radomiak ma rzut rożny.

2
54'

Dominik Sokół upadł przed polem karnym, ale sędzia Piotr Lasyk nie dał się nabrać. Mateusz Żyro nie faulował przeciwnika.

1
52'

Kolejne już dośrodkowanie Krystiana Getingera. Golkiper Radomiaka Radom wykazał się refleksem.

1
51'

Nieporozumienie w defensywie gości. Bramkarz Filip Majchrowicz musiał wybić piłkę w aut.

1
49'

Rafał Strączek przechwycił piłkę i rozpoczął kontratak Stali Mielec. Jonathan de Amo strzelił obok słupka.

2
48'

Filipe Nascimento zagrał z głębi pola w pole karne, następnie Mateusz Żyro wygrał pojedynek powietrzny.

1
1
46'

. Schodzi: Koki Hinokio. Wchodzi: Konrad Wrzesiński.

46'

Stal Mielec wznowiła grę. Trenerzy zdecydowali się na zmiany.

14:38

Grzegorz Tomasiewicz dał nadzieję kibicom Stali Mielec. Zespół Adama Majewskiego czeka na wygraną od 27 sierpnia.

1
1
45+2'

Gol! Strzelił Grzegorz Tomasiewicz.

Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Grzegorz Tomasiewicz. Bardzo pewny strzał zawodnika Stali i jest 1:0!

12
7
2
2
1
45'

Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy.

1
1
45'

Gospodarze wywalczyli rzut karny! Filip Majchrowicz nieprzepisowo powstrzymywał Fabiana Piaseckiego i sędzia Piotr Lasyk nie miał żadnych wątpliwości.

7
3
1
1
43'

Płaskie dośrodkowanie Krystiana Getingera, chwilę później Filip Majchrowicz wyjaśnił sytuację.

2
1
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Kaput.

3
3
1
1
39'

Przepychanka pod polem karnym Stali Mielec. Fabian Piasecki starł się z Michałem Kaputem.

1
1
2
1
1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Krystian Getinger.

2
2
1
2
36'

Piłkarze Radomiaka przez 57 proc. czasu są w posiadaniu piłki. Rafał Strączek mimo wszystko nie ma zbyt wiele pracy.

2
1
1
1
34'

Rafał Strączek wyszedł z bramki i wygrał pojedynek z Damianem Jakubikiem. Tylko rzut rożny dla Radomiaka.

1
1
2
1
32'

Dawid Abramowicz dał swoim kolegom sygnał do ataku. Piłkę na prawe skrzydło chciał przerzucić Miłosz Kozak, jednak zanotował stratę.

1
1
1
1
30'

30 minut za nami i zawodnicy Dariusza Banasika nie oddali jeszcze ani jednego celnego strzału na bramkę mielczan.

1
2
28'

Fabian Piasecki walczył z Mateuszem Cichockim, obaj zderzyli się głowami. Sztab medyczny już pojawił się na boisku.

1
2
3
27'

Krystian Getinger ustawił sobie piłkę i oddał strzał na bramkę. Filip Majchrowicz jest dzisiaj bezbłędny.

2
2
24'

Mateusz Żyro uratował swoją drużynę. Wydawało się, że piłka odbiła się od ręki piłkarza Stali, ale Piotr Lasyk nie dopatrzył się tam rzutu karnego.

1
1
1
23'

Dawid Abramowicz daleko wrzucił piłkę z autu i niewiele zabrakło Radomiakowi! Obrońcy zablokowali piłkę po uderzeniu Karola Angielskiego.

1
1
2
2
21'

I jest kolejny celny strzał gospodarzy. Krystian Getinger spróbował swoich sił i piłka trafiła do koszyczka Filipa Majchrowicza.

5
3
1
20'

Dogranie Maksymiliana Sitka zostało zablokowane. Fabian Piasecki wywalczył rzut rożny dla miejscowych.

2
1
1
1
18'

Damian Jakubik próbował dośrodkować w pole karne, ale wyszedł z tego centrostrzał. Wciąż 0:0.

1
2
1
2
16'

Miłosz Kozak chciał zaskoczyć Rafała Strączka, golkiper oddalił grę od własnej bramki.

2
2
15'

Akcję gospodarzy napędził Mateusz Mak, który oddał piłkę Grzegorzowi Tomasiewiczowi. Pomocnik znalazł sobie trochę miejsca, lecz fatalnie przestrzelił.

1
2
1
1
1
12'

Radomiak Radom utrzymuje się przy piłce, ale do tej pory to Stal Mielec miała najgroźniejszą okazję.

2
2
1
10'

Podopieczni Dariusza Banasika wymieniali podania przed polem karnym mielczan, Leandro dał się złapać na pozycji spalonej.

1
2
1
8'

Teraz Mateusz Mak szukał podaniem Grzegorza Tomasiewicza, jednak ten nie dosięgnął piłki.

1
1
6'

Mateusz Mak miał doskonałą sytuację po podaniu Fabiana Piaseckiego. Pomocnik Stali strzelił prosto w Filipa Majchrowicza!

2
4
4'

Dośrodkowanie Dawida Abramowicza i Rafał Strączek zażegnał niebezpieczeństwo pod własną bramką.

1
1
1
2'

Koki Hinokio zabawił się na lewym skrzydle z Damianem Jakubikiem i po chwili stracił piłkę. Radomiak buduje akcję od tyłu.

1
1
1
1
14:38

Po trzech kolejnych remisach beniaminek z Radomia czeka na zwycięstwo. Zespół Dariusza Banasika ma na koncie jedną porażkę.